Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Ja jūs esat pēc Bitcoin ziņas, jūs varētu būt dzirdējuši par šķietamu "pilsoņu karš" uzsilst starp diviem konkurējošiem grupējumiem no Bitcoin kopienai. Interesanti, ka pēdējo dienu laikā Bitcoin vērtība samazinājās no apmēram $ 250 līdz mazāk par $ 220 pirms atgūšanās un stabilizējās 230 $. Lai noteiktu, tieši to, ko rada cenu svārstīties, ir grūti, potenciāls "pilsoņu karš", visticamāk spēlē roll. Tātad, kā mēs varam izskaidrot šo konfliktu, kas potenciāli izraisīja cenu kritumu, un ko tas nozīmē par Bitcoin kopienai?

Kas ir noticis, ir tā sauktā programmatūra smagi dakša pamata protokolu, kas paredz noteiktas darbības un ierobežojumi Bitcoin. Šīs detaļas ir sarežģīti, bet kriptonauda kopiena ir būtībā ir sadalīts pa atļautā izmēra blokiem, kas tiek pievienotas blockchain. Arvien vairāk attīstītāju, ieguves grupu un uzņēmumu skaits, kas zvana, lai palielinātu izmēru blockchain, kas pašlaik ir visai ierobežots.

[Tweet_box dizains = "box_02"] Bitcoin ir pilsoņu karš. Jaunais Bitcoin XT protokols pieaugs līdz 8MB sākumā 2016. [/ tweet_box]

Kā Bitcoin darbojas un ko dakša līdzekļi

Apjucis? Bitcoin iet uz blockchain vai valsts virsgrāmatu, kurā ogļrači būtībā paketi kopā darījumus, veido tos bloku, un tad tos pievieno blockchain. Kā tas notiek, jaunas digitālās monētas tiek izveidotas un tiek dota kalnračiem, kopā ar transakcijas maksu. Saskaņā ar pašreizējo Bitcoin galveno protokola bloki tiek ierobežots līdz 1MB izmēra, bet jaunais Bitcoin XT protokols pieaugs līdz 8MB sākumā 2016and turpinās dubultosies līdz sasniedz galīgo lielumu 8GB 2036.

Palielinot izmēru bloki, izstrādātāji varēs palielināt ātrumu darījumi pabeigta. Pašlaik Bitcoin sistēma var apstrādāt tikai septiņi darījumiem sekundē vai aptuveni 25000 darījumiem stundā. Tas varētu šķist daudz, bet uzņēmums, piemēram, Visa faktiski rīkojas aptuveni 2000 darījumiem sekundē.

Par lielāko pasaules valūtu, septiņi darījumi sekundē vienkārši nav sagriezti to. Palielinot bloka izmērs vairākus darījumus var apstrādāt vienlaicīgi.

Svarīgi, tomēr ir tas, ka pieaugums BlockSize notiks tikai tad, ja ogļrači atbalsta Bitcoin XT izstrādājot jaunus blokus ar protokolu. Ja 75 procenti jaunu Bitcoin klucīšiem jāizrok JUSTING XT līdz janvārim no 2016. Gada, grūti dakša - kas nozīmē split programmatūras - tiks īstenots.

Lielie vārdi sver

Bitcoin XT jau atbrīvota, lai gan līdz šim, šķiet, ka pieņemšana kalnračiem ir remdens. Tomēr jaunais Bitcoin protokols tiek aizstāv daži lielie vārdi. Mike Hearn un Gevins Andresen, abi vecākie izstrādātāji, ir vadošo chargefor palielinājies bloku izmērus.

Bet, no otras puses, daudzi lielie vārdi cīnās pret piespiedu dakšiņu. Kaut arī daži cilvēki un grupas faktiski piekrīt palielināt bloka izmērs - un patiešām Satoshi Nakamoto sākotnējie plāni Bitcoin devusi mājienu, ka blocksizes visticamāk, ir jāpalielina kādā brīdī -, ceļš Bitcoin XT ir stumšanas grūti dakšas un cenšas pārņemt Bitcoin ir sastādīts dusmas daudz.

Pat Satoshi Nakamoto, vai vismaz kāds, kam ir piekļuve uz viņa e-pasta adresi, ir svēršana uz debatēm. Bet saskaņā ar Nakamoto, cietā dakša, kas tiek stipri uzstājām Hearn un Andresens, tas nav tas, ko viņš bija iecerējis par Bitcoin.

Lai gan autors Bitcoin ticēja, ka digitālā valūta būtu attīstīties un pielāgoties, tas apgalvoja Nakamoto ir apgalvojot, ka šādas izmaiņas ir paredzēts vienīgi tad, izmantojot netālu anonīma lēmumu. Ja Bitcoin XT tiek izmantota, lai piespiestu mainīt, tad viss Bitcoin projekts būs neveiksme, jo tas būs pazudināt priekšstatu par sociālo vienprātību un Bitcoin Harmony sastāvdaļu, Nakamoto saka tagad.

Ko tas nozīmē? Skatīties un gaidīt, bet neuztraucieties

Lūk svarīgākais jautājums: Kādas Bitcoin cietā dakša nozīmē? Tieši tagad, tas nav izskatās daudz neko.

Pārāk daudz lielākās kalnrūpniecības grupas un pārāk daudz locekļi Bitcoin sabiedrībā kopumā ir pretējās Bitcoin XT, kas nozīmē, ka jaunais protokols, visticamāk, tiks samazinājies. Tas ir tīra spekulācija, protams, bet pat ar Satoshi Nakomoto - vai kāds ar pieeju savu sākotnējo e-pasta adresi - svēršana pret jauno protokolu, tas būs grūti XT iegūt vilces.

Ja trīs ceturtdaļas no kalnračiem, tomēr, pārslēgties uz jauno protokolu, pārējie kalnraču tiks dotas divas nedēļas, lai pārslēgtos uz jauno protokolu, vai arī pastāv risks zaudēt savu BTC visi kopā, vismaz saskaņā ar jaunā sistēma. Labais tagad izstrādātāji joprojām strādā, kāda būs ietekme pilnā cieto dakšu, bet tas varētu izraisīt šķelšana faktisko sabiedrisko virsgrāmatā divās daļās. Šajā gadījumā tas ir grūti iedomāties, ka Bitcoins radītie regulāri serdi un ar XT versija būs tieši saderīgi.

Tomēr, kamēr jūs noteikti vajadzētu saglabāt jūsu acu par notikumiem, Bitcoin lietotājiem nav jāuztraucas pārāk daudz tagad. Šobrīd cīņa ir tik daudz par politiku un atliekot nākotni Bitcoin, jo tas ir par maiņu faktisko protokolu. Pat ja Bitcoin XT neizdodas, tas būs iespējams piespiest līderus ietvaros lielākas kopienas sēdēt un izdomāt risinājumu pieaug blocksizes.

Daudzi uzņēmumi un privātpersonas vēlas redzēt izmēru pieaugumu, un tas ir iespējams, varētu notikt kādā brīdī. Pat ja Bitcoin XT izdodas, un ir ievērojami pieņēmusi sabiedrībai, lai vidusmēra lietotājam, tas, iespējams, netiks sasniegs daudz, jo tikai kalnrači un uzņēmumiem būs pielāgoties nedaudz atšķirīgu protokolu.

Tas ir maz ticams, ka vidējais Bitcoin lietotājs vēl novērojat jebkādas izmaiņas. Tomēr, Bitcoin s "līderi", būs pienācis vienprātību par risinājumu, un pēc tam īstenot to.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā