Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Pēc tam, sākot savu ceļojumu 2011. Gadā, Kraken apmaiņa ir kļuvusi par vienu no populārākajiem un plaši izmanto Bitcoin exchangesin tīklā.

San Francisco balstīta sabiedrība ir iecienīts starp profesionāli tirgotāji, pateicoties savām novatoriskajām funkcijām, ātrs izpildes, augstas drošības un ārkārtas atbalsta. Tas uztur ekskluzīvu partnerattiecības un pilnīgu normatīvo atbilstību lielākajai vairākiem tirgotājiem visā pasaulē, kā arī Tokijas valdības, un BaFin-reglamentētas Fidor Bank.

Uzņēmums ir visredzamāko Bitcoin apmaiņa nodarbojas ar eiro, bet arī strādājot ar dažām citām valūtām, piemēram, ASV dolāra, jenas un Kanādas dolāru. Kraken pastāvīgi tiek novērtēts kā top Bitcoin apmaiņu ar trešo pušu ziņu medijiem, un bija pirmais Bitcoin apmaiņu, kas ir nolīdzis Bloomberg termināliem.

Agrāk šodien, kompānija publicēja jaunu blogu paziņojot savu lēmumu samazināt visiem tirgus maksas. Kraken būs integrēt jaunu "veidotājs ņēmējs modeli", kura mērķis ir samazināt platformas tirdzniecības maksu.

Saskaņā ar pastu, šī "maker ņēmējs modelis" funkcija nodrošina samazinātu maksu par tirgus līderi, kas piedāvā likviditāti tirgus pieņēmēji. Šis lēmums nāk kā rezultātā liels sabiedrības pieprasījums, Kraken teica, paskaidrojot, ka tā klienti ir lūdzot par zemāku maksu sistēmu. Šis "maker ņēmējs modelis" sniegs klientiem vienkāršāku un samazinātu maksu struktūru.

Kā tas darbojas?

Veidotāja maksa ir piemērojama gadījumiem, ja tirgotājs nodrošina likviditāti pasūtījumu uzdodot iepirkšanu limitu zem tirgus cenas vai pārdošanas limitu pārsniedz tirgus cenu. Maksa tiks izmaksāta tikai automāts (automāts maksa), ja šie pasūtījumi tiek pieņemti jauni ienākošo pasūtījumu.

Tādējādi ņēmējs maksa ir piemērojams situācijās, kad tirgotājs konfiscēt likviditāti no grāmatas, ko pasūtot tirgus / pirkšanas limitu, kas tiek veikta uzreiz, reaģējot uz iepriekš ievietots limita rīkojumu par grāmatu.

Kā aprakstīts iepriekš, visi sākotnējie pasūtījumi liks vai nu tirgus vai ierobežotos pasūtījumu, un līderis vai ņēmējs būs ieslēdzies tirgum vai ierobežot rīkojumu.

Ieguvumi no "veidotāju ņēmējam modeli"

Tirgotāji, kas sniedz likviditātes uzdevumu grāmatā gūs labumu no šīs jaunās sistēmas, bet uzņēmēji, kas noņem likviditāti pasūtījumu arī gūs labumu no šīs samazinātās maksas sistēmu, salīdzinot ar parasto maksu sistēmu. Kaut gan ņēmējiem maksā tikai 0,10% vairāk nekā veidotājiem, tad "veidotājs ņēmējs modelis" būs kompensēt, pateicoties dziļākai likviditātes un stingrāki pastas.

Runājot par Bitcoin-fiat valūtas darījumiem, tad automāts maksa iet tik zema kā 0%, un līdz 0,16%, atkarībā no tirgoto summu. Pieņēmējs maksa iet tik zema kā 0,10%, un līdz 0,26%, atkarībā no summas, kas tiek pārdoti. Bet jūs varat uzzināt vairāk par jauno maksu struktūrā šeit.

Ar šo jauno veidotāju ņēmējam modeli, tirgojas ietvaros kriptonauda sistēma arī ir jauna struktūra, sakarā ar vispārējo pazeminātu maksu. Tomēr "veidotājs ņēmējs modelis" nav integrēts ziņā tumšās baseins maksas, lai gan tas arī ir mainījusies. Iemesls tam ir tas, ka "maker ņēmējs modelis" ir tikai izdevīga, ja jūs varat apskatīt pasūtījumu grāmatu.

Kraken jaunā maksa struktūru, tiks aktivizēts pēc pāris nedēļām, no 1stAugust.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors