Bitcoin Big Parūkas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Big Parūkas

Bitcoin Big Parūkas

Šajā rakstā mēs iet pār pieciem svarīgākajiem cilvēkiem Bitcoin sabiedrībā. Pirmais vārds, kas nāk prātā daudziem, iespējams Bitcoin radītājs Satoshi Nakamoto, bet mēs gatavojamies, lai izlaistu viņu. Kāpēc? Jo mēs nezinām, kas viņš patiesībā ir, vai ja "viņš" ir vēl viena persona. Plus, ir jau raksti upon rakstus par mīklains Nakamoto. Tā vietā, mēs koncentrēties uz cilvēkiem, kas mēs patiesībā zinām, un kuri aktīvi strādā Bitcoin.

Pirmās up ir Gavin Andresen, galvenais zinātnieks Bitcoin Foundation, un viens no senākajiem atbalstītājiem Bitcoin. Gavin ir dators programmēšanas sīkšana un viņa darbs ir bijis viens no panākumu atslēgām, kas pieaug ar Bitcoin. Cik labi ir Andresen darbs bijis? Kad Satoshi nolēma roku no SourceForge kodu, viņš deva to Andresens. Tagad Andresen ir galvenais spēlētājs vēršot centienus Bitcoin fonda, kas strādā, lai aizsargātu, standartizēt un veicināt Bitcoin.

Nākamais svarīgākais cilvēks Bitcoin sabiedrībā ir apstrīdami Marks Karpeles īpašnieks pasaules lielākās Bitcoin apmaiņu, Mt. Gox. Ir grūti pārvērtēt nozīmi Mt. Gox. Bez apmaiņu, piemēram, Mt. Gox, Bitcoin būtībā bezvērtīgas. Apmaiņa ir svarīgi, jo tie ļauj cilvēkiem ātri konvertēt Bitcoin citās valūtās. Tas padara Bitcoin šķidrā aktīvu, līdzīgi kā jebkurā citā valūtā. Mt. Gox būtībā nosaka pasaules cenām, un daudzi uzskata, ka tad, ja Mt. Gox vajadzētu sabrukt visa Bitcoin valūta sabruks. Īsi sakot, Mt. Gox ir Bitcoin līdzvērtīgs New York Stock Exchange. Marka nostāja kā īpašnieks Mt. Gox dod viņam milzīgu autoritāte šajā Bitcoin sabiedrībā

Nākamā ir Hal Finney. Vēl programmēšana vednis, Hal ir atbildīgs par PGP, agri publisko atslēgu Cryptology programmu, kas ievērojami subsidētā attīstību Bitcoin. Hal bija arī pirmais saņēmējs Bitcoin darījumu, un bija pirmā persona, lai atklātu "dubulto izdevumu uzbrukums", kas reiz draudēja Bitcoin. Šis uzbrukums bija viens no pirmajiem un visnopietnākajiem uzbrukumiem Bitcoin. Hal ir arī strādājis pie daudziem citiem drošības izaicinājumiem un problēmām, ar kodu. Bez Hal, Bitcoin nevar būt saglabājusies cauri šiem agri izaicinājumiem. Diemžēl, Hala iemaksas ir sākuši samazināties, jo Lū Gērigs slimība ir atstājis viņu lielākoties invalīdiem.

Vēl viens svarīgs Bitcoin kopienas loceklis iet ar tiešsaistes nosaukumu "ArtForz". Viņš izstrādāja pirmo GUI Bitcoin ieguves platformas, tādējādi radikāli ieguves procesu. Vienā brīdī, ArtForz kontrolē lauvas skaitļošanas jaudas veltīta Bitcoin. Kaut arī tagad viņš kontrolē mazāk nekā vienu procentu no skaitļošanas jaudu, viņa iemaksas un revolucionārs darbs nav mazinājusies nozīme. Turklāt viņš ir arī identificēti un strādāja pie lielām kļūdām.

Nils Schneider ir vēl viens nozīmīgs spēks spēlētājs. Par "Bitcoin Watch" īpašnieks, Nils kontrolē spēcīgs informācijas vietnes, piemēram, bitcoincharts.com. Viņa tīkla tīmekļa vietnes, ir būtiska, lai uzraudzītu attīstību un izplatot informāciju. Tas nostāda Nils spējīga darboties kā viens no spēcīgākajiem un plaši lasīt balsīm par Bitcoin.

Ir daudz citu svarīgu skaitļiem no Bitcoin sabiedrībā. Problēma ir tā, daudzi no viņiem paliek anonīmi vai ir grūti atrast informāciju par. Piemēram, visspēcīgākais vienota organizācija Bitcoin sabiedrībā šobrīd neapšaubāmi ir BTC ģildē. BTC ir viens no lielākajiem Bitcoin kalnračiem pasaulē un reizēm ir tuvojās 51 procentus no kalnrūpniecības jaudas. Ja BTC kādreiz aizņem 51 procentus, tas būtiski sniegt viņiem kontrolēt Bitcoin, ļaujot dubultot tēriņus un veikt citas nelikumīgas darbības. Būtu interesanti uzzināt, kas izveidota un kontrolē BTC ģildē, bet ir maz informācijas.

Tāpēc, kamēr Bitcoin ir patiešām decentralizēta valūtu, tas nenozīmē, ka nav jaudas spēlētāji. Lai gan valūtas paliks atvērtā koda un disribūcija pūles turpmākajos gados, fakts ir tas, ka ir patiešām daži "firsts starp vienāds ar" no Bitcoin sabiedrībā. Zinot šos enerģijas spēlētāji var izrādīties ļoti svarīgi, lai cilvēki, kas iegulda Bitcoin. Viņu rīcība un lēmumi var būt fundamentāla ietekme uz Bitcoin kopumā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības