Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Forbes nesen ievietojis up labu rakstu izceļot briesmām savas Bitcoin maku tiek uzlauzts. Drošība ir tik svarīgs jautājums, un ir tik bieži aizmirst, ka es gribu, veltiet laiku, lai atgādinātu Bitcoin lietotājiem: Pārliecinieties, ka jūsu MAKS ir droša. Atvainojos par visiem-cepures, bet pārāk daudzi cilvēki vēl joprojām neņem drošību nopietni. Kā Forbes rakstā norāda, patstāvīgs digitālo maku parasti nav pārāk droša un kā Bitcoins ir pieaudzis popularitāte, kiberuzbrukumi ir palielinājies. Anyways, sorry, ja es esmu gaužas par šo jautājumu, bet visi ir pret drošību nopietni.Bitcoin uzvar PayPal pateicoties masveida darījumam 194.993 BTCPar pagājušajā nedēļā beigas celta simbolisku pagrieziena punktu par Bitcoin. Kriptonauda tīkls reģistrēti vairāk nekā $ 447,000,000 darījumos vienā dienā, virsējās PayPal un Discoverin to daudzumu ikdienas darījumus ASV dolāros, un kļūt par pasaules piektais lielākais maksājumu tīklu. Virs kriptonauda jūs varētu atrast tikai "milžiem", piemēram, Visa, MasterCard, Ķīna UnionPay un American Express.

Tomēr šis skaitlis ietver to isprobably heftiest darījums jebkad veikts Bitcoin vēsturē: 194993 BTC (vairāk nekā miljons $ 147, saskaņā ar valūtas maiņas kursu 22. Novembrī), naudas summa, kas nevar nodot ar sistēmu, piemēram, PayPal, piemēram,.

Saskaņā ar Coindesk darījums parādījās Blockchain.info agri piektdienas vakarā un veido 1,6 procentus no visiem Bitcoins tagad apgrozībā.

Ar Bitcoiners kļūst ziņkārīgs, daži eksperti atklājuši darījums iesaistīts liels skaits sūtīšanas adreses. Daži no tiem bija no blokiem jāizrok 2010 vai pat agrāk februārī. Protams, tas ir neiespējami nedomāt par Satoshi Nakamoto, Bitcoin noslēpumaino dibinātājs.

Bet darījums, iespējams, ir tikai "slēpjas" agrīnās kalnraču vai biznesa pārvietojot savus kriptonauda ieņēmumus drošā uzglabāšanas veidā. Svarīgi ir tas, ka, acīmredzot, tad Bitcoins netika pārvērsti fiat currencyor tirgū būtu jūtama sekas.

Aktīvists Post reportsthat šī nodošana tika vada viens no pasaules lielākajiem biržās, BitStamp. Bez tam, šī pati adrese tika izmantota tomove kopā $ 500 miljoni pēdējo dienu laikā, saskaņā ar Reddit pastu. Pēc visiem uztraukums, tad Bitcoiners ap tīmeklī sāka norīkošanu savu viedokli par to, kas patiešām vajadzīgs, godinot iespējām, kas Bitcoin piedāvā tad, kad runa ir par pārvietoties lielas naudas summas, kas viegli un ātri veidā.

Kriptonauda noteikti pieaug ne tikai vērtības, bet arī lietotāju skaita. Blockchain.info announcedthis pirmdienu (25), kas 70000 jaunas virtuālās maki tika izveidota pēdējo septiņu dienu laikā.


Bitcoin izstrādātājs Gavin Andresen uzskata, ka lielākā daļa mākoņu ieguves operāciju ir Ponzi shēmasGavin Andresen, galvenais zinātnieks Bitcoin Foundation un viens no visvairāk ievērošanu un pazīstamākajiem kriptotehnoloģijā izstrādātājiem, nesen ļoti interesantu paziņojumu par Bitcoin mākonis kalnrūpniecības, apsūdzot lielākā daļa no šiem darbības ir Ponzi shēmas.

Paziņojums, kas publicēts Reddit, gandrīz gāja neievērota, saskaņā ar CryptoCoinsNews. Viss sākās, kad Reddit zapt0 lūdza Bitcoin communitytheir viedokli par ieguves līgumu. Lai gan lielākā daļa atbilžu bija negatīvs, Gavin atbilde bija visvairāk negaidīts.

Tās nav nekādas jēgas. Man ir aizdomas, daudzi no viņiem [arī Bitcoin mākonis ieguves uzņēmumiem], tiks izrādīties Ponzi shēmas.

Lielākā daļa cilvēku atbildot uz to pašu jautājumu, acīmredzot dalīties Gavin punktu viewor vismaz ir negatīvs viedoklis par mākonis ieguves līgumu.

Kalnrūpniecības līgumi lielākoties ir ripoff izstrādāta neinformēts. Skumji bet patiesi.

Ja tas bija izdevīgāk mīnu cilvēkus nevarētu pārdot līgumus, viņi vienkārši mine sevi. BTC ieguves līgumi ir laika izšķiešana... Labāk vienkārši nopirkt BTC.

Fakts ir, ka vairāki dažāda veida krāpšanas ir noticis līdz ar Bitcoin ekosistēmā. No investīciju izkrāpšanu uz neesošām ieguves aparatūras ražotāju, daudz jau ir noticis, tāpēc Ponzi shēma nebūtu pilnīgs pārsteigums.

Protams, daži Redditors tomēr uzskatu, ka ir iespējams gūt peļņu ar sarunājāties ieguves līgumiem. "Ja jūs izmantojat tos [līgumus] par Cryptsy (MN1 / MN2) vai CEX.IO, jūs varat veikt naudu par tiem, ja jūs spekulēt par tiem. Bet kā ilgtermiņa ieguldījumu, tas ir grūti, pat lauzt pat tevi teiksim. Pat ar neseno peldi hash likmes palielināšanu ", lietotājs kilorat rakstīja par Reddit.

CEX.IO ir viens no slavenākajiem mākonis kalnrūpniecības uzņēmumiem, bet ne vienmēr par labākajiem iemesliem. Lai gan tas bija tirdzniecības platforma, kas celta mākoņa ieguves uz masu, bet arī kontrolēt GHash.IO ieguves baseins. Baseins nesen tika iesaistīts pretrunām otro reizi gadā, un to pašu iemeslu dēļ: iespēja teorētisku '51% uzbrukumu "pret Bitcoin tīklā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām