Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Bitcoin un tās izaugsme patēriņa pasaulē, ir skaidrs: jauni adopcijas stāsti kļūst publicēti katru dienu, bet tas ir reti sastapties Bitcoin saistītiem pieteikumiem mēģina labumu business-to-business (B2B) kopienu.

Mēs visi esam informēti par to, ka B2B darījumi parasti ir lielāks nekā cilvēks-to-person (P2P) darījumiem. Tomēr Bitcoin nav spējusi iekļūt šajā tirgū pareizajā veidā. Mana zinātkāre lika man atklāt, ka es neesmu vienīgais, kas ir izvirzījusi šo jautājumu un brīnījās par Bitcoin lomu B2B sabiedrībā. Tomēr, es neesmu pirmais, lai to izdarītu.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Bitcoin nav spējusi iekļūt business-to-business tirgus pareizā veidā, bet tas varētu būt par pārmaiņām. [/ Tweet_box]

Jeff Garzik, izpilddirektors Dunvegan, arī lūdza šo jautājumu gandrīz pirms gada.

Bitcoin ir tehnoloģijas un potenciāls, lai aizstātu kādu no esošajiem maksājumu sistēmas, kas uzņēmumiem izmantot. Visbiežāk viena ir pārskaitījums, kas varētu būt viss, kas dārgs, jo izmaksas mēdz nebūt procentuāli bāzes, bet fiksēts. Tomēr tas ir diezgan lēns: parasti pārskaitījumi dažādās valstīs mēdz ilgt no trim līdz piecām darba dienām.

Mūsdienās, kad ātri un instant maksājumus ir populāras patērētāju vidū, tas šķiet kaut kas ir atskatu un jāmaina, lai veicinātu mūsu uzņēmumiem, lai tiktu galā ar jauno pasaules ekonomikā.

Otra izplatīta metode pārskaitījumiem ir Automatizēto klīringa

ACH), kas parasti ir lētāki nekā pārskaitījumu, bet lēnāk too.

No otras puses, Bitcoin atrisina gan ātruma un izmaksu jautājums. To var izmantot, lai nosūtītu un saņemtu lielas naudas summas, un to var arī izdarīt minimālo laiku, sākot no vienas stundas līdz vairākām stundām.

Taču problēma ir tā, ka šāda veida vienošanās var darboties tikai tad, ja abas puses ir gatavas izmantot Bitcoin un atzīt, kas saistītas ar to izmanto risku.

Lielākā daļa uzņēmumu nav laika vai pacietības, lai paļauties valūtā, kas ir tikpat gaistoši kā Bitcoin. Šī iemesla dēļ, vienīgais risinājums uzņēmumiem ir izmantot Bitcoin kā vienkāršu nesējā pārnešana līdzekļu un nav faktiski turēt Bitcoin.

Tāpēc, uzņēmumiem būtu nepieciešams izmantot pakalpojumus, kas nodrošina uzņēmuma kontus, ja BTC tiek konvertēti uzreiz uz vietējo valūtu, līdzīgi tirgotāja kontu populāru maki sniedz. Tas tomēr būs noteikti ietekmēs tirgu ar milzīgas naudas summas tiek pārdots un nopirka. Tomēr, Bitcoin spēs pielāgoties.

Otrs liels ieguvums, pieņemot kriptonauda ir spēja pārvērst noteiktas valūtas, kas nav baudīt pasaules piekrišanu. Šādus valūtu var pārvērst par BTC dot viņiem lielāku piekļuvi pasaules tirgum, kas vēl vairāk atvieglotu norēķinu procesu.

Ātrums

Bitcoin ātrums neapšaubāmi super ātrs, salīdzinot ar tradicionālajām metodēm. Tātad spēja veikt ātrus darījumus nebūs problēma.

Cena

Otrs ieguvums ir izmaksas. Tradicionālās bankas vadi parasti svārstās no 10 līdz 40 ASV dolāru vai pat vairāk. No otras puses, Bitcoin maksa parasti būs daži centi.

Visuresme

Tautas spēju veikt darījumus lielā mērā ietekmē banku politiku un citu finanšu ierobežojumiem, ko valdības. Tomēr lielākā daļa no pasaules pieaugušo iedzīvotāju kam nav darījumu konta, padarot to grūti pieņemt maksājumus un pārskaitījumus. Lielākā daļa no šiem cilvēkiem ir jāpaļaujas uz pakalpojumiem, piemēram, Western Union un Money Gram saņemt un nosūtīt maksājumus.

Bitcoin, tomēr var atrisināt šo problēmu. Tikai ar vienu valūtu jāuztraucas par un tikai nepieciešams dators un pieeja interneta pieslēgumu, ikviens var nosūtīt un saņemt naudu visā pasaulē.

Kriptonauda dod cilvēkiem, kas dzīvo trešās pasaules valstīm iespēju būt daļa no globālās tirdzniecības: šī pilnvarošana var revolucionizēt e-komercijas nozarē.

Tomēr gadījumā B2B maksājumu izmantošana nav viss, kas vienkāršā un vienkārši. Ir vairākas komplikācijas, kas jārisina, pirms mēs varam redzēt dažas lielas spēlētāji pieņem Bitcoin.

Drošības aspekts

Ir daži mīnusi, lai gan. Lielākā problēma ar izmantojot Bitcoin ir tas, ka visa atbildība par drošību gulstas uz personu, kas veic maksājumu. Piemēram, ja es sūtu 1000 BTC kādam, pirmais un svarīgākais kļūda es būtu nepieciešams, lai izvairītos, ir pārliecināties, ka es esmu nosūtot to uz pareizo adresi, jo maksājumi ir neatgriezeniska.

Turklāt, man ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka mans dators nav apdraudēta vai arī nav nekādas pieteikšanās instalēto programmatūru, kas var izspiegot un iegūt piekļuvi saviem pilnvaras.

Gandrīz visas no šīm problēmām var saskarties ar bankas pārāk, bet šajā gadījumā tie atmaksā klientam, ja kaut kas notiek. Šajā Bitcoin gadījumā, tas nav iespējams.

Tātad, lai tas darbotos, mums ir nepieciešams, lai atrastu risinājumu, pakalpojumu, kas ir spējīgs, lai apstiprinātu, ja adrese ir pareiza, pievienojot nosaukumu uz adresi, pat ja tas ir tikai uz platformas, ko izmanto, tajā laikā. Otra iespēja ir, lai noņemtu spiedienu no klienta, lai nodrošinātu, ka sistēma: tas nozīmē, platformu vai uzņēmuma tiek izmantots būtu atbildīgs par visu iesaistīto drošību saistītus pasākumus.

Ja kāds ir spējīgs nākt klajā ar realizējamu un drošu risinājumu šai problēmai, tad viņi sāks revolūciju, jo tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kas kavē pieņemšanu starp biznesa frakcija.

Cenu nestabilitāte

Otrs drauds uzņēmumiem pieņem kriptonauda ir Bitcoin augsto svārstīgumu, un kā tā var, iespējams, ietekmēt savu biznesu. Tā kā lielākā daļa B2B darījumi ir liela apjoma, kāds pārdot vai iegādāties rīkojums ir pārliecināts būtiski mainīt tirgu.

Turklāt, uzņēmumi nevar būt BTC, jo tā neparedzama valūtas kursu. Kā tikt galā ar nepastāvību issueis kaut kas prasīs nopietnas diskusijas starp Bitcoin pionieriem un investoriem.

Tomēr, tā kā valūtas nobriešanu un adopcijas palielinās nestabilitāte samazināsies un produkti un pakalpojumi tiks uzsākta, ka ir kaut kā spēj netraucējot tirgus ir pārāk daudz, lai likvidētu Bitcoin.

Bitcoin tas kalpotu daudzus ieguvumus mazo uzņēmumu īpašniekiem, kas var izmantot, BTC samaksāt saviem piegādātājiem. Arī ar to darījumi ir parasti mazāka apjoma, viņiem nav jāuztraucas par kustīgu tirgū ir pārāk daudz.

Lūdzu dalīties ar jūsu domas par to, kā jūs domājat, ka Bitcoin ietekmēs finansu attiecības business-to-business nākotnē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu