Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Gary Fung, dibinātājs tautas Torrent vietnes isoHunt uzskata, ka Bitcoin izbeigs tiešsaistes pirātismu nākotnē. Vai vismaz trimdā šo procesu, lai apakšā saraksta vēlamo tiešsaistes mediju skatīšanās metodes.

Ar straumēšanas ātri kļūst par iecienītāko veids, kā skatīt filmas un televīzijas seriālus onlineusing platformām, piemēram, Amazon vai Netflix, tas nav brīnums, ka process lejupielādēt torrentus kļūst aizvien mazāk un mazāk populāri.

"Tehnoloģiski, es iedomāties studijas un citu mediju kompānijām radītu atvērtus API un platformām, lai jaunus inovatīvus straumēšanas pakalpojumi var tikt attīstīta uz augšu. [...] Tas varētu atrisināt studijā ir bailes no vienas spēlētāji, piemēram, Netflix dominē mediju izplatīšanu un beidzot diktēja nozarē ", Fung teica TorrentFreak.

Tomēr dibinātājs isoHunt uzskata, ka Bitcoin būs atbildīga par lielāko transformāciju šajā jomā. Saskaņā ar Fung, kriptonauda var kļūt par universālu maksājumu metode, kas novedīs pie kopienai peer to peer multivides koplietošanu, saglabājot izmaksas ir ļoti zemas.

"Iedomājieties, ja visi var skatīties un klausīties kaut ko, jebkurā laikā, jebkurā vietā, ar nieka centiem, automātiski un nepārtraukti atskaitīta no jūsu Bitcoin maku", tiešsaistes guru teica.

Tomēr šādas izmaiņas radīs pilnīgu sistēmas pārveidi, kā mēs tagad zinām, un, iespējams, lai padarītu daudz spēcīgu uzņēmumu dusmīgs.

Lūk, mans padoms, lai nozares asociācijām, piemēram, MPAA un RIAA par nepārtrauktu atbilstību šajā interneta laikmetā, iespējams, lai ikviena ieguvumiem. Kļūsti standartizācijas struktūras un programmatiskie API pār plašsaziņas tiesībām, metadatiem un mikro-darījumu informāciju. Ierakstu kompānijām un filmu / TV studijas var izmantot šos standartus, lai padarītu savus pieejami straumēšanas darbus un pieņemt maksājumus no trešajām personām.

Gary Fung bija prāts aiz sākotnējā isoHunt tiešsaistes platforma, kas vairs nepastāv, kā mēs reiz zināju. Pēc izveides mājas lapā, Fung cīnījās tiesā daudzus gadus, lai saglabātu vietu atvērts, bet beidzās zaudēt cīņā un slēgtu isoHunt.

Saistītās ziņas


Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin Black Friday 2014 pārtrauc visus ierakstus: Gyft, NewEgg ir labākā pārdošanas diena jebkad

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties