Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Somijas Bitcoiner Risto Pietila ir cilvēks aiz Igaunijas jauno vērienīgu projektu: pagriežot veco Grand Castle Malla par Bitcoin supernode Perpetual Conference Center.

Savrupmāju, kas sākotnēji celta 1600, ir pirkta ar kriptonauda peļņu un tiks atjaunota, lai kļūtu centrs veltīta Bitcoin inovācijas. 

Grand Castle Malla atrodas netālu no Baltijas jūras un lielākā ēkas platības. "Lai gan ir arī citi budding centri Bitcoin darbības, un vēstniecības katrā no lielajām pilsētām uz planētas, tas grand celtne stāv unikāla kā filozofiska filantropijas institūcija noņemta no aizņemts biznesa pilsētas commerceand nodrošina sapulcēšanās Nexus par Bitcoin kopienai līdz dzert vairāk organisko dzīvesveidu ", raksta Biznesa forums Journal.

Ēka domājams tiks izmantoti, lai pielāgotos Bitcoin amatpersonu, ļaujot tām noderīgus Bitcoin saistītās diskusijas un attīstīt inovatīvus risinājumus kriptonauda Visumu. Turklāt Biznesa forums Journal uzsver faktu, ka, ieviešot šo centru Eiropā būs priekšrocība projektam.

Kaut arī vairāki locekļi Bitcoin kopienas slavē projektu, vairāki citi joprojām atturīgi, galvenokārt tāpēc, ka klātbūtnes Risto Pietila, kas kriptonauda uzņēmējs ar ļoti pretrunīgi pagātni.Bitcoin uzņēmumi drīzumā paziņos par pašregulācijas komitejas izveidiDaži kriptonauda saistītās kompānijas sadarbojas, lai aizstāvētu un veicinātu digitālo valūtu, piemēram Bitcoin, lai padarītu tos likumīgu un iestāžu vieglāk pieņemt. Grupa Paredzams paziņot jaunas pašregulējoša organizācija, ko sauc par izveidi Digital aktīvu nodošanas iestādes komiteja šo otrdien (30), saskaņā ar Wall Street Journal.

Ar šo projektu, komanda plāno veicināt spēcīgu un vienotu atbildi uz ziemeļu-amerikāņu valdību un federālie regulatori, kas ir pieņemšanas Bitcoin dzīve ir ļoti grūti, jo īpaši Amerikas Savienotajās Valstīs. Galvenais mērķis ir noteikt grupu kopīgiem noteikumiem, kas var novērst naudas atmazgāšanu un nodrošinot, ka cryptocurrencies seko likumu.

Jeremy Liew, partneris Lightspeed Venture Partners, teikts, ka "jaunās maksājumu tehnoloģijas, piemēram, Bitcoin, Ripple, Ven un citu digitālo valūtām pilnībā realizēt savu potenciālu, padarot komercija lētāk un vienkāršāk visā pasaulē, lietotājiem būs nepieciešams, lai būtu uzticība integritāte uzņēmumu ekosistēmā ".

"Šī uzticība nāk no asociācijas ar uzticamiem investoriem [un] uzticamiem uzņēmējdarbības praksi un pieņemšanu uzticamo regulatīvo uzraudzību," viņš piebilst.

Bez šīs grupas, cita komanda Bitcoin atbalstītāji arī plāno veikt nozīmīgu paziņojumu šo otrdien: viņi izveidoja labdarības sauc BitGive fonds, kas palīdzēs vides un sabiedrības veselības institutionsaround pasaulē ar Bitcoin ziedojumiem. Šajā grupā ietilpst lielie uzņēmumi, piemēram BitPay vai Bitcoin Foundation.


Bitcoin uzvar 1000 $ psiholoģisko atskaites punktu: vai kriptogrāfijas valūta virzās uz mēness?Kas braukt: Bitcoin tikai hit $ 1,000 markthis trešdiena (27), pie Japānas bāzētā apmaiņas Mt. Gox. Valūtā, ir līdzsvars starp piedāvājumu un pieprasījumu tur notiek spēcīga un padarot vērtību raķete, bet pēc šī svarīgā brīdī ir Bitcoiners visā pasaulē jau domājot par nākotni.

Lai gan daži cilvēki var teikt (un viņi labi), ka Bitcoin cena jau bija kāpis šo ļoti pašu kalnu par 19 novembris, kad vērtība īslaicīgi ķīļveida nekā $ 1000 par BtcChina, šī ir pirmā reize, kad Bitcoin sasniedz šo cenu apmaiņā kur ASV dolāru ir galvenais fiat valūta.

Vairāki notikumi ir braukšanas cenas uz augšu, kas pēdējā mēneša laikā, galvenokārt uzklausīšanas Washington DCregarding Bitcoin statūtiem. Šajās sanāksmēs Bitcoin tika neoficiāli uzskatīts par likumīgu finanšu instrumentand jauna tehnoloģija, ar pārsteidzošu potenciālu.

Bez tam, ir bijušas lielas papildinājumi Bitcoin ekosistēmā, kas pēdējās nedēļās, galvenokārt lielie uzņēmumi un zīmoli, kas tagad pieņem pasaules slavenāko kriptonauda. Bitcoin eksaminētājs teicis jums par Jaunavas Galacticjust pirms dažām dienām. Richard Branson kosmosa tūrisma kompānija tagad pieņem virtuālās monētas, lai samaksātu par galīgo veidu tūrismu. Bez tam, pāris dienas pirms kopienai arī uzzināja, ka tas ir iespējams pavadīt BTC mazumtirdzniecības gigants Targetvia Gyft, tieši pirms svētkiem.

Un ar Bitcoin Black Fridayknocking pie mūsu durvīm, tur noteikti būs ļoti daudz jaunu bagāts Bitcoiners ar digitālo naudu tērēt savām dāvanām.

Bet ko mēs varam sagaidīt pēc šī jaunā sasniegumu? Citējot mīļoto Bitcoin "talismanu" on Reddit ir kriptonauda patiešām nosaukumu "uz Mēness?"


Bitcoin kredītkartes, Bitcoin satelīti un vairākVai esat kādreiz gribēja kredītkarti, kas saistīta ar jūsu Bitcoins? Ideja, protams, šķiet tantalizing pietiekami, pavadīt Bitcoins par iet ar neko vairāk kā zvēliens karti. Bitcoin kompānija Xapo tagad padarot šo sapni. Uzņēmums piedāvās kredītkarti, kas ir saistīts ar jūsu Bitcoin bilanci. Par $ 15 dolāriem jūs varat saņemt kredītkarti, ko var izmantot jebkurā veikalā, kas pieņem MasterCard. Ņemot vērā tūkstošiem uzņēmumu, kas pieņem MasterCard, pavadot ar Bitcoin tikko ieguva visai daudz vieglāk.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas