Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Bitcoin, virtuālā valūta tehnoloģija, kas sastāv no kopienas vilinoša ieguldījumus apjomā vērts simtiem miljonu dolāru, kas cenšas neskatoties uz arvien šajā karā.

Šis konflikts var šķist neliela lieta no ārpuses. Non-Bitcoiners redzēs to kā ķekars cilvēku, apgalvojot pār vienkāršs jautājums par skaitļiem. Bet, patiesībā, šis "nenozīmīgs" nepiekrītot varētu būt nozīmīgas ekonomiskas sekas un pat nodot eksistenci virtuālās valūtas riskam.

Strīds ap Bitcoin sistēma tiek sadalot ķīniešu kopienas un Rietumu izstrādātājiem, radot atšķirību starp kriptogrāfiskā uzņēmējdarbības aprindām, un agri piemērotājiem, vienlaikus palielinot domstarpības starp programmētājiem.

Lai izbeigtu strīdu, visi lielākie dalībnieki ir panākt izpratni. Pretējā gadījumā viss Bitcoin tīkls varētu sabrukt, ruining izredzes decentralizācijas un drošību.

Strīds

Mazo uzņēmumu īpašniekiem un starta pakalpojumi ir pieņemti Bitcoin kā vienkāršu decentralizētu virtuālo valūtu brīva no jebkādas valdības noteikumiem. Vai, vismaz, bez sasniedzamības bankām un aģentūrām, piemēram, kaut kas līdzīgs digitālo zeltu. Bet mēģinot izgudrot ideālu struktūru virtuāla valūta, Bitcoin agrīnie izstrādātāji arī izstrādājis tehnoloģiju ar plašu pielietojumu spektrā.

Daži no mums jau ir pazīstami ar blockchain un kā tā darbojas. Bitcoin kodols tehnoloģija saglabā uzskaiti par visu BTC saistītu informāciju drošā un nodrošinātu decentralizētu virsgrāmatā un padara pieejamu sabiedrībai informāciju. Tā kā process nav regulēts neviena centrālā iestāde, informācija paliek nemainīga. Iespējas, ko šīs tehnoloģijas radītie mūsdienu laikmetā virtuālās tehnoloģijas ir bezgalīgas un dažādu kopprojektu jau sākuši pētīt vairākas lietojumprogrammas, ka blockchain varētu būt.

Bitcoin tīkls ir vienkārši sastāv no blokiem datiem, kas iegūti digitālās informācijas, tādējādi veidojot ķēdi. Bet tas ir tieši tur, kur strīds sākas: ja Bitcoiners debatēs maksimālo izmēru bloku. Pašreizējais ierobežojums maksimālajam bloka izmērs ir viens megabaitu. Šāds mazs bloka lieluma ierobežojums ir tikai septiņi darījumi ir atļauti sekundē, kas ir ļoti zems lielākajai daļai uzņēmumu, kuri ir integrēti Bitcoin tehnoloģija līdz šim.

Jeff Garzik, viens no locekļiem Bitcoin kodols izstrādātāju komanda, nesen uzrakstīja grāmatu, sakot, šis temps ir blokādi uz Bitcoin izaugsmi. Viņš rakstīja: "jebkurš atbildīga uzņēmējdarbība projekcijas jaudu izmantošana nākotnē redz sistēmu, sasniedzot absolūtu maksimālu jaudu, ar šo ātruma ierobežojumu vietā. Palielinot vai noņemot šis ierobežojums mudinās uzņēmējus apskatīt Bitcoin kā scalableand spēj atbalstīt miljoniem jaunu lietotāju ".

No bloka lieluma ierobežojums var būt arī negatīva ietekme uz Bitcoin pamatvērtības valūtas pieteikumu. Lietotājs pieredze var pasliktināties, ja darījuma pieprasījuma summa pārsniedz limitu. Mining baseini, kurā ierakstīt datus tīklā, sāksim iekasēt arvien augstākas apstrādes maksa. Un, kā rezultātā, Bitcoin zaudēs dažas apelācijas kā maksājumu metodi, salīdzinot ar citām iespējām.

Bet bloka lieluma ierobežojums ir arī savas priekšrocības. Tas ierobežo pieejamo vietu, tādējādi nodrošinot drošību tīklam. Tātad, ja kāds mēģina neganti pārplūdes sistēmu ar surogātpastu, viņš / viņa, vai arī tā ir pavadīt dūšīgs daudz laika un pūļu šajā procesā.

Viens no iespējamiem risinājumiem varētu būt, lai palielinātu bloka lieluma ierobežojumu pārāk daudz

Tas samazina darba apjomu kalnračiem jādara par katru bloku. Tas nāks par labu abām pusēm ar zemu maksu par darījumiem un ātru darījumu laikā. Daži agri ieviesēji Bitcoin, kuri nav rūp darījuma maksu vai pašreizējām investīciju iespējām un turiet to kriptonauda kā ilgtermiņa ieguldījumu, kā arī atbalstīt zemu bloka lieluma ierobežojumu.

Bet pat tad, ja lielākā daļa sabiedrības balso par palielinātu bloka lieluma ierobežojumu, nav protokols, lai izlemtu ideālu bloka lieluma ierobežojumu - saglabājot pašreizējo drošības un nākotnes iespējām - vai pieņemt lēmumu par izmaiņām.

Gavin Andresen (viens no nozīmīgākajiem izstrādātājiem Bitcoin tehnoloģijām), ir arī ieviesusi savu priekšlikumu. Saskaņā ar dokumentu, Andresens ierosināja bloka izmēra ierobežojums 20 megabaiti. Tas izvirzīja jaunas diskusijas starp ekspertiem.

Spēcīgs kopiena Ķīnas ogļrači pret šo pieaugumu par bloka lieluma ierobežojumu, jo viņu valsts interneta pieslēgums nav ļaut viņiem veikt lielāko daļu palielinātu bloka izmēru. Tātad viņi counter priekšlikumu ar bloka lieluma ierobežojumu astoņiem megabaitiem. Priekšlikums tika atbalstīts ar Andresens kopš.

Atbildot uz to, bīdāmās vāciņu ierosināja Garzik, kas varētu radīt izmaiņas no Bitcoin kodu. Tādā veidā, bloka lieluma ierobežojums var tikt mainīts (pieaugums vai samazinājums) periodiski, saskaņā ar balsīm, ko globālās kalnračiem iesniegtajiem.

Bitcoin kopiena ir viedokli par debatēm ar dažiem atbalsta uz astoņu megabaitu "bloka izmēru pieaugums un daži gaida progresīvas tehnoloģijas, kas varētu ļaut viņiem izvairīties no strīdu dažādas. Kā Bitcoin ir pilnīgi decentralizēta sistēma, nav skaidri definēta pieeja, lai izvērtētu šos dažādas idejas un bažas, padarot neiespējamu sasniegt secinājumam.

Nozīme situācijas

Kopš Bitcoin sācis savu braucienu janvārī 2009. Gada, šis bloks lielums strīds ir pirmais galvenais pārveidojums Bitcoin politiku. Katru reizi, kad jaunā maiņa notiek, kodols programmatūra ir mainīts, un spēlētāji ir atjaunināts ātri. Ikviens cenšas izvairīties pašreizējo procedūru tiek izmests no sistēmas, līdz tie atbilst noteikumiem.

Taču, šajā gadījumā, ir divi komplekti protokola Iesaistīts ar izstrādātājiem, kas var novest pie sadalīšanas tīkla. Pārtraukums uz leju, var rasties, ja viena puse nolemj exorcise globālu atjauninājumu bez tās rezultātu novērtēšanai.

Sekas situācijas

Bitcoin pašreizējā tirgus vāciņš ir apmēram $ 4 billionwith miljoniem dolāru investīcijas gaida rindā katru dienu. Blockchain ir pilnīgi droša un decentralizēta sistēma, un liela lietotāju bāze, kopā ar salīdzinoši ilgām vēsturi padara blockchain tehnoloģija pārāka, salīdzinot ar kādu no saviem konkurentiem. Tomēr, ja sabiedrība sabruks pār bloka lieluma ierobežojumu debatēs, viss tīkls būs apdraudēta.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai