Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Jūs varat saņemt lieliskas dāvanu kartes ar Bitcoin piedāvāt šo Ziemassvētku, tas jau ir realitāte. Bet ko šis var būt labāks par kriptogrāfijas-iesācējs vai pieredzējis Bitcoiner nekā... Vairāk digitālo valūtu?

No Amsterdamas balstīta sabiedrība Bit4coin, kas dibināta novembrī dibinātāji bija, ka tieši pašu domas, tāpēc jaunā platforma tagad piedāvā Jums iespēju ofgetting Bitcoin dāvanu kartes likt zem eglītes.

Ir vairāki iemesli, lai dotos uz šo iespēju, nevis tieši pērk virtuālo valūtu, viens no tiem ir trūkums no valūtas riska, kamēr karte ir izpirkti, jaunajam īpašniekam. Bez tam, saskaņā ar Bit4coin, nomināls eiro ir arī līdzeklis, kas palīdzēs jaunpienācēji labāk izprast, kā vērtība Bitcoin darbojas.

Mēs uzskatām, ka, pagriežot abstraktu tehnoloģijas, piemēram, virtuālā valūta stāšanās fizisko pozīcijas kā dāvanu kuponu, mēs Bitcoin daudz pieejamāku jauniem lietotājiem.

Bit4coin dibinātāji

Ja jūs interesē sajaucot šos dažādos dāvanu kartes ar citām jūsu Ziemassvētku dāvanas, jūs varat apmeklēt uzņēmuma mājas lapā, un tie kuģi karti uz jūsu adresi. Vēlāk, saņēmējs kartes var tieši izpirkt cauri pakalpojuma mājas lapā. Līdz šim, $ 100 karte ir labākais pārdevējs, bet ir arī citas iespējas, vērts $ 25 un $ 50.

Abi dibinātāji Bit4coin -, kas jau iekarojusi klasifikāciju sudraba loceklis, ņemot vērā ar Bitcoin fonds - nesen pārsniedza barjeru 500 pārdoto dāvanu kartes. Uzņēmums šobrīd koncentrējas uz Eiropu, galvenokārt tāpēc, ka tā var pieņemt tikai maksājumus veikta, izmantojot bankas pārskaitījumu, bet to pakalpojumu vēlas sasniegt jaunus tirgus tuvākajā nākotnē.BitAngels ir šeit, lai palaistu un aizsargātu kriptvorulācijas starta programmasVai jūs zināt, ko BitAngels ir? Tāpat kā vārds gandrīz saka, viņi ir daļa no pirmā vairāku pilsētas eņģeļu investīciju tīklu un inkubatoru, projektu, kas ir misiju veicinot un atbalstot Bitcoin jaunizveidotiem.

Ideja dzimusi un pārvērtās realitātē, pateicoties vairāk nekā 60 investori, kuri ir apvienojušas spēkus, lai radītu BitAngels. No Engine.co dibinātājs Deivids A. Johnston, dibinātājs SocialRadius un Martketwire, Maikls Terpin, kā arī eņģelis investors Sam Onat Yilmaz ir galvenie sejas projekta. Viņi bija tie, kas izveidotas, lai ieguldījumu sabiedrība, kura mērķis ir uzņēmējdarbības veicināšanu digitālajā valūtas Visumu.

TechCrunch saka, ka šis uzņēmums būvēts sākotnējo fondu $ 6,7 miljoni. Un tagad, nauda tiks ieguldīta ar ātrumu aptuveni 20000 $ par vienu starta.

Bet šis projekts ir ne tikai par naudu, jo firma arī būs atbalstīt un mentoringa ar topošajiem savos birojos, kas atrodas Austin, Sanfrancisko un Ņujorkā.

Mūsuprāt, tas, šķiet, ir lieliska ideja, lai veicinātu jaunu uzņēmumu pieslēgto kriptonauda pasaulē!

Via itproportal.com


Bitbar palīdz bāriem un bāriem viegli pieņemt BitcoinTur ir jauns mobilo optimizēta vietne, kas tagad ļauj reālās pasaules bāri pieņemt cryptocurrencyas maksājumu iespēju. Šīs inovācijas nosaukums, kas izveidota ar tiešsaistes sociālo klubs grupētājs ir Bitbar.

visiem patērētājiem ir jādara, ir atrast kādu no bāriem, izmantojot šo sistēmu, izmantojot integrētu Google kartē un veikt pasūtījumu caur bitbar.io izmantojot noslēpumu nameprovided programma. Tad viņi maksā ar Bitcoin un saņem dzērienu ar pseidonīmu.

Tā ir "bārs nākotnes", Toms Brauns, attīstītājs aiz Bitbar, saka. Saskaņā ar līdzdibinātājs Grouper, šī sistēma "vēlas spēlēt aptuveni ar visiem aspektiem, valūtu nākotnē".

Līdz šim Bitbar jau sadarbojas ar vairāk nekā 300 barsin 23 dažādām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs, MobileCommerceDaily.com ziņo. Daži no šiem ķieģeļu un javas uzņēmumiem atrodas Bostonā, Ņujorkā, Maiami, Los Angeles un San Francisco.

"Bāri iegūt papildu biznesu no patērētājiem, kurus interesē Bitcoin", Brauns teica, piebilstot, ka "patērētāji var attālināti iegādāties dzērienus sev un saviem draugiem sekundēs, izmantojot vienkāršus QR kodus".

Laikā, kad rakstveidā, Bitbar tīmekļa vietnē bija sporta ziņu, ka teica "Uhoh, mēs esam vairāk jaudas - Pārbaudiet atpakaļ rīt", lai gan cena kokteiļiem - tika parādīti - kas var mainīties atkarībā no izmaiņām Bitcoin ir cena ar platformu. Tagad, ja vēlaties pasūtīt dzērienu, izmantojot sistēmu, par fiksētu cenu is.01 BTC.


Bitcoin jau ir sava ATM mašīnaDivi uzņēmēji no New Hampshire izveidojis citu bankomātu. Tas viens sauc par "Bitcoin Machine" un pārvērš dolāru Bitcoins.

Zach Harvey un Matt Whitlock ideja ir pārdot šo inovatīvo ierīci bāriem, restorāniem un citu businessesin Amerikas Savienotajām Valstīm, paātrināt integrāciju digitālās valūtas tradicionālo komerciju.

Šī Bitcoin ATM pieņem dolāru rēķinus un nekavējoties pārveido Bitcoins, ņemot vērā pašreizējo valūtas kursu brīdī un deponējot summu savā kontā.

Jaunā ierīce izmanto to pašu apstiprināšanas principu kā tirdzniecības automātiem. Saskaņā ar Zach Harvey ", tas ir pat vieglāk, nekā tikai izmantojot regulāru bankomātu. Jūs varētu droši darīt to aptuveni piecas sekundes. Lieta, kas varētu veikt visilgāk būtu rēķinu validators ņemot dolāru".

Abi uzņēmēji ir partneri uzņēmumā Lamassu Bitcoin Advisors, kas atrodas New Hampshire. Viņi cer komercializēt šo neparasto bankomātu, pārdodot to mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Tā kā daži uzņēmumi un mazumtirgotāji sāk pieņemt Bitcoin, kļūst par vienu no šiem varētu būt slikta ideja.

Via cnet.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas