Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

In mēģinājums, lai piesaistītu vairākus uzlabojumus salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju, tad Bitcoin galvenais attīstības komanda hasreleased jaunākā versionof savu galveno Bitcoin īstenošanu, galveno versiju 0.11.0.

Paziņojums tika veikts 12. Jūlijā, apstiprinot, ka jaunā versija jau ir pieejama lejupielādei. Komanda norādīja, ka šī jaunā versija būs daudz vieglāk izmantot un adoptējams pašreizējām tīkla vajadzībām. Lietotāji var arī uzlabot iepriekšējo versiju, lai iegūtu garšu jaunajām funkcijām un noteikt dažas kļūdas.

Kā uzlabot uz jauno versiju

Lai uzlabotu uz jauno versiju, vienkārši atinstalēt vai pārtraukt iepriekšējo versiju un palaist jaunu instalēšanas (saderīgs ar Windows un Mac). Lietotāji var saskarties daži saderības problēmas, ja viņi nolemj atkāpties uz vecākām versijām sakarā ar paralēlo bloķēt lejupielādes funkcijas un galvenes pirmajā sinhronizāciju.

Būtiskas izmaiņas

Viena svarīga iezīme šo jaunāko versiju ir bloks fails gāšana iespēju. Lietotāji var palaist pilnu mezglu pēc atbrīvojoties no savas versijas Bitcoin kodola un pēc dzēšot visus nevajadzīgos datus. Citiem vārdiem sakot, jums nebūs lokāli saglabāt visu blockchain vairs, jums būs nepieciešama tikai vismaz 550 pēdējo blokiem. Tas ir dzīvības taupīšana lietotājiem ar ierobežotu cieto disku telpās savās ierīcēs. Parasti pilns blockchain aizņem apmēram 40 GB vietas, bet tagad tas būs tikai aptuveni 550 MB maksimāli saglabāt jaunākās 550 blokus. Tomēr bloķēt failu apgriešanu pakalpojums joprojām ir nepieejams Bitcoin Core maku programmatūras lietotājiem. Nav jāuztraucas, lai gan: nākotnes relīzes tiks integrēts ar šo funkciju.

Viens no lielajiem jautājumiem iepriekšējās versijas bija palielināts darījumu apjoms. Lietotāji bija iegūt patiešām neapmierināti visā palielinot pārbaudes laiks katru darījumu. Jaunā versija ietver dažus svarīgus atjauninājumus apsvērt šo problēmu.

Galvenais izstrādes komanda ir minēts emuāru post ka, pieaugot "mempool" noved radījis dažas problemātisko atmiņas lietojums mezglā, bet jaunā versija nāk ar dažiem konfigurācijas iespējas, kas sola, lai atrisinātu problēmu:

  • Minrelaytxfee - Palielināta minimālā darījuma retranslēšanas maksu par 0,00001. Tas noraida jebkuru darījumu ar maksu, kas mazāka par BTC / kB, tādējādi nodrošinot mazāku darījumu skaitu uzkrājot "mempool".
  • Limitfreerelay - ierobežošana bezmaksas darījumu releju. Šī funkcija izlems skaitu KB / min (tas pēc noklusējuma 15) pieņemšanas bezmaksas darījumu. Samazināšana šis skaits samazinās izaugsmes ātrumu "mempool", ko izraisa brīvie darījumiem.

Programmatūras jaunākā versija ir arī uzlabota konfidencialitātes funkcijas, lai nodrošinātu lietotājus ar lielāku drošību. Viena no galvenajām funkcijām ir efektīvāka savienojumu ar Tor tīklu.

Kad TOR ir aktivizēta, jaunā Bitcoin programmatūras atšķirīgs TOR ķēdes tiek izmantots nevis, izmantojot unikālu TOR ķēde, lai izveidotu savienojumu ar dažādiem vienaudžiem. Šajā procesā, tad Bitcoin kodols ievērojami samazina izredzes pacelt ļaunprātīgu vai aizliegta P2P pēc filiāles skaitu saistītu TOR ķēdēm.

Citas iezīmes jaunāko versiju iesaistīt darījumu plūdi, liels endian atbalstu un atmiņas izmantošanas optimizāciju. Bitcoin Core nākamā versija ir paredzēts atbrīvot sākumā 2016.

Saistītās ziņas


Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt