Bitcoin Apps | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Apps

Bitcoin Apps

Vai nosaukumā šo rakstu izklausīties mazliet oxymoron? Galu galā Bitcoin ir elektronisks naudas, tad kā jūs varat ievietot to savā kabatā? Izmantojot viedtālrunis app! Par laimi, tagad ir dažādas progr, kas pieejami jūsu iPhone vai Android tālruni. Šīs lietotnes ir pieejamas Google Play veikals un Āboli lietotņu veikalā. Lietotnes viedtālrunī ir lieliski, jo tie ļauj jums veikt tirdzniecību, saglabāt up-to-jaunāko informāciju par tirgus attīstību, un pārvaldīt savu maku. Tātad, ja Jums ir nopietni, par Bitcoin tirdzniecību, jums vajadzētu rūpīgi apsvērt lietotņu lejupielādi. Fakts ir tāds, ka Bitcoin tirgi pārvietoties tik ātri, ka jums palikt up-to-datums un arī ātri rīkoties mainīgajiem apstākļiem.

Ja Jūs esat iepazinušies ar Bitcoin nekā jūs zināt, ka jūsu Bitcoin walletis viens no svarīgākajiem gabalu programmatūras, ka jūs varat pieder. Būtībā, jūsu maku ir vieta, kur glabāt visas jūsu Bitcoins. Jūs varat domāt par to, kā savu personīgo Bitcoin glabātuvē. Par laimi, ir daudz Bitcoin wallet programmas pieejamas jūsu viedtālrunis. Par Android jūs varat izmantot "Bitcoin maku", lai veiktu pirkumus un pārskaitījumus viegli ar savu tālruni. Patiesībā, jūs varat izmantot QR kodus vai pat pieskarties savus telefonus kopā, lai nosūtītu maksājumu.

Jūs varat izmantot arī "BlockChain" app, lai veiktu tirdzniecību un saņemt statusa atjauninājumus no tirgus apstākļiem. Blockchain ir lieliska, jo to var izmantot lielāko platformām, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammu, Apple un Android. Ne tikai tas, bet programma ir bezmaksas, nav pilnvarotu izmaksas, un piedāvā uzlabotas drošības iezīmes. Coinbase ir vēl viens populārs Bitcoin maku, ko var izmantot savā viedtālrunī. Lietotāji mīlestība viegli lietot interfeisu, taču tas maku var iekasēt dažas diezgan dūšīgs maksu, jo īpaši, salīdzinot ar visiem bezmaksas maki, kas ir pieejami.

Viens vienkāršs app, ka katrs Bitcoin Android lietotājam būtu jāapsver, ir "Bitcoin Buzz plūsmas". Šī app ļauj jums, lai saņemtu savlaicīgu atjauninājumus Bitcoin attīstību. Jūs varat skatīties YouTube video, uzraudzīt tiešsaistes diskusijas, kā arī saņemt profesionālu atjauninājumus. Ar Bitcoin Buzz Feed Jūs varat pārliecināties, ka jums vienmēr ir cilpa. Un, ja jūs vēlaties, lai saņemtu savlaicīgu jaunāko informāciju par cenām, apsveriet Bitcoin paranoiskas. Šis augsti novērtētās Android lietotnes ir daudzu cilvēku mīļākā app, ja runa ir saņemt reālā laika cenu piedāvājumu. Varat arī izveidot trauksmes, lai atjauninātu jums, ja ir izpildīti konkrēti cenu punktus. Bitcoin centrs nodrošina arī jaunāko informāciju no dažādiem ziņu portāliem. Jūs varat sekot visiem lielākajiem tirgiem, bet arī saņemt atjauninājumus no Twitter un citām vietām. Android lietotāji mīlu šo lietotni, piešķirot tai gandrīz 5 zvaigžņu vērtējumu.

Meklē pārvērst savu viedtālruni mašīna vērā naudas pieņemšanas ieguves platformu? Ar Android varat izmantot DroidBTC, lai pārveidotu savu tālruni ieguves platformu. Mums jābūt godīgiem, tomēr, ka skaitļošanas jauda mīnu Bitcoins tagad ir tik intensīva, jūs, iespējams, nebūs daudz naudas. Tāpat pārliecinieties, ka jums skatīties tālruņa akumulatoru! Bitcoin ieguve var apēst daudz elektroenerģijas un drenāžas akumulators īsā laika sprīdī. Tomēr, ieguves, var būt jautri hobijs, pat ja jums nav veikt daudz naudas, un jūs saņemsiet gandarījumu, zinot, ka jūs tieši atbalsta Bitcoin kopienai.

Labākā daļa par Android progr ir tas, ka izstrādātāji ir pastāvīgi uzsākot progr, no kuriem daudzi ir bez maksas. Daudzējādā ziņā Android virza pats disribūcija gars, kas dod Bitcoin. Bez tam ir bezmaksas un, pamatojoties uz Linux, Android arī mudina izstrādātājiem eksperimentēt un radīt progr. Tātad, ja jūs neredzat app jums patīk, vai jūsu meklē kaut ko, kas nav tirgū, saglabātu pārbaudot atpakaļ. Galu galā izstrādātājs daudzu attīstīt tieši to, ko jūs meklējat. Apple App Store ir nedaudz vairāk slēgta, taču joprojām ir daudz lielu progr un izstrādātājiem!

Būtu viegli redzēt, ka Android un iPhone lietojumprogrammas, var būt ļoti noderīga Bitcoin lietotājiem. Jūs varat saglabāt savu Bitcoins, vadīt darījumus, un pat izveidot Bitcoins izmantojot ieguves. Ja jūs izmantojat Bitcoin progr, tomēr, pārliecinieties, ka jūs palielināt visus drošības iestatījumiem. Ja tālrunis tiek nozagts, un jūs izmantojat viedtālrunis app, pastāv nopietns risks, ka zaglis varētu arī padarīt off ar savu Bitcoins! Par laimi, lielākā daļa maki atzīst šo risku un piedāvāt veidus, kā nodrošināt savu Bitcoin kontus.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu