Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) announcedthis otrdienā (3.), kas Erik Voorhees, dibinātājs vietnēs, piemēram, labi zināms SatoshiDICE, tiek iekasēta par publiski piedāvājot akcijas divās Bitcoin saistītu kopuzņēmumu, tos reģistrējot. 

Voorhees ir pazīstama kriptonauda sabiedrībā par to, ka dibinātājs divu slavenu platformām: SatoshiDICE un FeedZeBirds. Kamēr pirmais ir azartspēļu tīmekļa vietne, kas tika pārdots par vairāk nekā $ 12 miljoni atpakaļ 2013. Gada jūlijā, tā var raksturot kā sistēmu, kas maksā lietotājiem automātiski retweeting sponsorētās ziņojumus.

Saskaņā ar SEC, Erik Voorhees "publicēto prospektu internetā un aktīvi pasūtījis investorus pirkt akcijas SatoshiDICE un FeedZeBirds". Problēma ir tā, ka "viņš nespēja reģistrēt piedāvājumu ar SEC, kas nepieciešama saskaņā ar federālo vērtspapīru likumiem".

Investori maksā par savām akcijām, izmantojot Bitcoin, virtuālo valūtu, kuru var izmantot, lai iegādātos reālās preces un pakalpojumus, ar kuriem apmainās fiat valūtām uz dažiem tiešsaistes apmaiņu. Peļņu galu galā, ko nopelnījis Voorhees caur nereģistrētām piedāvājumiem sasniedza vairāk nekā $ 15,000.

SEC ir orderexplains ka pirmā nereģistrētā piedāvā notika maijā 2012, kad 2600 BTC tika izvirzīti, pārdodot 30000 akcijas FeedZeBirds.

Pēc tam, no 2012. Gada augusta līdz februārim 2013, SatoshiDICE pārdeva 13 miljonus akciju un izvirzīja 50,600 BTC, ka bija vērts aptuveni $ 722.659 brīdī.

Platforma galu galā tika spiesta atgriezties šos piedāvā ieņēmumus investoriem "ar atpirkšanas darījums 2013. Gada jūlijā". Tomēr, "ievērojams pieaugums kursa ASV dolāriem līdz Bitcoins faktiski palielināja summu atmaksās investoriem aptuveni $ 3.8 miljonus 45,500 BTC".

Iestāde konstatēja, ka Voorhees aktīvi pasūtījis investorus pirkt akcijas no abām platformām uz Bitcoin forumu un publiski jāveicina uz nereģistrētajiem piedāvājumu citiem Bitcoin saistīti mājas lapas, turklāt arī izmantojot sociālo mediju. Lai gan pirmais nereģistrētā upuris bija pat ar nosaukumu "FeedZeBirds SPP", SEC garantē nebija iesniegšana pareizu reģistrācijas paziņojumu par to FeedZeBirds vai SatoshiDICE piedāvājumu.

Tas ir teikt, Vērtspapīru un biržu komisija konstatēja Vorhees vainīgām 5 nodaļām (a) un 5. (c) ar Vērtspapīru likumu ar 1933. Lai izvairītos no juridisko cīņu, Voorhees ir vienojušās atrisināt maksas, maksājot vairāk nekā $ 50,000, kas ietver "pilna atgriešanas atpakaļ no $ 15,843.98 peļņas pieskaita $ 35000 sodu."

Voorhees piekritis pārtraukt un atturēties no izdarīšanas vai izraisīt jebkādus turpmākus pārkāpumus reģistrācijas noteikumiem Neatzīstoties vai noliegt SEC secinājumus. Papildus naudas sodus, Voorhees vienojās, ka viņš nepiedalīsies nevienā izsniegšanas jebkura drošības nereģistrētā darījumu apmaiņā pret jebkuru virtuālo valūtu, ieskaitot Bitcoin uz pieciem gadiem.

Andrew Ceresney, direktors SEC nodaļas izpildi, komentēja gadījumā: "visiem emitentiem, kas pārdod vērtspapīrus sabiedrībai jāatbilst reģistrācijas noteikumiem par vērtspapīru likumiem, tostarp emitentiem, kas vēlas piesaistīt līdzekļus, izmantojot Bitcoin". Viņš apsolīja SEC turpinās īstenojot savus "likumus un noteikumus, ciktāl tie attiecas uz ciparu valūtām".

Attēli - RR

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu