Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Kā ekonomiskā situācija Grieķijā turpina trending uz leju, tas ir radījis dažas līmeni uztraukums ar Bitcoin pasaulē. Ir bijuši apgalvojumi, ka cenu kāpums, kas ir raksturīgs Bitcoin tirgū, ir attiecināma uz situāciju Grieķijā. Tomēr nav pierādījumu tika turpināts, lai parādītu, ka prasības turēt jebkuru ūdeni. Visu to pašu, šis jēdziens nav tur milzu spēlētājiem naudas valūtas tirgū, no nāk talkā Grieķijas pilsoņiem.

Jaunākās tendences

Tā kā ekonomika Grieķijā ir par draudēja sabrukums, tās cilvēki dara visu iespējamo, lai atbrīvotos no to likvīdo naudas. Tomēr lielākā daļa banku šajā valstī netiek iegūta uz pilsoņu prasībām. Tas varbūt tāpēc, ka bailes, tas negatīvi ietekmēt, uz iepriekš ienesīgo banku nozarē. Tā ir veikusi izredzes pilsoņi būtu mazākas, jo viņi nevar ieguldīt savus līdzekļus ārpus Grieķijas.

Otra atlikušais risinājums ir ieguldīt dārgmetālos, ieskaitot sudraba un zelta. Pirms dažiem gadiem, tas varētu būt bijis vissaprātīgākais investīciju iespēja, bet ne vairs. Tas ir fakts, ka bankas būs gods jūsu pieprasījumu, ja tuvojās viņiem. Tomēr, ja Grieķijas ekonomika samazinās uz ceļiem, jums nav jābūt kvalificētiem finanšu analītiķis zināt, ka zelta rezerves būs pirmais, kas tiks izsmelti. Tas ir tāpēc, ka zelts tur augstāko vērtību Grieķijā.

Bet tas nenozīmē, ka Grieķijas iedzīvotāji zaudēs visi viņi ir. Bitcoin ir slavens naudas apmaiņas platformu, kas var būt tikai atvieglojums par pilsoņiem un valdība kopumā. To var apstiprinājuši liels skaits Grieķijas pilsoņi, kuri ir izsalkuši pēc informācijas par Bitcoin, jo cena, lai noskaidrotu tās efektivitāti attiecībā uz šo valsti. Viens no Bitcurex pārstāvji ziņoja, ka vairāk iedzīvotāju no valstī sazinoties viņu klientu atbalsta centru, lai iegūtu sīkāku informāciju par Bitcoin un vai to var izmantot, Grieķijā.

Lai gan lielākā daļa cilvēku jautā par Bitcoin, tas nenozīmē, ka viņi zina par funkcionēšanu digitālo valūtā. Tomēr, tas liecina, ka iedzīvotāji ir sākuši ir šaubas par fiat valūtas sistēmu, un ir gatavi uzņemt jebkuras citas iespējas, kas var būt pieejamas. Ja tā ir taisnība, tad Bitcoin būs viens no izvēles, lai izvēlētos no.

Uzsākšana ar "Nē Maksa par Grieķiju"

Ar iespēja Grexit tuvojas, Bitcurex ir viens no naudas maiņas spēlētājiem, kuri meklē pie Grieķijas finansiālo stāvokli kā iespēju, nevis problēmu. Tā ir uzsākusi reklāmas kampaņu, kas vērsta uz tiem iedzīvotājiem, kuri ir ieinteresēti Bitcoin. "Nē Maksas Grieķija" nevarēja nonākt pie labāka laika, nekā to. Tās galvenais mērķis ir ļaut Grieķijas iedzīvotājiem pirkt un pārdot Bitcoin uz Bitcurex arēnā nulles procentu maksu par trim mēnešiem.

Bitcurex tika izveidota 2012. Gadā, kā poļu Bitcoin apmaiņu. Tas varētu būt populāra Bitcoin mediju forumos, bet ir viens no slavenākajiem Eiropas Bitcoin apmaiņu. Tā kā viņi push Grieķijai pieņemt Bitcoin, viņi arī vēlas izveidot nišu Eiropas Bitcoin pasaulē. Viņu centieni palīdzēt ekonomiski neveiksmīgs Grieķiju, ir pietiekami, lai lure klientus no citām Eiropas Savienības, savā platformu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci