Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Pasaulē otrais lielākais Bitcoin apmaiņas, BTC-e, apturēta tirdzniecība šo svētdien (14) attiecībā uz īsu instantsafter saviem serveriem cieta stipras DDoS (Distributed Denial of Service) uzbrukumu. 

Lai izvairītos no spekulācijām - it īpaši pēc tam, Mt. Goxand Neo & Beecases -, apmaiņa ātri apstiprināja attackand noraidīja visas baumas.

BTC-e publicēja paziņojumu par čivināt, vienkārši pasakot "DDoS uzbrukumu mūsu serverī". Tas patiesībā ir pēdējais tweet par biržas profilu.

"Mūsu tīklu komanda reaģēja ātri, un tas ir noteikt šo problēmu. Mēs neuzskatām to par svarīgu problēmu, jo ir risinājums, lai salabot ātri", pārstāvis uzņēmuma pastāstīja Coindesk. Saskaņā apmaiņu, šāda veida uzbrukums ir diezgan bieži un viegli atrisināt, atkarībā no konkrētiem apstākļiem.

Neilgi pēc paziņojuma, BTC-e bija atpakaļ uz normālo ar vairāk nekā 4000 lietotājiem tiešsaistē. Lai gan valūtas anonīma komanda Austrumeiropas attīstītāji joprojām ir izdevies, tas acīmredzot nav problēma uzņēmuma klientiem.

Par Bitcoin cena nešķiet, ir skārusi nelielu problēmu. Katrs digitālās monēta bija vērts tuvu 500at $ laiks rakstiski un atbilstoši BTC-E pašreizējā kursa. Tas nozīmē, ka Bitcoin vērtība pieauga $ 100 mazāk nekā divas dienas.Bitcoin apmaiņa Buttercoin slēgt, jo trūkst finansējumaASV balstīta kriptonauda starta Buttercoin ir paziņojusi, ka tiks pārtraukta piektdien, 10. Aprīlis. Bitcoin apmaiņa atbalstīja Y Combinator un Google Ventures aizvēršanas savu tiešsaistes platforma trūkuma dēļ finansējuma.

Ziņojums par uzņēmuma mājaslapā šobrīd skan "Buttercoin tiks izslēdzot mūsu pakalpojums 10. Aprīlī pie 11pm Pacific. Noteikti, lai pārvietotu savu Bitcoins uz citu pakalpojumu un noņemt dolāru atlikumus. Novēlam Jums visu to labāko! "

Buttercoin atvadu vēstījums adreses klientus uztrauc iespējamo sacirst vai zaudējuma viņu BTC. "Mēs joprojām 100% drošs un šķīdinātāju ar visu klientu fondi veidoja," maiņas saka. Uzņēmums ir slēgtas, jo tas nevarēja piesaistīt jaunus investorus.

"Tas ir bijis brīnišķīgs braukt, un mēs esam priecīgi, ka ir izveidojis pakalpojumu, lai daudzi cilvēki baudīt. Ar peldi Bitcoin interesēs vidū Silicon Valley investoriem, mēs nevarējām ģenerēt pietiekamu riska kapitāla interesi turpināt finansēšanas Buttercoin."

Saskaņā ar Buttercoin visi dolārs atlikumi netiek noņemta līdz 10. Aprīlim tiks nosūtīta atpakaļ uz kontiem, kuriem viņi nāca fromand visi Bitcoin atlikumi tiks konvertēti uz USD un nosūta bankai, kas saistīta ar klienta kontā.

Uzņēmums tika izveidots 2013to palīdz cilvēkiem pārvietot naudu visā pasaulē, nemaksājot neķītrs maksu. Buttercoin mērķis bija pārī ar vietējiem naudas pārvedumu uzņēmumiem, lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem katrā valstī.

"Mēs sākām Buttercoin ar mērķi izveidot drošu un mērogojamu Bitcoin infrastruktūras kopiena varētu paļauties. Mēs apņēmušies veidot pakalpojumu ar izcilu drošību, tehnoloģijas, likviditātes un atbilstību. Mēs esam lepni, ka ir piegādāti uz mūsu mērķi un saistības," uzņēmums teica.

Tajā laikā un turpmākajos mēnešos, tad Bitcoin apmaiņa varēja paaugstināt no labi pazīstama un ievērota investoriem $ 1,6 miljoni. Grupā iekļauti Google Ventures "Kevin Rose un Chris Hutchins, among others. Ekonomists Kevin Zhou, kurš strādāja Standard & Poors, tika uzaicināta pievienoties komandai.


Bitcoin apmaiņa Mt. Gox faili bankrotu aizsardzībaiPēc vairāku drudžains nedēļām un vairākas problēmas, Mt. Gox ir nolēmusi iesniegt bankrota aizsardzību Japānā ar parādu par $ 63600000. Ziņas tika paziņots šo piektdien (28) preses konferencē Tokijā laikā.

Maiņas vainoja atrisinājums par darbībām, kas veiktas ar hakeriem, kuri uzbruka Mt. GOX ir kļūdains sistēma ilgā laika periodā, kas noveda pie milzīga apjoma BTC vērtību zudumu aptuveni pusmiljardu dolāru, saskaņā ar Reuters. No Bitcoin vērtība bija $ 140 otrdien (25.), kad satiksimies Bitcoincharts.comstopped reģistrējot biržas cenu.

Konferences laikā Tokijas apgabaltiesā, uzņēmuma vadītājs, Mark Karpeles, atvainojās japāņu un vainoja visu situāciju biržas vāja sistēmā. Neskatoties uz to, viņš uzskata, ka Bitcoin turpinās pieaugt. "Pirmkārt, es esmu ļoti žēl. Bitcoin nozare ir veselīgi, un tas pieaug. Tas turpināsies, un samazinot ietekmi ir vissvarīgākais punkts," viņš teica.

Mt. Gox slēgt savu vietni otrdien (25) par pēc saldēšanas izņemšanas agrāk šajā mēnesī.

Tyler Winklevoss publicēja ziņu par viņa blogaddressed visiem Mt. GOX klienti, kas ir zaudējuši savus digitālos ietaupījumus. "Ļaujiet man vispirms priekšvārds, sakot, ka manas domas ir ar visiem tiem, kuri var būt zaudējuši naudu ar kalna GOX. Lai gan man nebija līdzekļus kalna GOX, es jutu sāpes ieguldīt jaunu ekosistēmas, kas ir par tā kā, lai pilngadībai, bet ne gluži tur vēl, "viņš teica.

Tailers piebilda, ka "tas nevar uzsvēra pietiekami, ka Mt. GOX nāve nebija Bitcoin problēma, tas bija Mt. Gox problēma, es apstājos, izmantojot Mt. GOX šo vasaru, kad tas sāka izskatīties rauda motelis Fiat atsaukumi.. Tiek aizkavēta, kas bija diezgan labs rādītājs, lai man, ka tā aktīvus un saistības var nebūt atbilstošas ​​augšu. Kā viņi saka, ja tas izskatās kā pīle, pastaigas kā pīle... Tas ir pīle ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense