Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Līdz šim Bitcoin ir izrādījusies ļoti efektīva uzņēmējdarbības ziņā šādos veidos: Ir anonimitāte naudas, kas ļauj indivīdiem, kuri nezina, viens otru, lai droši tirgoties bez nepieciešamības finanšu pakalpojumu sniedzējs piem. MasterCard, Visa uc Otrkārt, tur ir par uzticamību elements bez nepieciešamības finanšu iestādi, piemēram, banku, galvot par jums. Treškārt, Bitcoin ir arī pierādīts pieaugošo spēju apstrādāt pieaugošo darījumu apjomu efektīvi un ērtā veidā. Sistēma ir arī aug vienmērīgā tempā, un tas spēj uzņemt šo izaugsmi. Visbeidzot, tas ir acīmredzami ideāli piemērots cilvēkiem, kas vēlas, lai saglabātu ilgi pirkstiem valdības ārā no savām kabatām, jo ​​šajā posmā ir ļoti grūti regulēt un nodokļu fondos ar Bitcoin iegūti, turpretī citām finanšu struktūrām ir juridiskās identitātes, kā arī fiziskā lokalizāciju. Tas nozīmē, ka Uncle Sam savu roku savās pīrāgi visu ceļu uz valsts bankas kontu.

Tomēr Bitcoin ir viens galvenais trūkums: tas nav uzticams veikalu vērtības. Protams, jo valdība nevar nodokļu vai regulēt šo digitālo valūtu, neviena valdība pieņem to kā likumīgu maksāšanas līdzekli. Turklāt, tā kā tas vēl nav juridiski definējama kā materiāls vai nemateriāls īpašums, īpašnieki nav juridiska aizsardzību gadījumā, ja viņi saņem "nolaupīja" vai iegūta par ride šajā jomā. Tas tomēr ir trūkuma faktors aiz tā - veida, piemēram, māksla. Šobrīd ir tikai 13 miljoni bitcoins pasaulē, un šī summa netiks pāraugtu 21000000 izcilu. Tātad, kamēr cilvēki vēlas iegādāties Bitcoin "mākslu", tai ir zināma veikalu vērtības.

Miljons dolāru jautājums, šajā posmā ir tas, vai tirgus šo savdabīgo mākslas forma var būt stabila un ilgtermiņa vērtību uzkrāšanas. Tas ir zināms fakts, ka Bitcoin tirgus var būt ļoti svārstīgi, sākot no $ 5 līdz $ 1200 tikai trīs gadu periodā. Ir arī tās likviditātes aspekts. Bitcoin šobrīd tikai tirgots par aptuveni ceturto daļu no savas ikdienas apjoma; Tādējādi tikai $ 2 miljonus no tās $ 3.200.000 vērtībā. Nav pat ilūzija likviditātes, jo nav līdzeklis, kas regulē iepriekš sagatavotos darījumus starp lielajiem īpašniekiem. Īpašumtiesības arī ir ļoti koncentrēts, jo vairāk nekā 50% no bitcoins pieder tikai 20 personas. Kaut arī nav nekādu pierādījumu par šīs personas ir uz vienu roku ar otru, tas varētu norādīt uz to, ko sauc par "sūknis un dump" darbību. Attiecīgi, daži eksperti uzskata, ka Bitcoin ir burbulis, kas var uzsprāgt mūsu sejām jebkurā laikā.

Bitcoin Technology

No otras puses, šīs monētas, vai mums vajadzētu teikt burbulis, ir eksperti, kuri saka, ka tā Bitcoin ir balstīta uz blockchain, kas ir būtisks jauninājums mūsu laika, tas burbulis var vienkārši ir iespēja palikt virs ūdens. Apskatīsim uz brīdi finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kas paļaujas uz digitālo lietvedība, kas ir centralizēta un privāti. Tas padara jūsu tipiskā konta turētājs viegls mērķis hakeriem. Blockchain no otras puses, ir valsts virsgrāmatu, kas nozīmē, ka tā aizsargā tās kontā turētāju identitāti, izmantojot kriptogrāfiju. Tas ir arī atvērts apskatei jebkura persona, kas notiek, ir dators. Tas arī aizsargā liels skaits neatkarīgu grāmatvežu vai "kalnraču", kurš konkurē viens ar otru par efektivitāti. Šī super grāmatvedības rezultāts ir ieraksts par katru personu, kas ir kādreiz piederēja Bitcoin kopš šīs digitālās valūtas radīšanu. Turklāt, jo blockchain "dzīvo" mākonī tas ir aizsargāts no valdības mēģinājums kontrolēt to.

Maksa-gudrs, blockchain darījumi ir daudz zemākas nekā kredītkaršu uzņēmumiem un bankām, ja runa ir par starptautiskajiem pārskaitījumiem. Blockchain ir arī potenciāls ierakstīt un nodot īpašumtiesības jebkādā materiālā un nemateriālā īpašuma. Tāpēc ir spējīga nodrošināt vidi drošu aizdevumu darījumiem starp personām, kuras nekad nav tikušās.

Bitcoin iedvesmoja uzņēmējdarbības ventures visā pasaulē, jo īpaši tradicionālajā banku un finanšu tirgu jomā. Blockchain piemīt potenciāls, lai būtu ne tikai efektīvs veids maksājumu, taču, kā norādīts iepriekš; tā apvieno skaitļošanas, tīkla projektēšanu, kriptogrāfiju un AI. Kaut Bitcoin nākotnē nav akmenī, kā valūta, tad šo elementu kombinācija var kļūt dažas no visvairāk graujošo tehnoloģija mums ir redzējis.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties