Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Bitcoin ir revolutionized jēdzienu valūtās. Kaut valūtas tradicionāli atbalsta vai nu ar kādu izejvielu, piemēram, zelta, vai valsts pārvaldes, Bitcoin ir 100% ciparu, un ir izveidots, izmantojot peer-to-peer tīklu tiešsaistes lietotājiem. Nav valsts valdība vai jebkura cita centrālā puse var kontrolēt vērtību vai pat radīt Bitcoins. Tā vietā, tiešsaistes kopiena pati noteikumiem un rada Bitcoin. Tagad, ka Bitcoin ir apstrīdējusi pašu jēdzienu valūtu citas digitālās valūtas vēlas apstrīdēt ne tikai tradicionālās valūtas, bet Bitcoin sevi.

Lielākais Challenger šobrīd ir "Litecoin", visu digitālo valūtas izveidoja bijušais Google programmatūras inženieris Charles Lee. Litecoin sola risināt dažus no galvenajiem jautājumiem, ar Bitcoin un tā mērķis ir dzīvotspējīga un stabila valūta. Līdz šim Litecoin ir piesaistījusi interesi dažādu uzņēmumiem, investoriem, un citi. Tomēr, Litecoin ne tuvu nav tik populārs, kā Bitcoin un Litecoin pašlaik pārdod par aptuveni 2,5 dolāriem.

Viens no lielākajiem kritikai Bitcoin ir, ka ir vienkārši pārāk maz Bitcoins pieejami strādāt kā ilgtspējīgas valūtā. Pašlaik ir aptuveni 11,5 miljoni Bitcoins pieejami tirgū, un nākamajos pāris simts gadu laikā, summa pieaugs līdz 21 miljoniem. Satoshi Nakamoto, noslēpumainu veidotājs Bitcoin rakstīja kodu Bitcoin uz augšu no: 21 miljoni monētu. Jāatzīmē, ka tomēr Bitcoins var sadalīt mazākās apakšvienībās, tāpat kā dolārs var sadalīt centus.

Daži kritiķi ir jāmaksā, ka 21 miljoni vienkārši pārāk maza un skaitu, un ka Bitcoin cenas pieaugs pārāk liels, lai efektīvi strādāt kā valūta. Ar vienu Bitcoin pašlaik pārdod par vairāk nekā 100 dolāriem, tie var būt uz kaut ko. Tajā pašā laikā, Bitcoins ir kļuvuši tik grūti raktuves, ka tikai profesionāli kalnrači ar dārgu ieguves platformām var raktuves Bitcoins un nest peļņu. Mr Lee ir jāmaksā, ka šie apstākļi galu galā ierobežo Bitcoin potenciālu gan kā ieguldījumu un valūtu.

Mr Lee mērķis ir risināt šos jautājumus, izmantojot savas Litecoin valūtā. Kamēr Litecoin ir lielā mērā balstīta uz Bitcoin, ir dažas būtiskas atšķirības. Attiecībā uz vienu, būs 84 miljoni Litecoins pieejami ieguvei. Šīs monētas tiks jāizrok straujāk, ar jaunu bloka monētas nonāk radot ik 2,5 minūtēm, salīdzinot ar Bitcoin ir 10 minūtes. Arī Litecoin izmanto savu ieguves algoritmu, ko dēvē par "scrypt", kas būs daudz draudzīgāku neprofesionāliem kalnračiem.

Tomēr, tas ir vērts nopratināšanā, ja Čārlzs Lī nav nepareizi stiprās Bitcoin par tā trūkumiem. Nakamoto īpaši paredzētas Bitcoin ražošanā konusveida off, un pievadītu jāierobežo, lai saglabātu vērtību valūtā. Tāpat, padarot Litecoin pieejamāku ikdienas datora kalnračiem, valūtu varētu faktiski samazināja savu vērtību. Turklāt, jo Litecoin nebūs konusveida off tik ātri, un vairāk Litecoins būs pieejams, cenas varētu palikt apspiestas.

Nakamoto izstrādāts Bitcoin ražošana īpaši konusveida piedāvājumu, lai palielinātu Monētas vērtība laika gaitā. Iespējams, tas ir tas pats iemesls Nakamoto paredzēts Bitcoin kalnrūpniecība kļūt grūtāk laika gaitā. Savukārt samazinoša sūkties Bitcoins ieviešanu tirgū, būtu jānodrošina, ka cenas virzīties uz augšu. Šo iemeslu dēļ, Bitcoin varētu faktiski kļūs par uzvarētāju jebkādām peer-to-peer valūtu kariem. Bitcoin ir īpaši izstrādāts, lai palielinātu vērtības laika gaitā, protams, tas ir viens no tās galvenajiem ieguvumiem, salīdzinājumā ar tradicionālajām valūtām, zaudē savu vērtību pārsātinātību un inflāciju.

Saistītās ziņas


Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas