Bitcoin apmaiņas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin apmaiņas

Bitcoin apmaiņas

Ja jūs vēlaties, lai izvairītos no pērkot Bitcoins ar Paypaland darīt vairāk "standarta" veidā, jūs vienmēr varat izmantot Bitcoins apmaiņu. Bitcoin apmaiņa ir būtībā tāpat kā jebkuru citu akciju tirgus apmaiņu. Viņi pāra personas, kas vēlas iegādāties ar tiem, kas vēlas pārdot, izmantojot tirdzniecības platformu. Ir dažas lietas, jums ir nepieciešams paturēt prātā, par Bitcoin biržās:

1. Ne visiem biržas tika radīti vienādi. Uzmanieties no jaunizveidotas apmaiņu, tie nedrīkst būt finansiālo spēku, lai backup nauda kļūst nodota caur tiem. Visvairāk cienījamiem apmaiņa šodien ir Kraken un BitStamp.

2. Nesen AvaTradehas sāka ļaut Bitcoin tirdzniecību Forex tirgū. Tas ļauj tirgot Bitcoins lētāku un likvidēto veidā.

2. Lielākā daļa apmaiņa (izņemot AvaTrade) neļauj iegādāties Bitcoins ar Paypal vai noguldīt naudu caur Paypal, jo jautājums paskaidrots šeit. Tamdēļ jums ir vadu naudu biržas bankas kontu vairumā gadījumu. Šis ir jautājums, jo, pirmkārt, tas prasa laiku (no 2-5 darba dienu laikā parasti), un, otrkārt, tas ir daudz sarežģītāks process. Bet, ja jūs vēlaties ieguldīt lielas naudas summas, tas ir iespējams, ir labākais veids, kā iet.

3. Tā Bitcoin tirdzniecība joprojām ir tās pirmsākumiem, šie Bitcoin apmaiņa ir pakļauta daudziem uzbrukumiem no hakeriem, sistēmas pārslodzēm un citiem jautājumiem, kas bieži vien ir samazināt savu mājas lapu. Lai gan situācija uzlabojas ar laiku, reizēm ir neiespējami pirkt / pārdot Bitcoins, jo tirgus ir "panicing" un apmaiņas nevar apstrādāt pieprasījumus tas kļūst.

4. Vēl viens jautājums, kas arrises, jo fakts, ka Bitcoin tirdzniecība joprojām attīstās, ir fakts, ka dažādas apmaiņa var būt ievērojami atšķirīga valūtas kursu - tās var pievienot līdz pat dažreiz līdz 20 $! Šodien MT. Gox tiek uzskatīta par apstrādes aptuveni 80% no visiem Bitcoin tirdzniecību tīmeklī, un tā tiek uzskatīta iestāde uz faktisko valūtas maiņas kursu. Tas būtu prātīgi, lai pārbaudītu likmi MT. Gox pirms tirdzniecības Bitcoins nekur citur.

5. Trading Bitcoinsis tāpat kā tirdzniecība jebkura cita valūta, tāpēc pārliecinieties, ka jums ir labi piedzīvojis visās padomus un paņēmienus. Daudzi cilvēki ieiet tirdzniecības darījumus bez pienācīgas izpētes un zaudēt visu savu naudu - pārliecinieties, ka jūs neesat viens no tiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu