Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Virtuālā pakalpojumu sniedzējs Clipperz, platformu, kas pieņem tikai Bitcoin, ir atstājis ASV un noteikti pārcēlās uz Iceland.The pakalpojumu, kas iet spēcīgus šifrētus algoritmus pārlūku, ir mierīgi virzās uz Eiropas valstī kopš septembra, bet gala izmaiņas joprojām gaida jāievieš gada 1. Janvārī, 2014. Pirmkārt, Clipperz atstās the.com domēnu, un tagad tiks saukts Clipperz.is.

".. Jums var brīnīties, kas bija nepareizi ar iepriekšējo vienošanos Nekas Mums bija pilnīgi apmierināti ar visu mūsu pakalpojumu sniedzējiem: Joyent par SmartOS hostings, Dyn par DNS pakalpojumiem, Amazon backups", platforma skaidro A messagepublished uz Clipperz vietnē. Bet izskaidrojums nāk uzreiz pēc: acīmredzot, dibinātāji platformas prasības būt "zem uzbrukuma", neskatoties uz to, ka ne Clipperz infrastruktūra ne šifrētie dati tiek pakļauti riskam.

Saskaņā ar tīmekļa vietni, viss sākās jūnijā, pēc tam, kad uzsākt Clipperz jaunā lapā un tās Bitcoin ekskluzīvas funkciju. Pēc vairākām apsūdzībām, Clipperz banka, kas ir lielākais Itālijā apsver slēgt platformas kontu sakarā ar iespējamo krāpšanas apgalvojumiem un iekšējās naudas atmazgāšanas politiku.

"Kas notiks tagad mēs nezinām. Vēl nav oficiāla apsūdzība pret mums, bet tas nav pilnīgi ticams, ka viena rajona attorney var pasūtīt konfiskāciju Clipperz aktīvu, tostarp domēna un serveriem kā" pre-taka piesardzības pasākums. "Mūsu pirmais uzdevums šajā brīdī ir aizsargāt Clipperz, saviem lietotājiem un viņu datus. Mēs esam strādājuši pie tā no tīras kaisles gandrīz astoņus gadus. Neko nedarot nelikumīgu, bet ļauj cilvēkiem, lai labāk aizsargātu savu visdārgāko biti informācijas. Mēs cīnīsimies, lai novērstu kādu no iznīcinot to vienkārši parakstot papīru. Mēs varam un darīs visu, kas mūsu spēkos, lai iegūtu nesankcionētu piekļuvi jūsu šifrētos datus, kā sarežģīta un dārga, cik vien iespējams, "ziņu piebilst.

Pirmais solis bija tieši mainīt portāla tehnisko infrastruktūru, no Amerikas Savienotajām Valstīm, Islandi, pateicoties panākumiem Islandes Modern Media iniciatīvu, kas ir jurisdikcija, kas garantē aizsardzību personām un iestādēm, kas cīnās par vārda un informācijas.

"Joyent mūsu iepriekšējās hosting sniedzējs, ir drošības zonas līgumu vietā ar ES iestādēm, kas var iejaukties Clipperz serveriem, kā tad, ja tie fiziski atrodas ES. Or Joyent būtu spiesti ar FISC lai nodot datus, atslēgas vai vijole ar mūsu kodu. Vai ASV iestādes var vienkārši atcelt Clipperz no DNS reģistriem vai vienkārši izmantot savu TLD. Tāpēc mums nebija izvēles, bet pārvietojas uz vietu, kur mums ir vismaz iespēja reāli sāktu cīņu, ja nepieciešams, "tas ir iespējams lasīt mājas lapā.

Pēc dažām nedēļām, Clipperz arī ieviest vēl vienu būtisku izmaiņu un pārvēršas maksas pakalpojums, bet gan par "pārredzamības paliks", daļēji pateicoties ko kriptonauda sniegtajām garantijām.

Saistītās ziņas


Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta