Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Nosaukums "Bitcoin Resort" neatstāj vietu šaubām. Tagad varat izmantot savu digitālo naudu, lai nopirktu savu pašu pieczvaigžņu luksusa dzīvoklis pasaulē pirmā Vidusjūras pludmales īpašuma slēpti draudzīgi.

Projekts Thalassa Beach Resort pieder Kensington Development Group un atrodas kiprietis reģionā BAFRA, uz ziemeļu krastu uz salu.

Uzņēmums tikko paziņoja par šīs pludmales kūrorta vienību pārdošanu ar starptautiski atzītiem iepriekš 74 turku īpašumtiesības apliecinošo (starptautiski atzītiem īpašumtiesības apliecinošo par Ziemeļu Kipras īpašības, kuras Kipras turku īpašumā pirms 1974. Un brīva no jebkādiem prasījumiem).

Saskaņā ar kūrorta mājas, dzīvokļi "cenas sākas no 120 BTC, kas līdzvērtīgs gandrīz $ 110,000 pie pašreizējā kursa. Katrs bloks ir aprīkots ar drošu pazemes autostāvvieta, piekļuve baseiniem un uz kūrorta restorānā, kā arī apdullināšanu skatu uz okeānu.

Kensington Development Group uzskata, ka, veicot darījumus pieejami Bitcoin tas piesaistīs starptautiskos nekustamā īpašuma pircējiem un investoriem, pateicoties ātrai pārskaitījumu un zemu maksu. Ideja šķiet, darbojas, jo 140 no 200 gatavo vienības jau ir pārdoti. Grupa plāno būvēt kopā 1100 dzīvokļi.

"Padarot īpašības pieejami, izmantojot Bitcoin, mēs varam panākt, lai pasaules auditorijai Bitcoin ownerswho ir valūta, un meklē vietu, lai to izmantot," teica Deivids Kempbels grupas mārketinga vadītājs.

"Ne tikai pircējiem iegūt skaistu aizbēgt no ziemas aukstumā, bet viņi nokļūt brīvdienas un socializēties ar citiem Bitcoin faniem," viņš piebilda.

Bez tuvumā uz pludmali, kūrorts arī atrodas netālu no vietējām viesnīcām un kazino, un ļoti tuvu Kizilirmak Delta, lieliska vieta, kur zivis un praktizēt ūdens sportu.

Kā pirmo pasākumu, lai veicinātu pārdošanu, Kensington Development Group arī paziņoja, ka visi kvalificētie potenciālajiem pircējiem būs drīz jālido uz resortfor pirmās puses apskatīt ar visiem ceļa izdevumiem apmaksā Bitcoin Resort. Pārdošanas periods beigsies 28. Martā.

Attēli no Bitcoin-resort.comBitcoin kļūst par izejas valūtu cilvēkiem, kas atrodas nemierīgajās valstīsJa esat bijis skatīties Fiatleak.com pēdējo dažu nedēļu laikā, jūs esat pamanījuši, ka Ķīna jau veidoja lielāko daļu no Bitcoin darījumiem. No Ķīnas balstītas kriptonauda darījumiem satraukt nāk pat pašvaldība ir izveidojusi stingrus kapitāla kontroles cenšoties aizsargāt gan ar valsts ekonomiku un tās valūtu.

Interesanti, kā valdība izskatās, lai saglabātu naudu valstī, šķiet, ka daudzi ķīnieši izmanto Bitcoin kā savdabīgs uz "izeju" currencyto nodot savu bagātību no juaņa. Jūs varat


Bitcoin bauda lielāko 2014. Gada dienu Krievijā, jo vietējā valūta turpina strauji palielinātiesPasaulē slavenākā digitālā valūta bauda vēsturisku braukt Krievijā. Otrdien (16. Decembrī), tad kriptonauda sabiedrība redzēja lielāko darījumu apjomi gadā starp valsts oficiālā valūta, rubļa un Bitcoin. Tas viss tāpēc, ka Krievijas naudas tur rezervuāru.

Rublis nokritās vairāk nekā 11 procentiem otrdien

Saskaņā ar CNBC, tas bija kronas "straujākais par dienas kritums kopš 1998. Gada", pateicoties "vājāku naftas cenām un sankcijas pret Krieviju, ko Rietumos". Saskaroties ar stāvas vērtības samazināšanās un vīlušies ar bezdarbības Krievijas centrālās bankas, vairāki uzņēmēji nolēma dump valūtu.

Darījumu apjoms starp BTC un rubļa ķīļveida līdz 819 otrdien, vairākas īpaši augstu, salīdzinot ar vidējām 230 darījumu reģistrēto pēdējā mēneša laikā. Tas nozīmē, ka gandrīz 250 procentiem palielināt darījumu, dati no vietnes Bitcoincharts.comshows un Visvairāk kopš 2013. Gada.

Viens no biržām tiek izmantota Krievijas Bitcoiners - neskatoties uz to, ka BTC pašlaik nelikumīga valstī - ir Bulgārijas BTC-e. Tas nāk kā nav pārsteigums, ka apmaiņa ir redzams diskrētu svārstībām rubļu darījumos visā pēdējo nedēļu laikā.

Pēc smaile reģistrēta otrdien, darījumu apjoms starp rubli un Bitcoin saglabājās augsts trešdien (17). Krievijas valūta sniedza nelielu atveseļošanos, iegūstot vairāk nekā 10 procentiem attiecībā pret ASV dolāru. Tomēr rublis joprojām uz leju 13 procentiem uz nedēļu.

"Ziņas, kas nāk no Krievijas ir patiešām nepārspējamas", Bobby Lee teica CNBC. Saskaņā ar līdzdibinātājs un izpilddirektors Ķīnas Bitcoin apmaiņas BTC Ķīnā, "augstās tirdzniecības apjomi ar rubli, ir sagaidāms, ņemot vērā lidojuma prom no šīs cīnās valūtas. Tāpēc Bitcoin ir, dabas galamērķis, kā arī citas spēcīgas centrālās bankas valūtas ".

Tomēr daži eksperti apskatīt šo fenomenu kā kaut kas efemērs. Akif Khan, viens no Bitnet s priekšniekiem, teica, ka viņš "pārsteigts, ja krievi bija pagrieziena uz Bitcoin jebkurā jēgpilnu waygiven nenoteiktība par to, vai viņi var to izmantot vai uzglabāt to bez sodiem nākotnē".

Featured attēlu avots: Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību