Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Kā jau bija gaidāms, jo pieaugošo popularitāti kriptonauda šāgada Bitcoin Black Fridaywas milzīgs panākums. Elektroniskais iepirkšanās svētki reģistrēti ierakstu pārdošanas, savukārt tradicionālās Melnā piektdiena pārdošana samazinājās par 11 procentiem.

Bitcoin saistīts notikums redzēja 82 procentiem skaita pieaugumu komersantu, kas pabeiguši darījumus 28. Novemberwhen, salīdzinot ar 2013. Gada slēpti-brīvdienas, maksājumu procesors BitPay revealedthis otrdienā (9.). Šis un citi rezultāti "parādīt, cik daudz Bitcoin ekosistēma ir pieaudzis un daudzveidīgu kopš pagājušā gada", uzņēmums teica.

Šogad Bitcoin Melnā piektdiena piesaistīja vairāk nekā 1200 merchantsfrom visā pasaulē, pret 50 uzņēmumiem, kas pievienojās atklāšanas pasākumu 2012. Gadā.

Taču līdztekus pieaugošo skaitu, ir vēl viens fakts, ka ir vērts atsauce. "Lai gan pagājušajā gadā daudzas atlaides un piedāvājumi bija par Bitcoin saistītu tehnoloģiju, piemēram Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas, šogad plašāks mazumtirgotāju piedāvā Bitcoin specifiskus darījumus plašāku klāstu priekšmetus", BitPay atklāja.

Un patērētāji acīmredzot novērtēja izmaiņas, kas pierādīts ar nobīdes tēriņu modeļiem. Lai gan 2013. Gadā, lielākā daļa darījumu bija par Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas, šogad Bitcoiners iztērēja vairāk par citu e-komercijas produktiem. Saskaņā ar pasaules lielāko maksājumu procesors, gan Gyft un NewEgg piedzīvoja savus labākos dienu Bitcoin pārdošanas jebkad.

Elektroniskā dāvanu karte sniedzējs Gyft bija 62 procentiem vairāk darījumus šajā Bitcoin Melnā piektdiena nekā pagājušajā gadā, "vienlaikus palielinot vērtību pirkumu ar 139 procentiem". Otrs uzņēmums sarakstā NewEgg, "ne tikai noteikt personīgos rekordus kopējo dolāra vērtībā pirkumiem, kā arī darījumu skaitu".

Amagi Metāli - dārgmetālu dīleris, kas sāka pieņemt Bitcoin 2014. Gada augustā - reģistrējies jaunu rekordu, kā arī. Uzņēmums bija viņu lielākā summa BTC pasūtījumu vienā dienā. Nosaukumi, piemēram, TigerDirect, Adafruit un Namecheap bija redzamas arī sarakstā Bitcoin draudzīgu uzņēmumu ar pozitīviem rezultātiem šī gada notikums.

"Šī Bitcoin Melnā piektdiena var signifya virzīties uz priekšu un uz mainstream pieņemšanas Bitcoin", BitPay rakstīja.

Kā Bitcoin Examiner reportedlast nedēļā summa Bitcoin pavadīja šī gada Melnā piektdiena un Cyber ​​pirmdiena uzstādīja jaunu rekordu kriptonauda ekosistēmā. Kopumā $ 296,000,000 ar Bitcoin tērējuši patērētāji nedēļas nogalē. Un tur ir vairāk: no 28. Novembra līdz 1. Decembrim, Bitcoin bija devītais lielākais maksājumu metodi izmanto visā pasaulē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību