Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Šajā pēcpusdienā, filantrops un atzīmēja Microsoft dibinātājs Bils Geitss tika jautāts, kā viņš jūtas par Bitcoin ir reddit AMA sesijas laikā.

Reddit lietotāju dirtbikerr450 jautāja Mr Vārti,

Kāds ir jūsu viedoklis par bitcoins vai cyptocurency kopumā? Arī tu pieder jebkura sevi?

Mr Gatesresponded ar savu feelingsregarding Bitcoin un grūtībām viņi saskaras, izmantojot to Gates Foundation,

Bitcoin ir aizraujoša jauna tehnoloģija. Mūsu fonda darbu mēs darām digitālo valūtu, lai palīdzētu nabadzīgajiem get banku pakalpojumus. Mēs neizmantojam Bitcoin īpaši divu iemeslu dēļ. Viens ir tas, ka slikts nebūtu valūtu, kura vērtība iet uz augšu un uz leju daudz, salīdzinot ar vietējā valūtā. Otrais ir tas, ka tad, ja kļūda tiek veikts, kas jums jāmaksā, tad jums ir nepieciešams, lai varētu mainīt tā, lai anonimitāte tas nedarbosies.

Kopumā finanšu darījumi saņems lētāk, izmantojot darbu, ko mēs darām un Bitcoin saistītās pieejas.

Pārliecinoties, ka tas nepalīdz teroristi ir izaicinājums visiem jaunās tehnoloģijas.

Mr Geitss norādīja, ka, lai gan Gates Foundation pašlaik izmanto digitālo valūtu, problēmas ar nepastāvību un trūkums Darījuma atcelšana padara tehnoloģija nelietojams Fonda īpašajiem mērķiem ar nabadzīgajiem un ir zema. Jautāts, vai viņa jūtas par Bitcoin ir mainījusies pēdējā gada laikā, viņš norādīja,

Mēs esam daudz tuvāk, lai iegūtu šīs digitālās valūtas uz nabadzīgajām valstīm. Tas bija gads, lielu progresu. Mēs ceram, ir Indijā un Nigērijā iet nākamo 2 gadu laikā, ja viss iet labi. Kenija un Tanzānija un Bangladeša ir pieaudzis daudz, lai gan šīs sistēmas joprojām ir nepieciešams dažus uzlabojumus.

Šķiet, ka Mr Geitss ir redzējis dažus uzlabojumus pagājušajā gadā par digitālo valūtās, bet nejūtas Bitcoin konkrēti ir gatava lietošanai Geitsu fonda, kā vēl.Bill-splitting rīks BillPin jau strādā ar Bitcoin un aluUzteica materiālu sadalīšana rīks BillPin ir saņēmis savu vienoto lielāko funkciju atjauninājumu jebkad, un tur ir labas ziņas: tagad strādā ar Bitcoins!

Lai lietotne tika sākta tikai pirms mazāk nekā gadu, tas jau ir panākums. Tas ir iemesls, kāpēc komanda, ko sauc par pinchos, atjaunināja Singapūras balstītu pakalpojumu: tagad tas var sadalīt rēķinu 40 dažādās valūtās, un viens no tiem ir ciparu monētu. No otras puses, tie arī uzskata, ka alus, kā valūtu... Smieklīgi cilvēki, ar pinchos.

Tātad, nākamajā reizē, kad izmantojat BillPin, jums būs iespēja izvēlēties savu valūtu sadalīt rēķinu. Jūs varat arī "piespraust savus draugus tiem alus viņi parādā jums pēc traka nakts", saskaņā ar izstrādātājiem.

Šis jaunais atjauninājums ir arī uzlabot citas īpašības, piemēram, ātrumu app. Pinchos apgalvo, ka tagad, pakalpojums ir "degošs ātri".

Tagad, app ir, sākot ar pavisam 40 valūtu, bet, ja jūs nevarat atrast savu nacionālo monētu tur sūtīt dzeramnaudu komandai izstrādātājiem (uz).

Lai uzzinātu vairāk par jauno BillPin atjauninājumu, apmeklējiet oficiālo blogu uzņēmuma. Šis jaunais atjauninājums ir arī uzlabot citas īpašības, piemēram, ātrumu app. Pinchos apgalvo, ka tagad, pakalpojums ir "degošs ātri". Un atcerieties, ka nākamreiz, kad jums ir dzērienus kopā ar draugiem, varat jau sadalīt rēķinu Bitcoins!


BIPS grāvji Mt. Gox un izvēlas BitstampMt. Gox ir ar daudz pēdējos mēnešos. Pēc tam, kad problēmas ar bankām un regulatoriem, tagad maksājums procesors RKP ir atteikusies no Japānas balstīta apmaiņu un izvēlējās Bitstampto nomainiet to.

Mt. Gox cīnās, lai saglabātu nosaukumu lielākā Bitcoin apmaiņu pasaulē, un tas ir slikti ziņa nav dodas, lai palīdzētu uzņēmumam, jo ​​RKP ir audzis daudz. Dānijas uzņēmums nesen redzamas Bitcoin eksaminētājs jo jauno pakalpojumu Danske Bitcoin.

Divu gadu vecs maksājumu procesors, kas atrodas Kopenhāgenā (Dānijā), faktiski uzskatīts lielākais sniedzējs Bitcoin maksājumus Eiropā. Kompānija, kas dibināta ar Kris Henriksen, bija izmantojot Mt. Gox konvertēt starp fiat valūtā un Bitcoin līdz šim, bet ir pieņēmuši lēmumu mainīt pēdējo dienu laikā. Iemesls? Mt. Gox ir lēns... Kā skaits pārdošanas uzdevumu glabāt pieaug Bitstamp ar vairāk un vairāk tirgotāji, ejot pa kriptotehnoloģijas maksājumus apmaiņa joprojām ir lēna, kad runa apstrādāt izņemšanas, paskaidroja RKP.

Kris Henriksen nesniedza numurus vai konkrētu datu, bet dibinātājs maksājumu procesors, saka, ka, strādājot ar Mt. Gox kļuva neiespējami. "In Robežkontroles punktu gadījumā par katru izstāšanos bija uz laiku, kamēr ilga vairāk nekā astoņas nedēļas. Tas tika postoša par RKP" fiat buferi, kā mēs apstrādājam izņemšanas 1 līdz 5 darba dienām, "viņš teica. Un tad Bitstamp nāca kopā, solot, lai padarītu to ātrāku.

Pievienojot šīs izmaiņas nesenajām problēmām Mt. Gox, maiņas saglabā zaudēt tirgus daļu. Šonedēļ, piemēram, par tirdzniecības apjomiem Bitstamp uzkāpa virs tiem panākta ar Japānu bāzētā apmaiņu.

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO