Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Dienvidkoreja būs nākamais Āzijas valsti uzņemt Bitcoin ATMproduced amerikāņu firmas Robocoin. Ziņas nesen paziņoja BitcoinAsia, jaunu kriptonauda riska sabiedrība, kas atrodas valstī, kas būs atbildīgs par ierīci.

Mašīna, kas ļauj lietotājiem, lai pārvērstu fiat valūtu BTC un otrādi, ieradīsies valstī šo piektdien (21). Divi vairāk būtu piegādā Robocoin uz BitcoinAsia nākamā mēneša laikā.

Tomēr pirmais bankomāts, kas atradīsies Seulā, dosies caur pašvaldības sertifikācijas procesu pirms kicking-off visas operācijas.

"Mēs esam satraukti ieviest Bitcoin ATM pie visvairāk tech-savvy tirgus pasaulē. Bitcoin ir piesaistīt sabiedrības uzmanību Korejā, un mēs vēlamies, lai ņemtu Bitcoin izpratni Korejā uz nākamo līmeni, pievienojot vienkāršu veidu, kā iegādāties un pārdot Bitcoin ", sacīja Jewoo Yeom viceprezidents BitcoinAsia, meitas spēles attīstītājs Liveplex.

Robocoin, Nevada bāzes ražotājs, kas pašlaik plāno uzstādīt divus Bitcoin bankomātus Amerikas Savienotajās Valstīs, ir arī kuģniecības 39 papildu vienību visā pasaulē martā. Dažas no tām dosies uz citiem galamērķiem Āzijā, bet arī Eiropā.

Tomēr, Dienvidkoreja joprojām varētu būt pirmais Āzijas tirgū piedāvāt Bitcoin ATMif katru daļu regulēšanas procesu iet gludi.

Barcelona saņem īpašu BTC mašīna

Tālāk uz rietumiem, Spānija arī iegūt savu pirmo Bitcoin ATM, bet tas viens neražo Robocoin vai Lamassu, abiem galvenajiem ražotājiem. Uzņēmums PayMaq ir announcedthe ierašanos tās Cajero Bitcoin, iekārtu, kas ļaus lietotājiem iegādāties BTC ar fiat valūtu, kā arī pārdot digitālās monētas un saņemt naudu.

Ierīce, Spānijas maksājumu sistēmu izstrādājusi kompānija, spēj lasīt nacionālo ID karti, lai atļautu un apstrādāt darījumus.

PayMaq s Bitcoin bankomāts atradīsies Barselonā, pie tirdzniecības centra Diagonal Mar

Mašinas uzsākšana notiek šo sestdien (22).Pirmais Bitcoin bankas automāts Ziemeļamerikas teritorijā, lai nokļūtu Sietla un AustinAmerikas Savienotās Valstis gatavojas uzņemt valsts pirmo Bitcoin bankomāti, ko ražo Robocoin, uzņēmums, Nevadā. Šīs mašīnas darbosies Sietlā un Ostinā.

Pirmā ierīce tiks uzstādīta februāra beigās, ražotājs paziņoja par šo otrdien (18). Bet bez šī piegādi, Robocoin arī plāno nodot jaunus kriptonauda bankomātus Eiropā un Āzijā.

Lai gan tas vēl joprojām nav skaidrs, kas uzņēmumam būs pārvaldīt Bitcoin bankomātu Sietlā un Austin, saskaņā ar The Verge, Amerikas Savienotās Valstis ir acīmredzot mēģina atkārtot recepte panākumus "atklāja" ar savu Kanādas kaimiņš.

ziemeļu tauta bija pirmā pasaulē uzņemt Bitcoin ATM, sasniedzot pārsteidzošu rezultātu. Mašīna atrodas nelielā kafejnīcā Vankūverā, kas darbojas ar vietējo uzņēmumu Bitcoiniacs, ir apstrādāti vairāk nekā 900.000 $ darījumos savā pirmajā mēnesī vien.

Par saistītu piezīmi, Kanādas kompānija Bitcoiniacs arī nesen paziņoja, ka tā plāno uzsākt bankomātus Londonā un Singapūrā, līdz marta vidum, pēc Coindesk.

Šīs ierīces tiks darbina ar "līdzīgu set-up", lai vienu, kas atrodas Vankūverā, un tas ir pirmais solis pasaules paplašināšanas plānu, kas plāno izvietot jaunas mašīnas un izveidot fiziskās brokeru birojus mazumtirdzniecības klientiem dažādās pasaules daļās.


Bitcoin ATM, ko konfiscējusi Austrālijas iestādes miljonāru narkotiku krūmājāBitcoin ATM aizturēja Austrālijas policija amidst gadījumā, kas saistīts ar motociklu gangthat noteikti ieies valsts sodāmības kā vēsturisku darbību. 

Mašīna tika aizturēta duringa reids uz kafejnīcā Roastery Cafe, kas atrodas South Brisbane. Darbība izbeigta ar izmeklēšanu saistīti ar narkotikām, kas ilga divus gadus. Tas bija tikai viens no 19 reidi veikto pāri Brisbenā, Logan, Cairns, Ipswich un Gold Coast, Coindesk ziņots.

Policija ir aizdomas, ka banda - pazīstams kā Bandidos- bija saistīts ar augsta līmeņa narkotiku kontrabandu meth un kokaīna. Izmeklēšanā arī atklājās, ka banda bija nodarbojas kontrolējamo vielu, kas var tikt izmantoti, lai ražotu citas narkotikas.

Alltogether operācija segvārdu Džuljeta Vilnis, beidzās ar Iestāžu aizturēto narkotiku $ 2.6m-vērtību un kopumā 61 cilvēkus apsūdzēja. Squad darba grupa Maxima, grupa izveidota, lai cīnītos noziegumiem, kas saistīti motociklu bandas bija atbildīgs par organizēšanu visu operāciju.

Bitcoin ATM tika konfiscēti, jo kafejnīca, kur tā atradās pieder Brent Carall, īpašnieka biznesa un apgalvoja vecākais loceklis banda Senad? Ati?, Brisbane Times rakstīja. Policija arī konfiscēja piegādes furgoni un citus objektus varētu interesēt.

Mašīna tiešām bija Queenland pirmais kriptonauda bankomātu un tagad izmeklēs policija, jo iestādes vēlas, lai saprastu, vai ierīce tika izmantota kā līdzeklis, lai pārdot narkotikas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi