2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Krievijas ziņu portāls "Zuckerberg Pozvonit" ir pasūtīts pēc Kremļa mediju sargsuns Roskomnadzor lai dzēstu vai rediģētu Bitcoin saistītu rakstu publicēts 2013or tas būs saskarties skarbu sekām.

Izpildinstitūcija izdevusi warningon otrdien (28), kurā mājas lapā trīs dienas, lai rīkoties. Ja par "Zuckerberg Pozvonit" īpašnieki (kas var tikt tulkots "Zuckerberg Calling"), atsakās rīkoties, tad Roskomnadzor bloķēs piekļuvi visiem tehnoloģiju jaunumu platformu.

Rakstā, kas izslēgtu Roskomnadzor s trauksmes zvani ir acīmredzami nevainīga informatīvu tekstu ar nosaukumu "Kas ir Bitcoins un kam tās ir nepieciešamas?", Kas tika publicēts 2013. Gada 11. Aprīlī.

Saskaņā ar nesen amatā dala vietnes izdevējs Vyacheslav Tsyplukhinon Facebook, komanda aiz "Zuckerberg Pozvonit", ir vēl, lai pieņemtu lēmumu par sargsuņa rīkojumu. "Mēs neesam runājuši par šo jautājumu kolektīvi vēl, bet es saglabāt nostāju, ka mums nav dzēst neko. Ļaujiet viņiem aizvērt šo vietni, un tad ļaujiet viņiem paskaidrot saviem 1,8 miljoniem lasītāju, un nozares, kas ir notiek, "Tsyplukhinon rakstīja par sociālo tīklu.

Citiem vārdiem sakot, raksts paliek dzīvot un nepārstrādāts tagad, vienu dienu pēc tam, kad brīdinājuma kļuva publiski.

Krievija streiki atkal

Šī nav pirmā reize, kad Roskomnadzor apdraud Krievijas balstītas digitālās platformas pazīstami publicēšanai Bitcoin saistīts saturs. Šogad organizācija bloķēts accessto vairākas kriptonauda vietās valstī.

Janvārī, mediju sargsuņa runāja vārdā Krievijas valdības, sakot, ka tas paredzēts, lai apturētu izplatīšanos kriptonauda valstī, jo tā "ieguldījums izaugsmei ēnu ekonomiku."

Bet vietām cīnījās atpakaļ un reģionālā tiesa Sverdlovskas apgabala uzskata ciparu blokāde nelikumīga, pasūtot iestādēm, lai dotos atpakaļ.

Tomēr, šajā gadījumā, tiesas rīkojums apgalvo, ka "Zuckerberg Pozvonit raksts ir" propaganda nodokļu noziegumu jomā legalizēšanas [naudas atmazgāšana] ienākumi iegūti noziedzīgā ceļā "un" ir negatīva ietekme uz juridiskā apziņa pilsoņiem. "

Saskaņā ar GlobalVoicesOnline.org, Roskomnadzor acīmredzot nav pat vienoties ar tiesas viedokli un faktiski lūdza papildu juridisku precizējumu pirms paziņojot Krievijas vietu. Tomēr, tiesa bija skaidrs: "lēmumā nav neskaidrības," tiesai stāstīja Roskomnadzor tikai pirms dažām dienām, liekot sargsuņa brīdināt "Zuckerberg Pozvonit '.

Draudi arī seko Vladimira Putina pirmās jebkad statementabout digitālās valūtas. Jūlija vidū, Krievijas prezidents teica: "Mēs neizslēdzam iespēju kaut ko, bet ir nopietni, patiešām būtiski jautājumi, kas saistīti ar tās [digitālo naudu] plašāku lietojumu, vismaz šodien."

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu