Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Daudz ir noticis Bitcoin pasaulē pēdējo dienu laikā. Ne tikai Coinbase paplašinās uz Apvienoto Karalisti, bet Zviedrijas Nasdaq apmaiņa tikko apstiprinājusi izveidot Bitcoin pamatā tirgo biržā piezīme (ETN).

Lielbritānija Bitcoiners tagad var izmantot ar San Francisco balstītas Coinbase, kas ietver pirkšanas un pārdošanas BTC izmantojot britu mārciņas, kā arī izveidojot Coinbase maku sniegtos pakalpojumus.

"Mēs arī esam satraukti paziņot pievienošanu BTC / GBP un ​​BTC / EUR valūtā pairson Coinbase apmaiņā pret Lielbritānijas lietotājiem," maiņas paziņoja šo otrdien (28. Vieta). Bez tam, komersanti, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, var izmantot arī Coinbase rīkus un sākt pieņemt Bitcoin kā maksāšanas veidu, par katru dienu.

Mūsu misija Coinbase ir padarīt maksājumus atvērtāku un efektīvāku visā pasaulē. Paplašinot AK ir svarīgs solis ceļā uz šo mērķi, un būs vieglāk piekļūt Bitcoin kādā finanšu galvaspilsētām pasaulē.

Pa to laiku, Zviedrijā

jauna Bitcoin pamatā tirgo biržā piezīme tikko saņēmusi oficiālu apstiprinājumu no Zviedrijas finanšu uzraudzības iestāde, Finansinspektionen.

XBT sniedzējs AB paziņoja šo trešdien (29), ka tā ir uzsākusi savu Bitcoin vecīša One, pirmā kriptonauda balstītu drošību pieejamu regulētā apmaiņu.

Aleksandrs Marsh, izpilddirektors XBT sniedzēju, teica, ka uzņēmums ir "lepns piedāvāt pasaulē pirmo" Bitcoin trakeri ", ko tirgo regulētā apmaiņu."

"Ar ļauj šo vieglu un drošu veidu, kā ieguldīt Bitcoin mēs ceram, ir novērsti robežas, kas iepriekš neļāva personām un uzņēmumiem no iespējas aktīvi ieguldīt to, ko mēs uzskatām par nākotnes naudas,"

Bitcoin Tracker Viens ir izstrādāta ", lai nodrošinātu investoriem ar ērtu piekļuvi atgriežas no bāzes aktīva, ASV dolāru uz vienu Bitcoin, mazāk investoru maksu," kompānija paziņoja. Pēc oficiālu atļauju saņemšanas pakalpojums tagad būs atļauts tirgot Nasdaq Stokholmā un sāks darboties 18. Maijā.

"Tie ir aizraujoši laiki Bitcoin ekosistēmu," teica Staffan Helgesson, valdes loceklis XBT sniedzēju, piebilstot, ka "Bitcoin Tracker Viens būs pasaulē pirmais finanšu instruments, kas nodrošina patērētājiem un iestādēm iespēju ieguldīt Bitcoins neturot pašas monētas. "

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO