Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Tā ir patiešām lieliska diena, lai Bitcoin kopienā, kad labi zināms eksperts investīciju pasaulē attiektos kriptonauda piemēram Peter Schiff dara. Par Euro Pacific Dārgmetālu līderis, kas ir lielākais dārgmetālu tirgotājs pasaulē, paziņoja šo trešdien (no 21. Maija), ka viņa uzņēmums tagad pieņem Bitcoinvia slaveno maksājuma procesora BitPay.

Kaut Schiff apgalvoto naidu pret Bitcoin nekad nav bijis oficiāls šis paziņojums noteikti iezīmē pārmaiņas investora viedokļa. Ziņas tika atklāts ar Šifa "Oficiālajā Zelta Blog".

Un izskatās, ka visi pie Euro Pacific Dārgmetāli domā pats. "Bitcoin piedāvā milzīgas priekšrocības, kā vidēja apmaiņā gan mūsu vietējiem un starptautiskiem klientiem. Pārskaitījums Fiat fondiem var būt lēna un dārga klientam, un kredītkaršu maksa ir pārāk augsta, lai absorbētu pie zemām prēmiju mēs piedāvājam" teica Maikls Finger, ka uzņēmuma mārketinga direktors.

Izvēloties BitPay, saskaņā ar pirkstu, bija viegls lēmums izdarīt: "ne tikai nav BitPay servisa make uzņēmējdarbības viedokļa, bet mēs esam sajūsmā par sniedzot īpašniekiem no Bitcoin iespēju lēti un droši pārvērst lieko saimniecības uz dārgmetālu, nevis atpakaļ fiat valūta ".

Bitcoin Maksājumu procesors nesen kicked-off partnerību ar Toshiba, padarot kriptotehnoloģijas darījumus pieejamas 6000 jauniem tirgotājiem visā pasaulē. "Mēs esam ļoti satraukti, lai veidotu partnerību ar Euro Pacific Dārgmetāli (...). BitPay ir pagodināts būt nozīme, palīdzot šie globālie un nodibinātie uzņēmumi integrēt Bitcoin savās maksājumu sistēmās, "sacīja Tonijs Gallippi, BitPay s dibinātājs un priekšsēdētājs.

Assange slavē Bitcoin

Par saistītu piezīmi, vēl Bitcoin atbalstītājs arī nolēma dalīties savas domas par digitālo naudu. Julian Assange, slavenais Austrālijas žurnālists un Wikileaks redaktors-in-galvenais - kas joprojām tiek piešķirta patvērumu Ekvadoras vēstniecībā Londonā -, teica, ka "Bitcoin ir visvairāk intelektuāli interesantu attīstību pēdējo divu gadu laikā."

Paziņojums tika veikts ar livestream tērzēšanas sesijas konferencē Net Pravieša laikā. Saskaņā ar Wikileaks dibinātājs, Bitcoin varētu būt atbildīga par nākamo lielo inovācijas finanšu sektorā.

Assange atklāja, viņš uzskata, ka Bitcoin rada interesantu dažādību un tas ir iemesls, kāpēc vairākas bankas visā pasaulē, un it īpaši lieli ASV balstītas bankas īpaši, ir bloķēt savus klientus no nodarbojas ar Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem