Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Kanāda ir par Bitcoin sarakstā. Pēc Kanādas Senāta sabiedrības nostāju par cryptocurrencythat tika paziņots pagājušajā nedēļā, Kraken ir atvēris Bitcoin apmaiņu valstī.

San Francisco balstītas Bitcoin apmaiņa ir oficiāli uzsākta Kanādā, pateicoties partnerībai ar Vogogo, kas Calgary balstītu maksājumu procesors.

"Vogogo un Kraken strādājam pie vairākiem nozares iniciatīvām un partnerība ir aktīva Kanādā padarīt Kraken pieejamus klientiem visā valstī. Tās Vogogo platforma nodrošina Kraken ar izsmalcinātu riska pārvaldības, drošības, atbilstības un maksājumu apstrādes pakalpojumus, lai ļautu Krakenas s klientiem nemanāmi apmaiņu starp Kanādas dolāros un Bitcoin vai citām cryptocurrencies, "teikts presei.

Kanādas Bitcoiners interesē, izmantojot Krakenas pakalpojumus var izdarīt viegli un ātri, pārveidojot Kanādas dolāru BTC caur Interac e-Transfer un elektronisko līdzekļu pārskaitījumu (ELP). Lietotāji var sākt uzreiz tirdzniecību ar Interac noguldījumiem, kas parasti tiek ieskaitīti viņu kontiem dažu minūšu laikā pēc to nosūtīšanas.

Maksas, ko iekasē apmaiņas - uzskatīja augstākais apjoms eiro tirgus - cena ir 0,10% liela apjoma tirgotāju un var iet līdz 0,35% mazāk aktīvās tirgotāju.

"Mēs redzam daudz iespēju Kraken Kanādā, un mēs paļaujamies uz Vogogo s zināšanas riska pārvaldības un maksājumu apstrādi, lai būtu iespējams kanādieši, lai droši un efektīvi pārvietot savus dolāru un no Kraken," Kraken CEO Jesse Powell teica, koncentrējoties uz uzņēmuma pastāvīgo bažas par savu klientu drošību.

"Mēs ceram, lai sniegtu ātru norēķinus un likviditāti, kas ļaus Kanādas tirgus Bitcoin un Bitcoin uzņēmumiem attīstīties," Powell pievienots.

No otras puses, partnerattiecību, izpilddirektors Vogogo apstiprināja, viņš bija ļoti apmierināts ar jauno pieejamo Kanādā pakalpojumu. "Kraken komanda neapšaubāmi ir viens no talantīgākajiem, izsmalcinātu un spēj kriptogrāfisko apmaiņu nozarē un kopā mums ir kopīga apņemšanās sacietēšanas globālo šifrēšanas ekosistēmu", Džefs Gordons teica.

"Viņu līmenis rūpību izvēloties partneri runā par reputāciju Vogogo ir gūta šajā nozarē. Mēs esam sajūsmā, bet, iespējams, vēl svarīgāk, mēs esam orientēti strādāt ar Kraken un spēlē savu lomu, kas ļauj un paātrinātu to augšanu. Mēs turpināsim lai nodrošinātu drošu, efektīvu un atbilstošu pieeju pasaules banku un maksājumu tīklos ļauj Kraken skatīties uz priekšu un koncentrēties uz to pašu labāko savā biznesā. "

No biznesa viedokļa, Kraken centīšos un veikt lielāko daļu slēgšanu bijušo Kanādas tirgus līderiem, piemēram, CaVirtex un juma Satoshi, divi BTC platformām, slēgts šogad.

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas