Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Bitcoin lietotājiem pašreiz varam pavadīt kriptonauda vairākos uzņēmumos, kas nav pat nepieņem šāda veida valūtu. Nopelns, šajā gadījumā pieder dažiem uzņēmumiem, kas ļauj cilvēkiem iegādāties dāvanu e-kartes ar Bitcoin un pēc tam izmantot tos simtiem dažādu veikalu vai restorānu. EGifter ir viena no šīm platformām! Uzņēmums, kas atrodas Ņujorkā, nesen pievienota Walmart tās sarakstā merchantsand palīdz celt Bitcoin mainstream.

EGifter tika dibināta 2011. Gadā, lai revolucionizēt aktu dāvināšanai, potenciāla atraisīšanu sociālās un mobilo komerciju. Platforma kļuva par Bitcoin mīļotā pēc lēmuma akceptēt kriptonauda kā maksājuma veidu savu e-kartēm, un tas ir iemesls, kāpēc Bitcoin eksaminētājs nolēma runāt ar Bill Egan, eGifter mārketinga VP, kurš atbildēja uz mūsu jautājumiem.

Par Bitcoin Maksājumu īstenošana bija viens no projekta sākotnējiem mērķiem?

Bill Egan - Bitcoin ir bijusi par plānu, jo vienā dienā. Mums patīk būt priekšgalā tehnoloģiju, un nodrošina lielisku pieredzi mūsu klientiem, tāpēc Bitcoin der labi. Kā mēs kļuvām iesaistīties ar Bitcoin un sabiedrību, mēs kļuvām ļoti satraukti ar savām iespējām un ir kļuvuši par atbalsta sevi.

Cik vienkārši ir, lai saņemtu dāvanu karti, izmantojot savu platformu?

Ļoti. Ja jūs vienkārši pērkot eGift karti par sevi, jūs varat izvēlēties karti, noteikt summu un izrakstīšanās. Pēc tam karte tiek nosūtīts uz jūsu eGifter maks datorā un mobilajā ierīcē. Daudzi zīmoli pat ļauj lietotājiem vienkārši uzrādīt karti savā eGifter maku savā mobilajā ierīcē, kad pārbaudot to ķieģeļu un javas veikalos. Ne vairāk pazaudēta vai aizmirsta kartes. Dāvanu tos sociālajos tīklos, un aicinot arī citus piedalīties, ir arī ļoti viegli, un pat vairāk jautrības.

Kādas ir pazīmes, kas var iestatīt jūs atšķirs no citām līdzīgām platformām?

EGifter ir vairāki differentiators no citiem spēlētājiem, kas tur. Mums ir ļoti spēcīga grupa dāvanu spējas. Mēs arī piedāvājam bagātīgu multivides piedzīvojumu ar animācijas eGreeting kartēm un video ziņojumus. Mēs ieviešam plašākā dažādiem zīmoliem.

Jums jau ir daži masveida zīmoli strādāt ar savu uzņēmumu, bet to, kas ir jūsu nākotnes plāni?

Mēs pastāvīgi pievienot jaunu zīmolu uz app. Pēdējo pāris vien dienu, mēs esam pievienojuši: Alamo Drafthouse, Steinmart, Tony Roma s, Omaha steiki, Bartell, Brookstone, American Airlines, Bed & Breakfast.com, Fairway balvas, Global Hotel Card (pēc Orbitz), Golfsmith, Hyatt, Maui Džimu, Shutterfly, Zāles un Zeevex.

Viens, kas ir izgatavots lielākais slampāt Bitcoin sabiedrībā līdz šim ir Walmart, jo tas palielina iespēju iegādāties pārtikas preces un gāzi ar Bitcoin viegli un rentablā veidā. Kad mēs pirmo reizi paziņoja, ka mēs pieņemt Bitcoin kā samaksu par saviem vairāk nekā 100 zīmolu dāvanu karšu, tad atbilde no Bitcoin sabiedrībā bija lieliski. Mēs dzirdējām no daudziem dažādiem virzieniem, ka kopiena vēlējās vienkāršu veidu, kā iegādāties essentials, piemēram, pārtikas un gāzes ar Bitcoin. Mēs saņēmām tiesības uz to. Šis ir tikai sākums.

Vai ir kādas funkcijas nākotnē, vai projekti, kas jūs var atklāt?

Mēs nevaram izpļāpāt noslēpumu tieši tagad, bet mēs strādājam par iegūt kādu zīmolu, kas būs tiešām aizraujoši ar Bitcoin kopienai. Mēs klausoties to, ko vēlaties, un ir smagi strādā, lai saņemtu to.

Kā eGifter redz nākotni Bitcoin?

Daudzi no mums eGifter tika iesaistīti citā startēšanas ļoti agrīnā dienās internetā. Mēs redzam tādu pašu potenciālu ar Bitcoin. Ietekme varētu būt tālejoša, un mēs esam ļoti satraukti būt agri spēlētājs spēlē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API