Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Apmaiņas kur jūs varat tirgoties turku liras par Bitcoin? Jūs varat bet par to! Tā jau pastāv, un to sauc BTCTurk. Tas nozīmē, ka kriptonauda ir beidzot (un pareizi) ieradās Turcijā, pēc uzliesmojumiem citās "apšaubāmām" nāciju, piemēram Iranor Izraēlu.

Jaunā platforma, kas tika izstrādāts kopš janvāra, tika uzsākta šī mēneša sākumā, un jau ir saņēmuši labu summu reģistrēšanos pēdējo nedēļu laikā, saskaņā ar CTO uzņēmuma, Emre Kenci. Uzņēmums sola zemāku maksu nekā citi biržās - vidēji 0,5 procentiem - un arī ātrāk darījumus (ja lietotājs ir, protams, vietējā bankas konta,).

Kaut gan tur "nav viens komersants, kas pieņem Bitcoin Turcijā, daudzi cilvēki ir ieinteresēti tajā," saka Kenci. Tagad, ietekme Bitcoin Turcijas ekonomikā ir skaidri samazināts, bet "varbūt pašā ilgtermiņā, Bitcoin varētu palīdzēt Turcijas ekonomiku, samazinot valūtu vājumu un augsto inflāciju," CTO piebilst.

Ar Bitcoin lietotāji Turcijā varētu būt maza kopiena tagadnē, bet BTCTurk sola atvieglot cilvēkiem pieņemt kriptonauda valstī. Tātad, mēs varam sagaidīt kādu izaugsmi un attīstību. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par BTCTurk jūs varat pārbaudīt apmaiņas mājas lapā vai apmeklēt viņu oficiālo forumu.

Via coindesk.com



Bitcoin ATM Genesis1 atrodas Kvīnslendā



Queensland balstītas Bitcoiners var jau pirkt un pārdot kriptonauda neatstājot Austrālijas valsts pateicoties jaunajai Bitcoin ATMthat nesen tika uzstādīta South Brisbane.

Iekārta, kas var atrast The Roastery Cafe (25, Glenelg Street), ir Genesis1, ko ražo GenesisCoin. "Tur ir daudz cilvēku, kuri ir gaida to. Ir Bitcoiniacs kam ir tikšanās visur katru nedēļu, un šīs grupas ir strauji pieaug," Roastery Cafe līdzīpašnieks Bruce Carrall pastāstīja Brisbane Times.

"Es redzēju fotogrāfijas tiešsaistē no puišiem uzliku up ārā pa durvīm, lai izmantotu mašīnas, tāpēc mēs paskatījās tajā. Šo mašīnu apgrozījums bija neticami, un tie ātri izplatās. Viņi Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā, Singapūrā, Honkongā un Kanādā, "viņš piebilda.

Genesis1 ir nedaudz atšķiras no parastās Bitcoin bankomātiem. Bez izsniegšanu un ņemot BTC, mašīna arī pieņem un pārdod Litecoin un dogecoin.

Bez apsveicot mašīnu un tās lietotājiem, The Roastery Cafe tiks arī pieņemt cryptocurrencyfor savus produktus.

Featured attēlu no Imgur.com


Bitcoin ATM mašīnas: kā tās redz iestādes?



Mēs esam runājuši par Bitcoin ATM mašīnas, bet tagad (uz Robocoin, San Diego machineand ar Bitcoin mašīna), bet jaunākās norises kriptonauda pasaulē - piemēram, aizdomas, kas noveda federālajām iestādēm jāslēdz Liberty Reserve -, lika mums atgriezties pie šī jautājuma.

Kā šīs ierīces redz iestāžu? It īpaši ar ASV valdību, kur Bitcoin ir vairāk jāpārbauda. Nu, ziņu nav labi radītāji šīm mašīnām. Saskaņā ar dokumentu, kas publicēts martā Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN), kurā iestāde paskaidroja, ko tā uzskatīja par Bitcoin pasaulē kriptonauda bankomāti nav patīkami iestādēm.

FinCEN vadlīnijas veikti daži noteikumi ir ļoti skaidri, jo īpaši šo viedokli: ikviens, kas darbojas ar Bitcoin ATM tiek uzskatīta par naudas raidītāju un jāpakļaujas garu sarakstu ar prasībām.

Tas nozīmē, atbilst daudz valsts prasībām, kā arī federālo pret naudas atmazgāšanu un pretterorisma likumu. Vai tas būs pārāk sarežģīti, lai mazajiem uzņēmumiem? Vai atsakoties labāko variantu?

Apkopojot to uz augšu, tas ir galvenais rezultāts FinCEN dokumenta: jautājumiem un vairāk jautājumiem. Kaut arī daži noteikumi ir skaidri, liela daļa vadlīniju joprojām ir apšaubāma. Uzminiet mums būs jāgaida, kas var notikt, kad kāds sāk izmantot Bitcoin bankomātu...

Via wired.com 


Bitcoin ATM reģistrē 140 darījumus Campus Party pirms to uzstādīšanas Sanpaulu



Campus Party bija vēl īpašāku 2014. Gadā tehnoloģiju notikums, kas ņem Brazīlijas pilsētu Sanpaulu vētra ik gadu bija Bitcoin ATM šo laiku. Ierīce bija īsta veiksme starp vietējiem un ārvalstu tech-savvy apmeklētājiem, ne tikai Bitcoiners, bet arī cilvēkiem, kas vēlas uzzināt vairāk par digitālo valūtu.

Lamassu mašīna veica par 140 darījumiem ar četru dienu pasākuma laikā, apmainoties ar vairāk nekā R4,000, ekvivalentu līdz 1700 $. Saskaņā ar Brazīlijas lielāko Bitcoin apmaiņas Mercado Bitcoin, uzņēmuma, kas importētas mašīnas, vidējais maiņas vērtība bija 28 $ par vienu lietotāju.

Šī bija pirmā pieredze ar Bitcoin bankomātu Latīņamerikā, un lietotāji bija diezgan apmierināti ar ierīci, neskatoties uz to, ka tas tikai ļauj vienvirziena darījumu (pirkšana BTC ar Fiat valūtā). Tomēr, Rodrigo Batista, Mercado Bitcoin izpilddirektors, pastāstīja Folha de S. Paulothat kustību pie ATM kabīne bija tiešām liels, un sabiedrībai bija diezgan ziņkārīgs par kriptonauda.

"Es teiktu pusi auditorija izkāpa zinot to, kas ir Bitcoin, bet joprojām ir ļoti sarežģīts jēdziens, tas bija, piemēram, ka ar mani, kad es dzirdēju par to, ka pirmo reizi", Batista teica.

Saskaņā ar biržas galvenais, "lielākā daļa cilvēku, kas apstājās pie kioska nezināja, kas tas bija. Es redzu to kā pozitīvi, jo tas norāda, ka ir daudz darāmā, lai tehnoloģijas, lai izstrādātu". Tomēr Batista uztur viņa vīzija, ka Bitcoin nespēs aizstāt banku sistēmu, piemēram, viņš atklāja konferenci ietvaros Campus partijas laikā.

Mercado Bitcoin tagad izvēlēties perfektu vietu, lai instalētu Bitcoin ATM Sanpaulu. Šis process ir noslēgts aprīlī, kad mašīna tiek noteikts, lai sāktu darbību plašai sabiedrībai.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju