BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Vakar kādā citā grodumu SEC pret Butterfly Labs tiesnesis Brian C. Wimes piešķirta kustību, lai ļautu pārdošanu Butterfly Labs bitcoins, lai sāktu veidot naudas līmeņiem potenciālajiem klientu kompensācijām. Pagaidu uztvērējs Eric L. Johnson veikts aizzīmogotu pieprasījumu (nav pieejams sabiedrībai) par 29. Oktobra līdz tiesneša pieprasot iespēju sākt likvidējot tauriņstils Labs bitcoins.

Precīzi dati paliek slēpta no sabiedrības pārskatīšanas pieprasījuma dēļ, norādot uz tiesu,

Pamatojot savu kustību, pagaidu uztvērējs norāda, ka pamata kustības ir sensitīva un patentētu informāciju par maksātnespējas īpašums.

Priekšlikums tika piešķirta, un tiesa piesprieda, ka pagaidu uztvērējs tagad var sākt likvidēt monētas ar kustību lasīšanas daļēji

Rīkojumā arī pilnvaroja pagaidu uztvērēju, lai "sāktu izveidot atbilstošu naudas rezerves, lai segtu iespējamo atmaksas saistības. Šajā sakarā un uzraudzībā pagaidu uztvērēja, šādas darbības var rasties uzreiz.. Pārveidošana par maksātnespējas atbildētāja ievērojamas Bitcoin saimniecību naudas par sistemātisku un pamatotu bāzi. "

[...]

Noteiktajā Pagaidu rīkojums visām pusēm "sadarboties nododot maksātnespējas atbildētāja bitcoins līdz tiesai-kontrolētā Bitcoin maku, vadībā un uzraudzībā pagaidu uztvērēja. Pagaidu uztvērējs var nolīgt neatkarīgu profesionāļus un / vai uzņēmējiem, kā viņš uzskata par nepieciešamu, lai nodrošinātu drošu pārvietošanu bitcoins. "

[...]

Tas piespriests, ka pagaidu Saņēmēja ierosināto pārsūtīšanas protokols, kurā metodoloģiju nodošanai bitcoins turētas maksātnespējas Atbildētājs Butterfly Labs Inc. (BFL) 's Storage Wallet ir ierosināts tiesas kontrolētā Bitcoin maku,

Divi dokumenti paliek zīmogu no brīža, kad kustības tika veikts aicinot tiesu no pagaidu uztvērēja, līdz brīdim, kad kustības ir devusi tiesa. Coin Uguns ir iemācījušies, ka šie dokumenti ietver finanšu pārskatus par uzņēmuma aktīviem tādā Bitcoin maku un citas, kas satur informāciju par tiesas kontrolē Bitcoin maku. Abi šie dokumenti paliks aizzīmogoti un prom no sabiedrības skatu pagaidām.

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī