Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Šodien, tehnoloģija ir stūrakmens mūsu progresu kā globalizētā sabiedrībā. Datoru attīstība un dawn internetā ir revolutionized visu, kas dažu gadu desmitus. Tomēr jaunattīstības valstis vienmēr ir pēdējais, lai gūtu labumu no tehnoloģiju.

Tas pats notiek ar Bitcoin un blockchain. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tur ir dažas jaunattīstības valstis, kas padara to par prioritāti ieviest jaunas tehnoloģijas, palīdzot viņiem risināt dažas neatliekami jautājumus, kas skar šīs tautas.

[Tweet_box dizains = "box_10"] Pārmaiņas ir nekad nav viegli, bet Bitcoin ticīgie liekot pamatu ātrākai pieņemšanai jaunattīstības valstīs. [/ Tweet_box]

Uzziniet vairāk par top piecas valstis, kas veic lēcienu uz Bitcoin pieņemšanu un tās galveno tehnoloģiju izmantošanu.

Indija

valstī ar iedzīvotāju skaitu vairāk nekā 1,2 miljardiem cilvēku lēnām veikt nepieciešamās izmaiņas, lai bruģētu ceļu Bitcoin un blockchain ienākt mainstream tirgū. Indija ir iespēja kļūt par vienu no lielākajiem Bitcoin tirgiem pasaulē. Tas var aizņemt laiku, bet tur ir dažas skaidrs progress notiek.

Ar Unocoin - viens no visbiežāk izmanto Bitcoin maki Indijā - tagad ļauj tirgotājiem pieņemt Bitcoin kā samaksu par precēm un pakalpojumiem, tad kriptonauda tendence pieaug valstī.

Cita svarīga kompānija, kas darbojas Indijā ir Zebpay, platforma, kas nesen ieviesta mobilo maksājumu pakalpojumus. Tas ir gatavojas sniegt lielu labumu Indijas iedzīvotājiem, ņemot vērā, ka vairāk cilvēku ir mobilie tālruņi nekā piekļuve internetam. Pakalpojumu var izmantot, lai samaksātu par precēm un pakalpojumiem, sākot no mobilā uz satelītu rēķinus.

Arī iepirkšanās tiešsaistē ir milzīga tendence Indijā ar miljardiem dolāru gada ienākumu nāk no tiešsaistes iepirkšanās vietām, piemēram, Amazon un Flipkart. Lai palielinātu šo potenciālu, daudz jaunu pakalpojumu lietotāji varēs nopirkt iepirkšanās dāvanu kartes, izmantojot Bitcoin.

Venecuēla

Lielākā daļa cilvēku attīstītajās valstīs neuzskata Bitcoin būt stabila valūta, vienkārši tāpēc, ka viņi salīdzināt to saviem valūtām, piemēram, ASV dolāru, kas ir relatīvi stabila.

Tomēr cilvēki Venecuēla dalīties atšķirīgs viedoklis, jo to pašu valūtu zaudēja gandrīz 60 procentus no savas vērtības mēneša laikā. Tādēļ lielākā daļa Venezuelans cenšas nākt zem drošajā patvērumā Bitcoin, kas ir relatīvi stabils, salīdzinot ar vietējo Bolivar. Valsts ekonomikas sabrukums ir radījis pieaugumu pakalpojumu, piemēram, SurBitcoin, kas dod lietotājiem pārveidot savas bolívares uz Bitcoin.

Bitcoin pieņemšana Venecuēlā ir pieaudzis daudzās krokās dažu nedēļu laikā, un tas ir devis cilvēkiem drošības sajūtu. Turklāt daži cilvēki arī pērk BTC un pārveidojot digitālās monētas ASV dolāru, saglabājot savu naudu droši no inflācijas un nolietojuma citādā veidā.

Valdība, tomēr ir ļoti labprāt valūtu vairums Venezuelans izmantot kontroles un tas ir iemesls, kāpēc Bitcoin rada draudus viņu kontrolē politiku, pat ja tas ir dot iespēju sabiedrībai brīvi veikt pirkumus starptautiskā mērogā.

Cilvēki Venecuēla, kuri šobrīd pērk Bitcoin izmantojot valsts vietējā valūtā pēc tam izmantot Bitcoin iegādāties dāvanu kartes internetā un veikt pirkumus. Par Venecuēlas cilvēkiem, tas ir veids, kā sacelties pret sociālisma režīmu.

Filipīnas

Pagrieziena punkts Bitcoin pieņemšanai Filipīnās bija, kad top laikraksts kompānija publicēja rakstu internetā par labu kriptonauda. Rakstā izraisīja tapas Bitcoin pirkumiem visā valstī.

Reālā stimuls vairumam filipīniešiem ir spēja viegli pelnīt naudu tiešsaistē

Vai tas varētu būt ASV dolāros vai BTC. Bitcoin pieņemšana tiek veicināja vietām, piemēram Paylance, kas piešķir Bitcoins uz tiešsaistes spēļu cienītājiem. Tas arī ļauj filipīniešu izmantot Bitcoin pirkt produktus, kā arī vairākus pakalpojumus.

Filipīnas ir ļoti specifiska veida tirgū, lielākā daļa iedzīvotāju dzīvo ar mazāk nekā trīs dolāriem dienā. Līdz ar to stratēģija pieņemšanai Bitcoin valstī ir jābūt jāstimulē, lai tā būtu veiksmīga.

Filipīnās, tikai divi no 10 mājsaimniecībām ir pieeja banku kontiem. Tāpēc liela daļa iedzīvotāju ir kam nav darījumu konta. Tas sniedz iespēju Bitcoin uzņēmumiem, piemēram, Coins.ph, kuri cenšas, lai palīdzētu vietējiem iedzīvotājiem, radot izpratni par ieguvumiem Bitcoin un sniedzot attiecīgus pakalpojumus.

"Statistiskie kas vienmēr paliek manā prātā par Filipīnām, ir, ka vairāk filipīniešu ir Facebook kontu, nekā bankas kontiem. Tas ir ļoti iespaidīgs. Tā stāsta, ka tirgus ir sasniedzams, un ka problēma ir adres -Jūs var sniegt pakalpojumus cilvēkiem kuri ir kam nav darījumu konta. Tas ir tikai, ka tradicionālās bankas un finanšu iestādes nav izpētījuši, vēl, kā to darīt, vienlaikus saglabājot izmaksas līdz minimumam. "

Ron Hose, izpilddirektors Coins.ph

Čehu Republika

Valsts ir kļuvusi ļoti aktīva, kad runa ir par izmantošanu Bitcoin. Tas ir vairāk nekā 55,000 seifa lejupielādes, vairāk nekā 110 kriptonauda draudzīgs tirgotājs un astoņas Bitcoin bankomāti.

Ir četri galvenie Bitcoin uzņēmumi Čehijā: SatoshiLabs, Paraleni Polis, Vispārējie Bytes un Bitcoinpay.com. Nesen janvārī, uzņēmuma nosaukumu WBTCB uzsāka pakalpojumu, kas ļauj cilvēkiem iegādāties Bitcoin par 8000 termināliem, kas atrodas pasta nodaļās. Čehi var nopirkt Bitcoin gandrīz visur, kas ir noteikti gatavojas, lai palīdzētu desmitiem tirgotāju, kas akceptē BTC.

"Mēs esam pamanījuši mūsu Bitcoin pakalpojumiem pieaugumu, jo vārds par Bitcoin izplatās ar lielākām grupām, un cilvēki sāk pamanīt šo tehnoloģiju," izpilddirektors WBTCB Martin Stránský teica.

* Nesen kompānija mājas lapā ziņots, ka nesenais lēmums SAZKA apturēt starpniecību maksājumu par savu uzņēmumu, ir radījusi tos apturot viegli monētu pakalpojumu tagad. Taču viņi vēlas sadarboties ar citiem potenciālajiem uzņēmumiem, lai restartētu pakalpojumu.

Čehija ir arī mājvieta pirmā Bitcoin ieguves baseins (šķidrā Pool). Valsts pārvalde ir ļoti bargas, kad runa ir nodarbojas ar kriptonauda, ​​kas resultantly palīdz paaugstināt līmeni Bitcoin pieņemšanu neticami veidā.

Valsts galvaspilsēta Prāga rīko daudzas lielas Bitcoin meetups ka audzināt jaunas idejas un lietojumprogrammas izmantošanas blockchain un Bitcoin. Node5 ir ļoti aktīva sadarbība darba telpa, kuras mērķis ir veicināt izpratni par kriptonauda. Tie nodrošina bezmaksas Bitcoin lekcijas un mentoru uzņēmējiem un starta īpašniekiem.

Argentīna

Argentīnas gadījums ir līdzīgs Venecuēlas lietā. Valsts ekonomika ir trausla, un daudzi vietējie ceram uz iespējām, kas Bitcoin ir piedāvāt. Valsts inflācijas līmenis ir pastāvīgi pieaug, kas ir radījusi neuzticību pret valdību.

Daudzi Bitcoin entuziasti uzskata, ka risinājums Argentīnas finanšu problēma ir mainstream pieņemšana digitālo naudu. Bet, ja ir viena liela lieta, kas attur tas - izņemot valdības -, tas ir tas, ka Argentinians nav tik tech-savvy, jo ir jābūt, lai pareizi izmantotu digitālo valūtu.

Populārs Argentīnas startēšanas BitPagos tagad ļauj viesnīcām veikt kredītkartes no ārvalstu tūristiem, kaut ko, kas ir gandrīz neiespējami, jo milzīgs maksas, ko valdība. Pārējie lielākie klienti BitPagos ietver Argentīnas ārštata kas izmanto cryprocurrency saņemtu maksājumus, izmantojot ārvalstu klientiem. Tomēr galvenais lietošana Bitcoin Argentīnā notiek laikā naudas pārvedumu tirgū, lai pārvietotos naudu un ārā no valsts.

Interesanti, ka Bitcoin kopiena Buenosairesā ir ievērojami pieaudzis. Kapitāls ir pat savs Bitcoin vēstniecība atrodas pašā pilsētas centrā, kas kalpo kā laba zīme nākotnē izveidotu kriptonauda valstī.

Mums ir jāatceras, ka pārmaiņas ir nekad nav viegli, it īpaši jaunattīstības valstīm, ko skārusi stingriem noteikumiem un autoritatīvām valdībām. Tomēr Bitcoin ticīgie likt pamatus ātrāku pieņemšanu jaunattīstības valstīs. Tiešām inovatīvi risinājumi laimi dodas, lai palīdzētu šīm valstīm attīstīties un turpināt pieņemt kriptonauda un tās tehnoloģijas, iedvesmojot pārējo pasauli.

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība