Bitcoin un citas digitālās valūtas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Bitcoin patiešām bija pasaulē pirmais peer-to-peer valūtu, tomēr tas nebija pasaulē pirmā digitālā valūta, kā arī tā būs pēdējā P2P valūta. Bitcoin tika turpināja daudzi mēģinājumi dažādu uzņēmumu, lai izveidotu elektronisko valūtu, un kopš tā laika ir sekoja daudzi digitālo valūtām, kas pretendē būt labāk. Izpratne visas šīs dažādās valūtās palīdzēs potenciālajiem Bitcoin investoriem saprast lielāku tirgus digitālo valūtām. Tā, piemēram, mēs esam uzrakstījis īsu vēsturi pēdējo ciparu valūtu, un izklāstīti daži up-and-nāk valūtā, kas varētu kādu dienu sniegt Bitcoin palaist savu naudu, lai runāt.

Īsa vēsture Digital valūtās

Viens no senākajiem priekšgājējiem līdz Bitcoin bija "elektroniskās naudas palīdzību", kas tika uzsākta visu ceļu atpakaļ 1997. Elektroniskās naudas mērķis apvērsumu valūtas daudzās gluži tāpat kā Bitcoin. Tāpat Bitcoin, tas būtu anonīma, un tas balstās uz cryptology. Atšķirībā no Bitcoin, tomēr, elektroniskās naudas palīdzību tika izstrādāta, lai paļauties uz centrālo klīringa kas kontrolētu, izplatīt un uzraudzītu valūtas sistēmu. Elektroniskās naudas palīdzību neizdevās dažu gadu laikā pēc tam, kad tiek uzsākta, tomēr tās ietekme joprojām ir jūtama šodien un, iespējams, ir pat iedvesmojuši Bitcoin dibinātājs Satoshi Nakamoto.

Vēl viens ļoti interesants elektroniskos naudas bija e-zelts. E-zelta paļāvās uz zelta pamatnes un bija ļoti populārs un relatīvi stabila valūta, kas ilga no 1996. Līdz 2009. Gadam, pirms slēgt Amerikas Savienoto Valstu valdība. E-zelta būtībā atvieglo darījumus ar zeltu, un tur savas zelta velves. Ziedu laikos tas tika pieņemts ar daudzām mājas lapām un bija miljoniem lietotāju. E-zelta beidzot tika apsūdzēta par naudas atmazgāšanu un citiem maksājumiem, lai gan daudzi cilvēki apgalvo, ka šie pasākumi ir politiski motivēts. Tieslietu ministrija pat mēģināja izmantot E-Gold plašo noguldījumus zelta, lai tie varētu tikt likvidēta un pievienota departamenta darbības budžetos. Par laimi, ir federālā tiesnese novērsa šo centienus un uzskata, ka ieņēmumi no zelta likvidāciju būtu jāatdod ieguldītājiem.

Abi šie valūtu, un daudziem citiem, novestu pie pieaug Bitcoin. Līdz šim Bitcoin ir izrādījies satur daudzas priekšrocības tās priekštecēm. Kā visu ciparu valūtā, kādā tas var ātri tirgot visā pasaulē. Tā ir anonīma, un līdz šim ir izrādījusies elastīga. Ko Bitcoin bija dažādas, paļaujoties uz kombinēto jaudu tiešsaistes kopienai, nevis vērtības preces vai vadībā centrālo klīringa.

Bitcoin mūsdienīgie konkurenti

Bitcoin ir karalis rotaļlaukumā, bet tas nenozīmē, ka valūta netiek apstrīdēts. Vairāki nozīmīgi konkurenti ir radušās ar mērķi dethroning Bitcoin. Daži investori tagad uzskata, ka, lai gan pasaule var būt nepieciešams un vēlaties digitālo valūtu, trūkumi Bitcoin dizainu galu galā izrādīsies būt kronas posts. Šie investori tagad dod konkurējošiem visu digitālo valūtu tuvu izskatu.

Svarīgākais Bitcoin alternatīva līdz šim, iespējams, Litecoin, kas ir ļoti līdzīgs Bitcoin ar kodu un funkciju. Tā ir anonīma, piedāvā ierobežotu piedāvājumu, un tie ir jāizrok ar cryptology. Litecoin ir atšķirīgs, tomēr, ka tas ir kopējais piedāvājums monētas ir 84 miljoni, apmēram 4 reizes vairāk Bitcoin. Ne tikai tas, bet bloki ir domāti jāizrok ik 2,5 minūtes. Litecoin arī izmanto modernu pierādījums-of-darba sistēmu, ko sauc scrypt, kurām dažas uzskatīt būs izrādīties daudz uzticamāka un funkcionāla nekā Bitcoin sistēmā. Tā Litecoin ir tik līdzīgs Bitcoin, to bieži sauc par Bitcoin s "mazo brāli."

Vēl arvien populārāka alternatīva digitālās valūta ir PPcoin. PPcoin ir unikāla, jo tā ir pierādījums-of-apdraudēta sistēmu papildus pierādījums-of-darba sistēmu atrodama Bitcoin un Litecoin. Lai pilnībā izskaidrojums ir sarežģīti jautājumi, kas var rasties, ja uzņēmumi nāk, lai izveidotu monopolu (ti, 51% vai lielāka staba), kas Bitcoin saimniecībās vai ieguves darbībām. Faktiski BTC ieguves ģilde nesen pietuvojās Veicot šo feat. PPcoin ir pierādījums-of-apdraudēta sistēma palīdzēs novērst šo risku. Turklāt PPcoin ir vairāk enerģijas efektīvāka nekā Bitcoin, samazinot valūtas ietekmi uz vidi, kas ir kļuvusi par liela problēma pēdējos mēnešos.

Namecoin ir vēl viena unikāla Bitcoin konkurents. Atšķirībā Bitcoin un iepriekš minētajām valūtām, faktiskais mērķis Namecoin ne vienmēr jābūt valūta. Tā vietā, Namecoin ir paredzēts, lai darbotos kā decentralizētu Domain Name System, lai izveidotu jaunu komplektu vietnes domēnu, kas nevar uzbrukt vai necenzētu. Namecoin galvenais mērķis ir samazināt interneta cenzūru. Tāpat Bitcoin ir 21 miljoni Namecoins, kas var tikt izveidotas.

Secinājums: Var Bitcoin paliek augšu?

Tā būs Bitcoin paliks pasaules premier valūta? Tikai nākotne rādīs, bet tagad Bitcoin ir milzīga, un šķietami nepārvarams vadību. Savā ziņā, ciparu valūtas tirgus ir Bitcoin ir zaudēt. Ja Bitcoin sabrūk vai cieš nopietnus kas atkal tas būs ļoti grūti, ja ne neiespējami, jo konkurents, lai pārvarētu digitālo valūtu. Līdz šim investori, uzņēmēji un ogļrači viss izrādījies ļoti uzticīgs Bitcoin un ja Bitcoin dod viņiem iemesls rīkoties otherwi

Saistītās ziņas


Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?