Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Virgin Galactic, tirdzniecības telpu lidojums riska izveidojis miljardieris uzņēmējs Ričards Brensons, kas pieņem Bitcoin: tas nozīmē, ka jaunie kripto-miljonāri un kosmosa entuziasti tagad var izmantot savas digitālās monētas, lai samaksātu par aizraujošu un unikālu braucienu. Ziņas tika paziņots ar Branson himselfon CNBC šovā "squawk Box".

Uzņēmējs pamodās Kopienā zinātkāri, kad viņš tvītot šādu ziņojumu, šo piektdien (22), pirms intervijas.

Saskaņā ar uzņēmēju, Virgin Galactic jau apstiprināja savu pirmo pirkumu, kas veikts ar šo "jauno aizraujošo valūtu", Branson teica. Laimīgais telpa ceļotājs ir stjuarte no Havaju salām. Acīmredzot, sieviete, kas "diezgan daudz naudas nokļūst Bitcoin agri," viņš teica CNBC.

Klients nopirka braucienu ar Bitcoin un tad Virgin Galactic konvertē summu uz ASV dolāru, jo īpaši 250,000 $. "Tur ir fiksēta cena, [un] mēs faktiski var maksāt savu naudu atpakaļ, ja viņa maina savu prātu par dodas kosmosā pēc dažiem mēnešiem".

Pēc intervijas, Richard Branson tvītot vēl divas Bitcoin-tēmu ziņojumus.

Patiesībā, laikā Skype runāt ar CNBC, uzņēmējs atklāja, viņš bija arī agri Bitcoin investorand tur par uz ilgtermiņā. "Man ir ieguldījuši dažos Bitcoins sevi, un šķiet aizraujoši, kā pilnīgi jauns pasaules valūta ir izveidota," viņš rakstīja Virdžīnu tīmekļa vietnē. Brason pat salīdzināja virtuālo monētu ar savu biznesu.

Virgin Galactic ir treknrakstā uzņēmējdarbības tehnoloģiju. Tā vadītāja revolūcija. Un Bitcoin dara tieši to pašu, kad runa ir izgudrojot jaunu valūtu.

Es domāju, ka tur būs ierobežots skaits Bitcoins tur, un tas galu galā tiks ierobežoti - atšķirībā no parastajiem valūtu, kurā valdības var drukāt vairāk naudas - piešķir tai drošības sajūtu. Ir bijuši tapas un kritumi. Bet es domāju, ka kādu dienu tas būs nokārtot par cenu, kas, es personīgi uzskatu, ka, ir augstāka nekā cena šodien.

Uzņēmējs arī vērsta regulējumu attiecībā uz neapstrādātu tīmekļa vietnē. "Bitcoins vēl nav oficiāli atzinušas valdības, kā valūtā, bet ar dažiem noteikumiem, es ceru, ka tas kļūs daudz plašāk Pirms dažiem gadiem daudzi cilvēki bija šaubas par to, vai Virgin Galactic būtu kādreiz nokļūt pie zemes. Tagad mēs esam aizgājuši virsskaņas, ir garš ceļš gar testēšanas procesu, un ceram uzsākt komerciālo kosmosa ceļojumu ".

Saistītās ziņas


Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā