Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Divas dienas pēc tam, kad mēs runājām par to, mēs soli uz šo stāstu. Tas nevar būt nejaušība! Ķīna ir patiešām iemīlējies ar digitālo valūtu, skaitļi runā paši par sevi. Valsts interese valūtā turpina pieaugt, pēc diviem mēnešiem stabilu izaugsmi.

Ķīna jau ir īpaša apmaiņas platformu sauc BTCChina un lejupielādes sākotnējās Satoshi klientam ir pieaudzis pēdējos mēnešos. Veikt šo piemēru: aprīlī, ķīniešu programmatūras lejupielāde veidoja 13.15 procentus no kopējā apjoma, pret 3.66 procentiem janvārī.

Taču no maija līdz jūnijam, Ķīna nošāva uz augšu diagrammas, ar vairāk nekā vienu ceturtdaļu no visām lejupielādes. Valsts pat izdevās pārvarēt ASV!

"Ķīna, šķiet, aktīvi mudinot iedzīvotājus ņemt to uz augšu. Tas rāda to TV, un skaidrojot cilvēkiem, kā viņi var ņemt to samaksu par savu biznesu. Nekas iet pa TV Ķīnā bez teikt-tik no partijas. Puse nekad nav neko oficiāli, bet, ja tas ir TV, tas tiek apstiprināts, "saka Johnathan Turrall, līdzdibinātājs programmatūras uzņēmuma METALAIR.

Vai šis ir vēl viens solis "valūtas kara" starp Ķīnu un ASV? Pēc sacensībām starp jenu un dolāru, var Bitcoin jaunais strīda ābols?

"Es esmu pārliecināts, ka ir daudzi cilvēki Ķīnā fascinē naudu visās tās dažādās formās, un tāpēc nav fiat nauda ir īpaši interesants, un plašsaziņas līdzekļi varētu atbildēt uz šo," apgalvo profesors Berijs Naughton, kas specializējas Ķīnas ekonomikā lauks, kurš māca pie UC San Diego.

Tomēr viņš ļoti šaubās, ka Ķīna apstiprinot Bitcoin. "Turklāt, tā kā Ķīnas kapitāla konts vēl nav atvērts, cilvēki būs īpaši ieinteresēti kaut ko, kas varētu ļaut viņiem lielāku brīvību ar savu naudu, tai skaitā, lai pārvietotu to ārzonas brīvību", viņš piebilst. Tas ir sava veida, ko mēs runājām par šo rakstu, kur mēs minēts, ka labākais Bitcoin iezīme Ķīnas bija fakts IT sniedza brīvību, kad mēs runājam par ieguldījumiem.Bitcoin un Irāna joprojām turpina spēcīgi: Poolfa ir jauna Persijas tīmekļa vietne, kas veltīta kriptokultūrāmJa izveidi Coinava- pirmais Irānas BTC apmaiņa - nebija pietiekami, lai pierādītu Bitcoin pilnvaras vienā no visvairāk slēgto tautu uz planētas, varbūt Poolfa.comcan to darīt. Mēs runājam aboutthe pirmo persiešu tīmekļa vietni, kas veltīta ziņošanu ziņas un stāstus tieši par Bitcoinand cita veida kriptonauda.

Poolfa ir ne tikai ziņu tīmekļa vietne, bet īpaši virtuāla vieta, kas plāno izglītot Irānas tautai par iespējām Bitcoin. Papildus informācijai, tas nodrošina Bitcoin un Litecoin P2 baseins apmeklētājiem.

Platforma izstrādā arī persiešu Bitcoin Wiki, kurā komanda tiks apkopoti visu pamatinformāciju par digitālo valūtā. Un tad tur ir Bitcoin forums (pēc bitcointalk.org palaist), kā arī izveidota un ar Poolfa komanda.

Bet viņu darbs nebeidzas šeit: tīmekļa vietnes administratori tulkojot pirmos Bitcoin publikācijas un letters- kā sākotnējā dokumenta, ko Satoshi Nakamoto- persiešu, varbūt cenšoties rosināt interesi par Irānas iedzīvotājiem izcelsmi kriptonauda.

Bitcoin jau izrādījusies vērtīga irāņiem, kas tur, kas slimo ar augstu inflāciju un nomācošs valdību. Cilvēki saka, ka tur nav lielāks dārgumu par zināšanām, tāpēc Poolfa varētu kļūt par ļoti svarīgu instrumentu.

Via bitcoinmagazine.com


Bitcoin un nodokļi: sarežģītas attiecībasBitcoin lietotāji varētu tomēr domāju, ka tie ir izvairīšanās no nodokļiem, līdz mūsdienām, bet tas nav taisnība. Nu, vismaz vairumā gadījumu. Tikai jāatceras, ka, lai gan valūta ir virtuāla, tā var apmainīties ar reāliem produktiem, pakalpojumiem un Fiat valūtās. Tātad, IRS vienmēr skatīties...

Šis digitālais tirgus pilns ar ikdienas darījumu būtu radot ievērojamu ienākumu Savienoto Valstu valdība, bet tas nav iet tik iestādes gaidīts. Tomēr IRS pārstāvju klusēšana nozīmē neko, jo teorētiski, kriptonauda lietotājiem joprojām būtu jāmaksā nodokļi.

Vai mēs to saucam pelēkā finanšu joma? Varbūt tagad, jo tas ir apmēram, lai ieslēgtu melnas kā ogles, kad IRS var atrast veidu, kā veiksmīgi iekasēt Bitcoin saistītos nodokļus. Vismaz, saskaņā ar jaunu ziņojumu, ko no valdības Atbildības biroja (GAO), IRS skatīsies Bitcoin un citi virtuālās valūtas cieši no šī brīža.

Dokumentā "GAO: IRS nepieciešams, lai saglabātu acu par virtuālās valūtas" (


Bitcoin app ZeroBlock, ko ieguvusi tautas seifa pakalpojums Blockchain.infoUzņēmums, kas izstrādājis populāro Bitcoin lietotni ZeroBlock, kas nesen kļuva pieejama Android ierīcēm, iegādājās pasaulē populārākajiem maku, Blockchain.info.

Lietotnes, atbrīvo šovasar, ir kļuvusi par vienu no populārākajām mobilo un interneta pakalpojumu Bitcoiners, apvienojot dzīvo kriptotehnoloģijas datus ar ziņām un atjauninātas diagrammas. Dan Held, ZeroBlock izstrādātājs, willjoin ar Blockchain komandai kā produktu menedžeris, Coindesk ziņots.

Šī mēneša laikā ZeroBlock pārvērtās visvairāk pārskatītā Bitcoin app par Apple App Store, kā arī viens ar augstāko likmi, un vairāk nekā 9000 lejupielādes.

Saskaņā ar Blockchain, lietotne palīdzēs maku pakalpojums izpildīt savas "ļoti vērienīgu nākotnes mērķus ar Bitcoin telpā".

Nicolas Cary, Blockchain CEO, slavē par komandas ZeroBlock izstrādāto darbu: "kad es jautāju, kas ir superprogrammas Bitcoin tieši tagad, es vienmēr iesaku ZeroBlock Kas Dan notika un Kevin Johnson ir paveikts ir patiesi ievērojams ZeroBlock ir.. Izveidoja ilgstošu dizaina estētiku, kas eleganti filtri signālu no trokšņa ar Bitcoin ekosistēmā. Es esmu pilnīgi apsēsta ar to ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties