Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Ja jums bija viens no cilvēkiem, kas ieguvuši dāvanu karti ar Bitcoins iekšpusē Ziemassvētkiem, jūs vēlaties lasīt šo rakstu. Bit4coin, uzņēmums, kas padarīja šo ideju realitātē, ievērojami pieauga visā decembrī, un jau ir pārdoti vairāk nekā 1000 dāvanu kartes.

Šajos pirmajos darbības mēnešos laikā Amsterdamā bāzētā kompānija lēš, ka 60 procenti no kartēm pārdoto tika pirktas un izpērk to pašu personu, jo atlikušie 40 procenti tika piedāvāti kā dāvana. "Interesanti, ka lielākā daļa izpirkšana nenotika Otrie Dienas vai 26. Decembris, bet gada 2. Janvārī, "DOLF Diederichsen pastāstīja Bitcoin Examiner.

Lielākā daļa pasūtījumu nāca no Francijas, seko Apvienotā Karaliste, Vācijā, Itālijā un Spānijā.

"Francija uz pirmo reizi, bija pārsteigums mums, kā mēs bijām pieejami tikai angļu valodā, tajā laikā. Klienti no ASV diemžēl ir grūti maksāt uz mūsu bankas kontu Nīderlandē, ņemot vērā nesamērīgi augstās starptautiskās bankas pārskaitījumu izmaksas", sabiedrība pārstāvis piebilda.

Un ko par "eksotisku" pasūtījumu? Nu, Bit4coin pat apstrādāti dāvanu karti klientam Grenlandē, bet labāko stāstu, pēc Diederichsen, nāca no mediju un dizaina kompānija no Vācijas. "CEO sazinājās ar mums, lai iegādātos lielu kopumu € 100 dāvanu kartes, lai dotu viņiem saviem darbiniekiem. Kurš negribētu strādāt uzņēmumā, kas dod ārā Bitcoins Ziemassvētkos?", Viņš jautāja.

Tagad, bizness ir palēninājies mazliet, kas ir dabiski, jo beigām brīvdienu sezonu, bet atlikums ir diezgan pozitīva. DOLF apgalvo uzņēmums ir "vairāk nekā apmierināts" ar šiem skaitļiem. Tomēr, 2014. Gadā šeit, tas ir laiks, lai uzlabotu pakalpojumu ar jaunām idejām.

Pirmkārt, Bit4coin tikko pievienoja divas jaunas valodas pakalpojumu, holandiešu un vācu. Bet uzņēmums sola saglabāt pievienojot vairāk lokalizētu versijas un maksājumu iespējas un attīstīt partnerattiecības ar interneta veikaliem un mazumtirdzniecības partneriem, kas tiks pārdod Bit4coin dāvanu kartes 2014. Gadā.

Plāni paplašināšanās ir arī tuvākajā nākotnē, DOLF Diederichsen atklāj. "Tā kā mēs kuģis kartes no mūsu birojā Amsterdamā, Eiropa ir mūsu mērķa tirgus tagad. Tomēr mēs meklējam partnerus, lai paplašinātu uz citiem reģioniem, īpaši Amerikā, Tuvajos Austrumos un Āzijā".

Saistītās ziņas


Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu