Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Izveidot un pārvaldīt Šona Outpost, uz kriptonauda balstītu Bezpajumtniekiem organizāciju Pensacola (Amerikas Savienotās Valstis), nebija pietiekami, lai Jason King. Bitcoiner ir nolēmusi palaist 3,237 jūdzes visā ASV. Un viņa piedzīvojums ir gandrīz beidzies.

Pēc četriem mēnešiem, Jason karalis ir tikai aptuveni 30 vairāk jūdzes pa kreisi, lai pabeigtu savu palaist visā valstī, projekts ar nosaukumu "Bitcoin Across America". Kopš februāra, viņš nojume 72 mārciņas, bet ejot tūkstošiem jūdžu, lai palielinātu informētību par bezpajumtniecību un Bitcoin.

"Tur ir epidēmija bezpajumtnieku Amerikā, un lielākā daļa cilvēku neapzinās to. Tas nav, ka tie nav aprūpi, tas ir tikai, ka viņi neapzinās. Bitcoin ļauj atvērt līdz pasaules skatuves ar vietējo problēmu. Tas nekad nav bijis iespējams, pirms jebkuru citu naudas ierīcē, "karalis pastāstīja CNET.

Saskaņā ar skaitļiem, kas kopīgi cilvēks aiz Šona Outpost, vairāk nekā 3,5 miljoni cilvēku ir bezpajumtnieki šogad Amerikas Savienotajās Valstīs. Šis skaits ir 1 no katriem 200 amerikāņiem dzīvo uz ielas. Karalis piebilda, ka nabadzība ir vēl viena problēma, kas ir vairāk nekā 12 miljoni bērnu dzīvo nabadzībā Amerikā. Un tur ir vairāk: 2014. Gadā, vairāk nekā 100 miljoni cilvēku sirgst ar kādu no pārtikas trūkuma veidu.

No Bitcoin skaistums, Karalis saka, ir tas, ka ļauj cilvēkiem no visas pasaules ziedot naudu ārzemju organizationswithout maksā milzu maksas. Tieši tāpēc kriptonauda atbalstītājs nolēma darboties visā Amerikā, uzdevumu, kas beidzas šo sestdien (7. Jūnijs) pēcpusdienā, San Francisco, pie Bitpay birojos pie trešās un King ielām.

Darbojas visā valstī, es esmu bijusi iespēja redzēt pirmās puses, cik slikti bezpajumtnieku situācija ir. Uz Bitcoin priekšā, es esmu bijis visās šajās mazpilsētās un cilvēki zina par Bitcoin un vēlas runāt Bitcoin.

Jason King uzskata "America patīk izrāde", tāpēc viņš nolēma masveida piedzīvojumu, piemēram, šo vienu varētu piesaistīt pareizo veida uzmanību. "Es sapratu, ja es darīju šo skrējienu es varētu radīt saruna par bezpajumtniecību un mēģināt rast risinājumu, lai to".

Attēli no mājas Bitcoin visā Amerikā

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu