Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Kad runa ir par patiešām bauda dzīvi, tad lieta, ka lielākā daļa cilvēku vēlas, ir iespēja ceļot pasaulē. Kaut arī daži cilvēki get to darīt biznesa apsvērumu dēļ, bet citi tikai ceļo tikai dēļ izpētīt četriem stūriem zemes.

tirgus pētnieks IBISWorld lēš, ka pasaules tūrisma tirgū ienes gandrīz $ 1 trlj gadā. Tas ir milzīgs tirgus, un viens, kas varētu nākt ar Bitcoin pārziņā.

Kriptonauda globālās raksturs padara to ideāli ceļo vajadzībām

Un, lai gan pieņemšana ir lēns dažās valstīs tas beidzot notiks. Felix Weis šobrīd ceļo pa pasauli par vienu gadu, izmantojot tikai Bitcoin (un dažreiz naudu iegādājies tikai tirdzniecības BTC ar vietējiem iedzīvotājiem). Ar 27 gadus veci dokumenti viņa brauciena savā blogā, kur viņš dala intervijas ar Bitcoin entuziastiem visā pasaulē, papildus palīdzot tirgotājiem akceptēt Bitcoin.

Iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku vēl joprojām neizmanto Bitcoin maksāt par saviem ceļa izdevumiem ir tāpēc, ka tie nav informēti valūtā sniegtajām priekšrocībām. Un tur ir tik daudz.

[Tweet_box dizains = "box_08"] Bitcoin globālās raksturs padara to par ideālu ceļojuma mērķiem. [/ Tweet_box]

Valūtas konversijas dilemma

Valūtas konvertēšana joprojām ir liels problēmu tūristiem. Bieža ceļotāji ir grūti pārveidojot to vietējā valūtā katru reizi, kad viņi ceļo. Tas ir ne rentabls nedz laiku efektīvi. Viens ir, lai pārvērstu valūtu ienākot valsti un tad pirms došanās: šie nevajadzīgās bedre apstājas var izvairīties, izmantojot Bitcoin.

No tirgotājiem visā pasaulē, kas pieņem Bitcoin ir nepārtraukti pieaug, un tas nozīmē, ka kriptonauda draudzīgas ceļotāji var izvairīties no naudas sarunu maksas numuru. Otrs liels ieguvums ir tas, ka veicot daudz naudas kļūst lieki, kas var būt ļoti ērts ceļojot svešā valstī.

Par banku komisijas maksas

Jūs, iespējams, apzinās šausminošajiem nodevas, kas saistīti ar naudas izņemšanu no bankomāta un izmantojot kredītkartes ārvalstī. Lielākā daļa bankomātus visā pasaulē iekasēt fiksētu maksu no $ 1 līdz $ 3 kopā ar 3-4 procenti no summas tiek atsaukts. Šie viss maksas ātri pievienot līdz nenormāla summa, kuru jūs varat gandrīz izvairīties, izmantojot Bitcoin.

Otra liela problēma, ka lielākā daļa tūristu ir saskarties, ir nepieejamība bankomātiem, kas atbalsta savas kārtis. Ar tik daudz, ko izmanto visā pasaulē maksājumu metodēm, dažreiz ir grūti atrast pareizo ierīci.

Bitcoin ATM s

Ja ceļojat valstī, kas ir Bitcoin bankomātu, tas tikai padara visu ceļo process brīze. Viss, kas jums jādara, ir iet līdz Bitcoin ATM un izņemt vēlamo summu vietējā Fiat valūtā. Iespējams, ar izmantojot Bitcoin bankomātu maksas tiks gandrīz nothingcompared citiem tradicionālajiem pakalpojumiem.

Kriptonauda bankomāti ir tik daudz iespēju, ka Grieķija ir viss, kas saņems 1000 ierīces, jo vietējie tur ir zaudējuši uzticību bankām. Šķiet, ka Eiropas tauta beidzot varētu doties uz pilna mēroga Bitcoin pieņemšanai.

Izpilddirektors maksājumu procesoru ZipZap Alan Safahi, saka, ka tad, ja Bitcoin tiktu pieņemta, lai veicinātu tūrismu, tad turpmāk aprakstīto scenārijs varētu kļūt par normu.

Doties uz Bitcoin bankomāta un skenēšanas tālruni. Tad kam karti tālrunī, kas parāda katru uzņēmumu, kas pieņem Bitcoin.

Safahi redz daudz potenciāla Bitcoin kad piemēro tūrisma nozarē. Viņš norāda, ka Bitcoin bankomāti būtu jāuzstāda sabiedriskās vietās, piemēram, lidostās un dzelzceļa stacijās, lai atvieglotu tūristu dzīvi.

Nestabili vietējās valūtās

Ir daudzas valstis visā pasaulē šobrīd cieš sekas inflācijas un ekonomiskās krīzes. Tas ir acīmredzami slikti šīm tautām, bet arī liels drauds tūrismu.

Kad tūristi pārvērst savu naudu vai savu BTC vietējā valūtā, tie var zaudēt naudu un ekonomisko varu. Labākais risinājums būtu meklēt Bitcoin saistītu iespēju, kas izplatās visā pasaulē katru dienu.

Bet tur ir vairāk. Izmantojot Bitcoin patiešām varētu būt lielākas priekšrocības, jo daži tirgotāji ir gatavi dot discountsto klientiem norēķinoties ar digitālo valūtu.

Izvairīšanās no krāpšanas

Norēķinoties ar kredītkarti vai debetkarti, jūs esat spiesti dalīties ar savu maksājumu informāciju, tirgotājiem, un reizēm šie komersanti nevar uzticēties ar savu banku informāciju. Pastāv arī risks, ka šādas informācijas sūce vai nu tīši vai netīši.

Jebkurā gadījumā, tas var novest pie noziedzniekiem iegūt turēt savu informāciju un zādzībās savu grūti nopelnīto naudu, un nekas nav sliktāks nekā zaudēt visu savu naudu svešā valstī. Šī milzīgs drošības drauds pats par sevi būtu pietiekami, lai pārliecinātu cilvēkus, lai izmantotu Bitcoin, kā kriptonauda ir salīdzinoši drošāks.

No otras puses, viena lieta, kas uztrauc visvairāk ceļotāji ir Bitcoin svārstīgums. Tomēr ir svarīgi saprast, ka šī funkcija var arī strādāt jūsu labā, ļaujot jums augt savu digitālo ceļojumu kabatas naudu. Gadījumā, ja tā nav, tad jūs vienmēr varat apmainīt Bitcoins vietējā valūtā.

Ik pēc pāris mēnešiem jauna aviokompānija vai ceļojumu aģentūra sāk pieņemt Bitcoin un šī tendence ir tikai gatavojas dzīt kriptonauda priekšu. Tirgotājiem ir tikai priekšrocības, saņemot Bitcoin: tas maksā gandrīz neko, un var pievienot tūlītēju vērtību savu uzņēmējdarbību, ļaujot pieaugošais Bitcoin kopiena iegādāties savus produktus vai pakalpojumus.

Piemēram, spāņu online ceļojumu aģentūra Destinia nesen atklājās, ka Bitcoin draudzīgas klienti mēdz tērēt $ 18 vairāk nekā kredītkarti maksājumu klientiem. Varbūt tas ir tāpēc, ka viņiem nav jāmaksā nodevas, kas saistīti ar kredītkartēm. Daži no citām tūrisma aģentūrām, kas pieņem BTC ietver Webjet, CheapAir, Expedia. Tas ir uzņēmumi, piemēram, tie, kas ir devuši iespēju ceļotājiem par visu jāmaksā, izmantojot Bitcoin.

No lidmašīnu biļetes uz viesnīcu rezervācijām, viss tagad var iegādāties, izmantojot Bitcoin (vai dažreiz izmantojot citas altcoins piemēram dogecoin un Litecoin).

Pieņemot Bitcoin nozīmētu vēl lielāku izaugsmi ar tūrisma nozari, vienlaikus padarot dzīvi vieglāku tūristiem. To darot atrisinās daudzas problēmas tūristi saskaras, un tādējādi radīs palielinātu biznesa ceļojumu aģentūrām un citiem uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus ceļotājiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde