Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Somijas centrālā banka uzskata Bitcoin preci. Ziņas tika atklāts ar iestādes pēc tam, kad digitālā monētu neatbilda definīcijas valūtā un elektronisko maksājumu formā. Tomēr Skandināvija ir ne tikai reģions ar normatīvajiem jaunumiem, kā Itālijā un Izraēlā nesen runāt (vai nav) par kriptonauda.

Bitcoin ir iet cauri visai pozitīva posmā ar lieliem uzņēmumiem, atverot savas rokas digitālo maksājumiem un uzlabot dažu tautu vīziju par virtuālās monētas. Francijā, kas notika auglīga hearinglast nedēļā, un Ķīna, kuras centrālā banka paziņojusi, ka tā ir nevis atceļot vai aizliegšanu Bitcoin, ir divi smalkas piemēri. Un tagad ir pienācis laiks, lai Somijā, lai iestatītu ieraksts taisni, it īpaši ņemot vērā to, ka valsts ir mājvieta aktīvu Bitcoin iedzīvotāju un viena no pirmajām ATMsin Eiropā.

Patiesībā, viens no desmit somiem ir uzņēmusies tās ieinteresēti ieguldīt Bitcoin, saskaņā ar aptauju, ko atbalsta brokeris Nordnet AB. Vīri uzrāda augstāku procentu likmi, ar 17,2 procentiem, salīdzinot tikai 4,6 procenti no sievietēm.

Somijas finanšu iestāde apgalvo, ka "šajā posmā, [Bitcoin] tas ir vairāk salīdzināms ar preci". Informācija tika atklāta ar Paeivi Heikkinen, vadītājs uzraudzību Bankā Somijas Helsinkos, uz Bloomberg.

"Ņemot vērā definīciju oficiālā valūtā noteikts likumā, tas nav tā. Tas ir arī nav maksāšanas līdzeklis, jo likums nosaka, ka maksājumu instruments ir jābūt izsniedzēju, kas atbild par tā darbību," viņš paskaidroja.

Tomēr, tas nozīmē, ka somi var likumīgi izmantot Bitcoins veikt maksājumus, bet visi, kas iegūtas ieguldījumus kapitāla pieaugums tiek aplikts ar nodokli, kā arī iegūst BTC. Zaudējumi nav atskaitāmi, tomēr, saskaņā ar kopumu, ko nodokļu iestādes publicētās pamatnostādnes. "Somi var slēgt līgumus, uz kuriem nozīmē maiņas viņi vēlas izmantot. Neviens pārrauga vai regulē to, neviens garantē to, un tā vērtība ir svārstījusies ļoti. Tas ir uz savu risku", Heikkinen pievienots.

Tādējādi, Somija seko pēdās ziemeļu kaimiņš. Norvēģija ir arī declaredBitcoin nekvalificējas kā valūta valstī, bet gan kā nodokļu aktīvu. Dānija un Zviedrija ir acīmredzot joprojām gaida Eiropas līmeņa vadlīnijas, kas var palīdzēt abu valstu iestādēm, bet vietējie tirgotāji glabāt pieņem kriptonauda maksājumus un izveidojot Bitcoin bankomātus.

Itālija ir gatava regulēt?

Taču tālāk uz dienvidiem situācija var būt ļoti atšķirīgs. Itālijas parlamenta locekli sauc Sergio Boccadutri nesen izmantoja Twitterto izsludināt grozījumus ierosinātās likumu, kas noteiktu Bitcoin, kicking-off procesu atpazīt un regulēt kriptonauda.

grozījums sastāv no papildinājumam budžeta projektu ar nosaukumu Galamērķis Itālija. Tas meliorācija censtos izsekot Bitcoin darījumus, kas pārsniedz 1000 €, pieprasot identificēt sūtītāja, Coindesk ziņo, kas padara darījumus saderīgus ar valsts naudas atmazgāšanas apkarošanas likumiem.

Boccadutri vēlas jaunais pasākums tiks pieņemts tuvāko sešu mēnešu laikā, Itālijas bankas, kas varētu ievērojami palīdzēt Bitcoin izveidot sevi daudz vairāk nekā tikai digitālo monētu valstī. Tomēr, šis grozījums tika saņemta ar aukstu skatiens, ko lielākā daļa locekļu Itālijas Bitcoin kopienai.

Izraēla "nogaidīt un redzēt"

Un tad tur ir gadījums Izraēlu. Lai gan lielākā daļa valstu cenšas kaut ko darīt par Bitcoin juridisko statusu, Izraēla nolēma nogaidīt un redzēt to, ko pārējā pasaule nav, pretrunīgas ziņojumus Septemberthat runāja nodokļi nekā tirdzniecības peļņu.

The Izraēlas Bankas un valsts Vērtspapīru iestādei ir klusēt par šo jautājumu gandrīz ignorējot pieprasījumu skaidrojumu sūtītie uzņēmējiem un investoriem.

"Izraēlas bankas, kas ir iesaistīti dažos Bitcoin darījumos, vēlētos skaidrus norādījumus no regulatoriem uz jautājumu. Bet avoti tuvu jautājumu teikt diskusijas starp pārstāvjiem no Bankas Izraēlā, Izraēlas Vērtspapīru iestādei un attiecīgajām struktūrvienībām Tieslietu un finanses ministrijām beidzās ar lēmumu neizstrādāt Bitcoin specifiskus noteikumus ", raksta Haaretz.

Tā kā valstij nav tiesību aktu, kas varētu risināt Bitcoin un citas digitālās valūtas, attiecīgie darījumi un maksājumi tiks juridiska vai vienkārši netiek regulētas.

Attēli no Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem