Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Tikai gribēju, lai dotu jums puiši ātri galvu uz augšu par Bitcoin Melnā piektdiena. Melnā piektdiena ir diena pēc Pateicības, atzīmēts kā pirmajā dienā tradicionālo Ziemassvētku iepirkšanās, kuras laikā pūļi patērētāji ir vērsta uz īpašajiem piedāvājumiem, ko mazumtirgotāji. Parasti tas tiek svinēta visā ASV vien. Bet šogad, vienalga, kur jūs dzīvojat, jūs varat iegūt labākos piedāvājumus par gadu, izmantojot Bitcoin.

BitcoinBlackFriday.comis tīmekļa vietne veltīta sniedz jums visu labāko piedāvājumu, jūs varat atrast ar Bitocin pieņemot tirgotājiem. Pagājušajā gadā BBF (Bitcoin Melnā piektdiena), kas vairāk nekā $ 6M pārdošanas un bija minēts par galvenajiem ziņu vietnes, piemēram, CNN, The New York Times un TechCrunch.

Bitpay A Bitcoin maksājumu procesors, jau paziņojusi saviem tirgotājiem, lai saņemtu gatavs gaidāmo notikumu. Vairāk nekā 1200 komersanti Paredzams piedalīties šogad. Starp uzņēmumiem, kas būs, kas piedalās BBF ir NewEgg (datortehnikas un programmatūras mazumtirgotāji), Gyft (dāvanu karte tālākpārdevēja) un NameCheap (domēna nosaukumu reģistrētāja). Lieks, kas šobrīd ir lielākais uzņēmums, pieņemot Bitcoins jo maksājums netiks uzskaitīti BBF bet tā vietā būs īpaša sadaļa Bitcoin darījumiem par savā tīmekļa vietnē.

Tas bija rumored, ka jums būs arī iespēja iegādāties nelielu daudzumu Bitcoin ar nelielu vai nekādu komisijas par BBF tāpēc tas var būt lielisks veids, lai sāktu ar savu pirmo Bitcoin. Jon Holmquist, dibinātājs BitcoinBlackFriday.com teica, ka viņi cer pārvarēt pagājušā gada 100K apmeklētāju etalonu. Tomēr pagājušā gada BBF bija amidst Bitcoin uzplaukums kur Bitcoin pārgāja $ 1000, kas, iespējams, palīdzēja iegūt daudz impulsu tāpēc es domāju, mums būs jāgaida un redzēt.

Ja vēlaties uzturēties atjaunināts ar visiem jaunākajiem Bitcoin piedāvājumi vai sarakstu darījumu pats, jūs varat viegli darīt, parakstot ar savu e-pasta adresi uz BBF vietnē.

PS

Acīmredzot Dogecoincommunity aizvadīs savu dogecoin Melnā Piektdiena, vairāk informācijas var atrast šeit.Bitcoin Blackmail LettersVairāk Lielbritānijā Temzas policijas pārvalde ziņo, ka viņi izmeklē lietu par Bitcoin šantāžas, kas tiek piegādāts pa pastu uz dažādām adresēm
Maidenhead, Wycombe un South Buckinghamshire.

Vēstulēs pieprasa, ka saņēmēji nosūta Bitcoin uz adresi pievienots vēstuli vai sūtītāja būs "pakļauta kampaņu", kas izplatās nepatiesas baumas par to, ka tos pedofils.

Vienpadsmit cilvēki ziņoja vēstules kā šis policijai līdz šim, Maidenhead, Wycombe, Hedgerley un Bourne End.

Detektīvs Sargent Pēteris Sienas no Spēku CID Maidenhead norādīja, "Daži cilvēki var vienkārši izmest vēstules, piemēram, to, kad viņi saņem to, bet citiem tas var būt ļoti traucējošs. Tas ir nepārprotams mēģinājums šantažēt, un mums ir nepieciešams, lai savāktu visu informāciju, ko varam, lai palīdzēt mūsu izmeklēšanu un izsekot likumpārkāpējus aiz šiem šķebinošs burtiem. "

Kā valūtas, piemēram, Bitcoin turpina pacelties un attīstīties, mēs noteikti redzēt vairāk un vairāk noziedzniekiem mēģina iegūt godīgu naudu no godīgiem cilvēkiem šāda veida. Kaut Bitcoin ir tipisks elektroniska Vienīgais vairumam cilvēku tas ir interesanti redzēt noziedzniekiem veikt to fizisko vārdu ar draudiem, izmantojot pastu.


Bitcoin BlackoutCoin Uguns tiks pievienots Bitcoin Blackout kas norisinās uz 20. Augustā.

Aptumšošana Bitcoin tika izveidota, lai palīdzētu radīt gaismu BitLicense priekšlikumu un potenciālu, tas ir jādara nopietnu kaitējumu inovācijām šajā kriptonauda telpā.

No vietnes veidotāji, kuru sasniedza, lai redzētu, vai mēs varētu piedalīties augšupielādētas dažas javascript, lai ielīmētu bin kur lietotāji var īstenot paši.

Viņi arī sniedz hosted versiju (mēs vienmēr paust piesardzību uz šādām lietām), un ieteikt, izmantojot self-hosted versiju.

Šis ir viens no vairāk inovatīvu lietām, mēs esam redzējuši līdz zīmēšanas zināmu uzmanību BitLicense jautājumu un noteikti piedalīsies.


Bitcoin tagad var izmantot, lai iegādātos dāvanu kartes tiešsaistēBitcoin ir spērusi vēl vienu soli uz priekšu. Tagad digitālā valūta var arī izmantot, lai iegādātos dāvanu kartes no tīmekļa vietnes Gyft. Kāpēc tas ir svarīgi? Jo tas nozīmē, ka Bitcoin ir atradis citu veidu, kā kļūt reāls, un var izmantot reālajā pasaulē.

Pateicoties Kašmiras Hill, Forbes žurnālists, kas saglabājusies veselu nedēļu tikai ar Bitcoinsand bija grūta, to darot, mēs varētu redzēt, ka nav viegli būt Bitcoin mīļākais. Tātad, tas, ka Gyft tagad pieņem digitālo valūtu nozīmē daudz! Būtībā, Bitcoin lietotāji var pārvērst savu vērtību uz veikalu creditand, vēl svarīgāk, pavadīt šo kredītu vietās viņi patiešām patīk.

Galvenā problēma ar Bitcoin ir tā, ka, lai gan digitālā valūta ir liels, tas joprojām tikai uz tiešsaistes iepirkšanās. Virtuālā nauda vēl ir tāls ceļš ejams. Tas ir sava veida, piemēram, PayPal, kas arī bija strādāt savu ceļu uz lietotāju vēlmēm.

Pēc Gyft, Bitcoin var tikai iet uz augšu. Varbūt kādu dienu, jau tuvākajā nākotnē mēs redzēsim ATM mašīnas, kas piegādā Bitcoins katrā stūrī, bet tur ir daudz ko darīt, kamēr šī diena pienāk.

Via techcrunch.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt