Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Coinsilium, britu FINTECH uzņēmums koncentrējas uz Bitcoin tehnoloģijām, plāno uzsākt Lielbritānijas pirmā blockchain IPO (sākotnējā publiskā piedāvājuma). Firma ir paziņojusi, ka drīz saraksts savas akcijas Londonas AIM, ka akciju tirgus maziem uzņēmumiem.

Saskaņā ar Coinsilium, IPO būs kick-off pirmajā pusē augusta zem svārsts MONĒTAS, kas pierāda, ka investori un FINTECH speciālisti kļūst arvien vairāk un vairāk interesē blockchain. Coinsilium būs pirmais Bitcoin uzņēmums valstī un viens no pirmajiem pasaulē, lai uzsāktu šādu piedāvājumu.

Divu gadu vecs kriptonauda platforma ir pazīstama ar saviem ieguldījumiem sākumposma blockchain uzņēmēji. Coinsilium mērķis ir paaugstināt $ 4,6 miljoni (aptuveni £ 3 miljoni Apvienotajā Karalistē), pēc sarakstā AIM, junior akciju tirgū, ko Londonas biržā darbotos.

Jautāti, vai tas varētu būt par agru, lai ievadītu publisko tirgū, Coinsilium izpilddirektors atzīst: "Savā ziņā es ceru, ka tas ir mazliet pārāk uzlabotas, lai mēs mazliet vairāk paziņojumu un atvērt dažu cilvēku acīs."

Eddy Travia, tad FINTECH uzņēmējs darbojas Londonas balstītu platformu, saka uzņēmums nav pamanījis pretestību, runājot ar investoriem par blockchain. Gluži pretēji, viņš garantē. "Viņi ziņkārīgs un ieinteresēti."

"Ir maz izglītības, protams, liekot faktus un liekot ziņas kontekstā, par blockchain un cryptocurrencies. Bet uzņemšana ir bijis labs un daudzi cilvēki sāk sazināties ar mums, protams, tagad ir vairāk nekā agrāk, jo mēs tikko paziņoja nāk IPO. "

Travia, pieredzējis riska kapitālistam pats uzskata, AIM ir labākā vieta, kur uzsākt IPO, jo tā ir ļoti veiksmīgo izaugsmi tirgū. "Otrs iemesls, mēs paskatījās AIM ir tāpēc, ka mūsu direktori bija zināma pieredze, un tāpēc, ka tas ir Londonā, kas ir šo progresīvu un pozitīvu attieksmi pret cryptocurrencies. Mēs uzskatījām, ka tā bija laba ideja to darīt Londonā. No pārvaldes viedokļa skats mēs runājām ar Anglijas Bankas, mēs esam runājuši ar cilvēkiem Westminster. "

Tas ir mulsinoši, laiks šobrīd par Apvienotās Karalistes balstītas uzņēmumiem, kas nodarbojas ar Bitcoin, jo valdība plāno risināt šifrēšanu. Valsts premjerministrs Deivids Kamerons, ir teicis, ka iestādēm ir nepieciešams, lai piekļūtu šifrētu komunikāciju, lai garantētu iedzīvotāju drošību. Tas varētu radīt izmaiņas veidā Bitcoin un citas digitālās valūtas tiek redzams Lielbritānijā.

No otras puses, Anglijas Banka jau iepriekš atzinīgi Bitcoinand tās kodols tehnoloģiju. Iestāde atklāja 2015. Gada februārī, ka tā uzskata, ka elektroniskās valūtas piemēram Bitcoin varētu būtiski mainīt maksājumu nozari visā pasaulē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors