Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Bitcoin2014 konvencija notika Amsterdamā uz 16. Un 17. Maijā. Es patiešām piedalījās konvencijā un vēlējās dalīties dažas manas pieredzes. Vispirms daži skaitļi...

Tur bija 1100 reģistrēti dalībnieki šajā pasākumā, kas padara to es uzskatu, ka uz lielāko Bitcoin konvenciju vēl. 120 skaļruņi iesniegts 4 dažādos slots. Arī tur bija vairāk nekā 40 izstādes, konkurējot par auditorijas uzmanību. Kopumā cilvēki no vairāk nekā 50 valstīs apmeklēja, un tas bija diezgan iespaidīgs notikums. Acīmredzot Nīderlande tiek uzskatīta Nr.6 pasaulē, aplūkojot Bitcoin aktīvistiem uz kvotu.

Konvencija kicked off ar pamattonis prezentāciju no lieks CEO Patrick Byrne un pārbaudi ļoti iespaidīgs īsfilmā par to Bitcoin palīdz cilvēkiem Ugandā.


Aplis vēlas kļūt par Paypal par Bitcoin

Viens no vairāk interesantu prezentāciju Esmu apmeklēja bija Jeremy Allaire, CEO Circle. Šajā prezentācijā Džeremijs runāja par šķēršļiem Bitcoin ir kļuvusi mainstream un cik ir vajadzīgs daudz intuitīvāks Bitcoin risinājumu. Viņš devās iesniegt Circle- jaundibināmai starta, kas ļauj iegādāties savu pirmo Bitcoin dažu minūšu laikā. Tas ir diezgan līdzīgs Coinbase brīdī malā no tā, ka viss process pērkot Bitcoins ir daudz ātrāk. Aplis ir pašlaik tikai ar ielūgumu, un jūs varat reģistrēties savā mājas lapā, lai iegūtu rindā.

Valsts no Bitcoin

Vēlāk dienā prezentāciju Gavin Andersen, galvenais zinātnieks no Bitcoin pamatu runāt mazliet par stāvokli Bitcoin protokolu un šķēršļiem, kas Bitcoin ir saskaras nākamajā gadā. Galvenais vēstījums bija, ka Bitcoin aizgāja garu ceļu caurlaides gadā. Tas ir daudz stabilāks un drošāks un vairāk cilvēku nāk uz klāja, lai palīdzētu atbalstīt attīstību.

Par Blockchain balvas

Līdz pirmās dienas, tas bija laiks, lai pirmo gada Blockchain balvas. Ievērojami cilvēki un uzņēmumi tika atzīts par savu darbu. Visvairāk pārsteidz balvu gatavojas Satoshi Nakamoto viņa rakstā "Bitcoin peer to peer elektroniskās naudas sistēma". Gevins Andersen spēlē Satoshi ieradās, lai saņemtu balvu, un viss bija diezgan uzjautrinoši.

  

Kafijas un Bagels par Bitcoin

Vietējā kafejnīcā (nav šāda veida kafejnīcā), kas atradās tieši pie konferencē nolēma pieņemt Bitcoin. Es neesmu pārliecināts, vai tas bija speciāli konvenciju, vai nē, bet tas bija atsvaidzinošu, lai redzētu rakstīšanu līdzi savā logā.

Nākamais lielais Bitcoin startēšanas

Otrajā dienā konvenciju visvairāk interesantas tēmas, kas man vismaz bija Bitcoin jaunizveidotiem. Bija Bitcoin investoru panelis, kas bija diezgan interesanti, kur es saņēmu, lai uzzinātu par BTCJam - tīmekļa vietne, kas izmanto Bitcoin, lai ļautu cilvēkiem aizņemties naudu no svešiniekiem, izmantojot labākus noteikumus, nekā to, ko viņi būtu saņēmuši savā bankā. Bija arī patīkami redzēt, cik daudzi investori meklē veidu, kā iegūt Bitcoin vairāk mainstream.

Starta uzdevums, kas bija 4 jauni dažādi Bitcoin jaunizveidotiem sacenšas savā starpā bija diezgan neērts, manuprāt, un nav radīt kaut ko jaunu un aizraujošu pie galda. Šķiet, it kā neviens īsti demonstrēti pieteikumus pirms to apstiprināšanas, bet es varētu būt kļūdaini.

Noslēguma domas par Bitcoin2014

Man ir redzēt, ka visiem viss man diezgan patika mans laiks Bitcoin2014. Tas ir pārsteidzošs, lai redzētu, cik daudz Bitcoin sabiedrība ir attīstījusies kopš es pirmo reizi radās tā vairāk nekā pirms gada. Pēc 2 mēnešu laikā es būšu apmeklē Inside Bitcoins TLVin Izraēlu, cerībā panākt kādu vēl vairāk jaunumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin