Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Taivāna nebija jāgaida ilgi, lai apspiestu sapņus katru Bitcoiner dzīvo šajā valstī. Pāris dienas pēc Bitcoin ATM ražotāja Robocoin paziņoja piegādi mašīnas Taivānā, salu administrē Ķīnas Republikas teica "nē" uzņēmumam.

Finanšu uzraudzības komitejas (FSC) atbilde uz ierašanos Bitcoin ATM bija ātra un skarba. Saskaņā ar Xinhua News Agency, tad entitydoesn't apstiprināt iestatīšanu par Robocoin mašīnu Taivānā.

Turklāt FSC arī atkārtoti uzsvēra - līdz 2013. Gada beigām, Republikas Ķīnas Ķīnas Finanšu uzraudzības komisijas un Centrālās bankas brīdinājuši Taivānas investorsabout Bitcoin s briesmām - ka digitālā monētas nav īsta valūta, piebilstot, ka bankas un cilvēki nedrīkst izmantot kā maksāšanas līdzekli.

Šī jaunā prasība pret Bitcoin izsauca Robocoin izpilddirektors nesenajiem paziņojumiem. Jordan Kelley nesen paziņoja kuģniecības divu Bitcoin naudu bankomātos, Taivānā un Honkongā, atbildot uz reģistrēto Āzijā augstu pieprasījuma līmeni.

Taivānas mašīna bija paredzēts piegādāt un sākt strādāt šajā mēnesī, bet ATM vēl bija jāapstiprina FSC jāuzstāda salu. Tagad, saskaņā ar uzņēmuma, tas ir "neiespējami", lai mašīna darboties Taivānā.Pirmie Bitcoin bankas automāti nākamajās nedēļās ieradīsies NYC un DienvidamerikāIekārtas ražotājam Lamassu ir gatava sniegt divus jaunus Bitcoin ATMsvery drīz, viens New York City, un otrs, Brazīlijā.

The New York Post reportsthat Big Apple pirmais kriptonauda mašīna atradīsies East Village, pie Just Sweet Cafe. Par labas ziņas atbildīgs ir Willard Ling, no Bruklinas, kurš lika ATM no Lamassu un izvēlējās Burbuļtēja veikals, kas atrodas 3 Avenue un 12 ielā, lai novietotu to.

Tomēr, pirms Bitcoin ATM sāk darboties, New York departamenta Finanšu pakalpojumu nāksies veidot jaunas vadlīnijas, kas var pienācīgi regulēt šo jauninājumu.

Iestāde rīkos publiskas sanāksmes par šo jautājumu 28. Janvāra un 29.. Saskaņā ar Coindesk, sanāksmes notiks arī debates, kas saistīti ar daudz gaidītā "BitLicenses", kas ir noteiktas, lai būtu daļa no tiesiskā regulējuma, kas paredzēts jomā kriptonauda.

Līdz tam, Saite tiks turot mašīnu savā dzīvoklī, bet viņš arī apspriež arī īres darījumu ar kafejnīcu īpašniekiem.

Brazīlijas ATM debijas Sanpaulu

Bet pieņemsim atstāt Ņujorku malā tagad, jo tur ir līdzīgas ziņas ar Dienvidamerikas valstīm. Brazīlija ir iestatīts saņemt savu pirmo Bitcoin ATM beigās nākamajā nedēļā, vietējās valūtas Mercado Bitcoinrecently paziņoja.

Lamassu mašīna tiks iesniegts ar Sanpaulu bāzētā tehnoloģiju gadījumā, būtu jāpiesaista vairāk nekā 100000 apmeklētāju, slavenā Campus Pusi laikā. Saskaņā ar Rodrigo Batista, Mercado Bitcoin CEO, bankomāts tiks uzstādīts vienā no pasākuma 300 kabīnēm.

"ATM ir veids, lai cilvēki uz Bitcoin. Lielākā daļa cilvēku pie notikumu, pat ja tā ir tehnoloģija auditorija būs nekad nav dzirdējuši par [Bitcoin]," viņš teica Coindesk. Ierīce būs pieejama sabiedrībai apkopotu, kas rodas no 27. Janvāra līdz 2. Februārim.

Ja jūs neesat pazīstams ar Lamassu automātā, šī mašīna samontēti Portugālē tikai pārvērš fiat valūtu Bitcoin, bet ne otrādi. Brazīlijā, ierīce iekasēs maksu par 2,5 procentiem par katru darījumu, tādu pašu summu, ko iekasē, lai Mercado Bitcoin klientiem.


Bitcoin tiek uzbrukts! nedēļas ziņu atjauninājumsBitcoin tagad var saskaras lielākais drauds tās vēsturē. Viens vai vairāki nezināmie kibernoziedznieki ir uzsākusi agresīvu uzbrukumu Bitcoin apmaiņu visā pasaulē, samazinot dažas no lielākajām apmaiņu pasaulē. Bitcoin līderi tagad šifrēšanas jāietver problēmu, pirms tā izaug no rokām.

Īsāk sakot, cybercriminals izmantojot dizains trūkumu izņemt līdzekļus no saviem kontiem, un tad iejaukties darījumu sevi publiskajā virsgrāmatā. Tas rada plašu apjukumu un, iespējams, varētu apdraudēt visu Bitcoin sistēmu.

Hakeri ir padarīt reālu Bitcoin darījumus, bet tad, izmantojot 10 minūšu logu pirms darījumus ieraksta publiskajā virsgrāmatā, lai pēc tam ievietot viltus darījumus. Tas rada plašu neskaidrības, kā tas ir tagad kļūst gandrīz neiespējami pateikt reālu darījumus no viltotas ones.

Gan Mt. Gox un BitStamp ir apturēta klientu izņemšanu. Bitcoin apmaiņa šobrīd strādā, lai izstrādātu programmatūru, kas risinās glitch. Bitcoin cenas ir strauji samazinājušās līdz apmēram $ 400 dolāru.


Vai Bitcoin banka ir tā ceļš? Mt.Gox dibinātājs zaudē $ 50K un vairākMēs esam ieguvuši Bitcoin bankomātu, Bitcoin iespiedmašīnas, kalnrūpniecības uzņēmumiem, pat kredītkartes. Viena lieta Bitcoin nav, tomēr ir tā pati banka. Bitcoin ATM kompānija Robocoin tagad plāno uzsākt tiešsaistes banku un izmantos savas ATM mašīnas, kas darbojas kā "filiāles" visā pasaulē. Šis pavērsiens varētu dot vēl vairāk pakalpojumu ar globālo Bitcoin sabiedrībā un, ja kāds uzņēmums, šķiet, ir tādā stāvoklī, lai pull off, tas ir Robocoin. Uzņēmumam ir 13 Bitcoin bankomātu darbībā visā Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā.


Saistītās ziņas


Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana