Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Pēc tam, kad vienīgais Bitcoin ATM darbojas Vērmontas tika slēgta agrāk šonedēļ, tagad ir divas šifrēšanas mašīnas agrāk uzstādīti Amsterdamā ir pazuduši bez pēdām. Īpašnieki un iestādes teikt ierīces tika nozagts.  

Izzušana sākotnēji pamanīja vietnes Coin ATM Radar, kas izseko darbību visu kriptonauda bankomātiem, kas darbojas visā pasaulē. Tiešsaistes platforma publicēja tweeton sestdiena (14), apgalvojot, abas mašīnas tika nozagts.

Viens no bankomātiem, vispārējs Bytes BATMTwomachine, atradās pie Hofje van Veisa, bārā pilsētas sarkano lukturu rajonā. Mašīna bija vērts $ 2600 un pazuda aptuveni 7am gada 26. Janvārī.

Otrais ATM ir divvirzienu ATM ražo BitAccess un vada uzņēmuma EasyBit. Šī ierīce ir vērts aptuveni $ 10,000. Tomēr šajā gadījumā, precīzu datumu izzušana nav skaidrs.

Viens no locekļa Nīderlandes Bitcoin ATM kolektīvo MrBitco.in, kurš piederēja General Bytes mašīnu, pastāstīja CoinDesk, ka viņš bija "izpostīja sākumā", kad viņš uzzināja par to, kas bija noticis. Tomēr Martijn Wismeijer piebilda, ka "šis ir Amsterdam mēs izveidojam paredzams, pirms nozagts vienības mēnešiem ".

"In waywe redzēt to kā Bitcoin tirgus piesātinājumam. Ja zagļi sāk pavērošot laužņi pie Bitcoin bankomātiem, mēs zinām Bitcoin devies mainstream, "viņš teica.

Precīza summa zagtu līdzekļu joprojām nav skaidrs brīdī, bet gan saskaņā ar Wismeijer "zaudējums, piemēram, tas nav viegli pārvarēt, lai neatkarīgs tirgotājs".

Nīderlandes iestādes pašlaik izmeklē lietu.Bitcoin vēstniecības Bitcoin Airdrop tiek uzskatīts par vēstniecības veiksmiJanvārī mēs sīki gaidāmo Bitcoin Airdropby Bitcoin vēstniecības un McGill kriptonauda Club. Pasākums tika veidota kā bezpeļņas projekts, lai veicinātu interesi par kriptonauda starp universitātes studentiem un veicinātu pieņemšanu par tās izmantošanu uz universitātes pilsētiņā.

Pasākums notika Brīvdabas Pub ar inženierzinātņu bakalaura biedrības organizētā februārī 23. Un 24. Posmā. No Bitcoin Airdrop jēdziens pirmo reizi tika ieviesta MIT 2014. Mērķis bija vienkāršs: radīt Bitcoin mikro ekonomiku uz Campus, sniedzot kādu no bezmaksas bitcoins studentiem. Vēstniecība izvēlējās stratēģiju, ka Bitcoin vēstniecība jau testētas Monreālas Grand Prix 2014. Gadā.

Airdrop iekļauts "Bitcoin izglītības paketes", kurā saņēmējs varētu atrast papīra maku piekrauts ar 17000 bitiem papildus gida detalizējot Bitcoin un kā izpirkt papīra maku.

Projekts izvirzīts apmēram četras bitcoins finansēt papīra maki un finansē 200 privātās atslēgas.

Video sīki notikumu tika publicēta YouTube.

Apmēram 25% no privātajām atslēgām tika veiksmīgi importētas pirmo 24 stundu laikā.


Bitcoin apmaiņa BTC Ķīna neiekasē tirdzniecības maksu līdz 7. OktobrimTas ir pagaidu pasākumi, bet viens, kas pamodās ziņkārību visu Bitcoiners. BTC Chinadecided lai apturētu maksas tās tirdzniecības komisijas maksu, kļūstot par pasaulē pirmo galveno kriptonauda apmaiņa vilkt šādu gājienu.

Darbojas kopš 2011. Gada vidum, platforma tobrīd maksas par 0,3 procentiem visiem darījumiem, pirms pēkšņi novēršot šo maksu. Akcija ilgs līdz 7. Oktobrim, Ķīnas Valsts svētki svētki.

BTC Ķīnas izpilddirektors teica, ka uzņēmums jau piegādāts "izcilu patērētāju pieredzi". Tomēr "ar šai akcijai, mēs tagad piedāvājam arī lielisku vērtību. Nākotne ir gaiša Bitcoin Ķīnā", Bobby Lee teica vietni Coindesk.

Šis lēmums seko platforma ir mērķis, lai veicinātu turpmāku pieņemšanu Bitcoin Ķīnā, pēc iestādes paziņojumu jūlijā, kad valūtas runāja par apturēšanu visas depozīta maksas. Lee piebilda, ka BTC Ķīna uzskata, ka valsts "var kļūt par veselīgu tirgus Bitcoin", tāpēc viņi vēlas izmantot šo iespēju, lai nostiprinātu savu "pozīciju top apmaiņas Ķīnā, un viens no top globālā līmenī."


Bitcoin apmaiņa BtcChina cieta 100Gbps DDoS uzbrukumuĶīniešu Bitcoin apmaiņa BtcChina notrieca masveida DDoS uzbrukumu (izplatīts pakalpojumatteices uzbrukums), apmēram pirms trim nedēļām, un saistītie ar notikumu skaits varētu izveidot kādu ierakstu.

Uzbrukums turpinājās deviņas stundas, 24. Septembrī, un nav amplifikācijas paņēmieni tika izmantoti

Saskaņā ar Hacker News pretēji tam, kas notika atpakaļ martā, kad pirmie DDoS uzbrukums 300Gbps notika sakarā ar DNS Pārdomu pastiprinājums. Tādā gadījumā "upuris" bija Spamhaus, holandiešu anti-spam grupu.

BtcChina tika palīdz mākonis balstītas drošības kompānija Incapsula, kas palīdzēja Ķīnas apmaiņu, lai izvairītos sekas uzbrukuma ar šo lielumu. Tikmēr uzņēmums padarīja šo grafiku sabiedrībai caur Twitterwith ziņojums ", mēs novērsām ~ 100Gbps DDoS. Uzbrukuma ielādes tika izplatīts visā mūsu 350Gbps tīklā".

Saskaņā ar eksperta Incapsula, citē The Hacker News "uzbrukumu pret BtcChina izpaudās SYN plūdu nevis DNS amplifikācijas stila uzbrukumu. Uzbrucējs balstīts uzbrukumu starp maza, augstfrekvences SYN paketes, un liela, zemas frekvences SYN paketes ", piebilstot, ka" šī summa firepower nav lēts, un viegli pieejama, kas nozīmētu lielu soli uz augšu, kas resourcespulled kopā, lai uzsāktu šāda veida uzbrukums ".

Pēc Incapsula iejaukšanās uzbrukuma laikā tika samazinātas sekas uzbrukumā. Pēc Marc Gaffan, līdzdibinātājs uzņēmuma, "uzbrucēji nu ilga no līdzekļiem vai naudas. Tas ir arī iespējams, viņi padevās, kad viņi saprata, ka nebija virzās".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?