Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Laipni lūdzam 99Bitcoins 'jaunāko iknedēļas kārtā līdz ar svarīgākajiem jaunumiem publicēto visā pagājušajā nedēļā.

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Austrālijas Bitcoin apmaiņa Igot.com ir uzsākusi jaunu kriptonauda maksājumu apstrādes pakalpojumu, kas būs pieejams 40 valstīs, sākot ar šo otrdien (7). Igot Merchant risinājums ļaus gan elektronikas mazumtirgotājiem un fiziskās veikali izplatīties visā pasaulē pieņemt Bitcoin par precēm un pakalpojumiem, maksājot fiksētu maksu 0,5 procentiem.

Pieaugošais kompānija, kas dibināta 2013. Gadā, un kas atrodas Adelaide (South Australia), cer tieši konkurēt ar gigantu, piemēram, BitPay, Coinbase un GoCoin. Igot ir attīstīt savus pakalpojumus par pēdējo divu gadu laikā ar naudas pārvedumu tirgū prātā, bet Bitcoin platforma tagad ir gatavs ienākt maksājumu apstrādes uzņēmumu.

Pilna raksts par 99Bitcoins

Bitcoin alternatīva LEOCoin saistīta ar aizdomām par piramīdas shēmas

Jaunākais Bitcoin alternatīva uzkrāt mediju uzmanību, LEOCoin līdz šim trumpeted ar vairāk nekā 130,000 tirgotājiem, kas ir iespējams, parakstītus uz pieņemt to kā samaksu. Šī prasība, tad virsrakstus aizstāvēt, liecina, ka LEOCoin ātri apkopot interesi no starptautiskās sabiedrības. Tomēr pārstāvji no projekta ir vairāk nekā nedēļu bijis nevēlas sniegt atbalstu šiem apgalvojumiem.

Neskatoties uz pieprasījumiem, LEOCoin nav iesniedzis sarakstu tirdzniecības partneriem vai balta papīra sīki specifikācijas tās "revolucionārs" kriptonauda. Klusums uz jautājumu iegūst jaunu gaismu, izskatot vēsturi projekta dibinātājiem Dans Anderson un Atif Kamran.

Avots: Coindesk

Masačūsetsas policijas spiesti maksāt $ 500 Bitcoin Ransom hackers

Massachusetts policijas departaments bija spiesta maksāt $ 500 Bitcoin izpirkt hakeriem, kuri šifrētiem svarīgus ierakstus savā datortīklā.

Tewksbury policijas pārvalde ieradās ar uzbrukumu noziedznieki, kuri inficēti savu tīklu ar formu interneta ļaunprātīgas decembrī pirms pieprasot naudu atšifrēt failus. Programma sauc CryptoLocker inficē izmantojot e-pastu un pēc tam scrambles datus datorā. Tas izraisīja policijas sistēmām, ir uz leju no četrām līdz piecām dienām, atkarībā Tewksbury Town izsaucējs.

Avots: Daily Mail

Direktoru padomes loceklis saka Bitcoin Fonds ir "faktiski bankrotējis"

The Bitcoin fonds ir "faktiski bankrotējusi." Apsūdzība nesen tika publicēts Reddit Olivier Janssens, ievēlēts Fonda Direktoru padomē pagājušajā mēnesī.

Publicētā par Bitcoin ir sub-Reddit pēc sākas ar "piezīmi presē", kurā rakstīts par "Bitcoin Fonds neatspoguļo Bitcoin nekādā veidā. Tā ir vēsturiski darbā dažas Bitcoin izstrādātājiem, lobisti un organizēja konferenci. "

Pilna raksts par 99Bitcoins

Bitcoin firma Coinapult atjauno pakalpojumu šādu kapāt

Bitcoin uzglabāšanas pakalpojumu sniedzējs un maksājumu procesors Coinapult ir atpakaļ tiešsaistē pēc banalizēt saistītu pārtraukums pagājušajā mēnesī. Pēc vairākus drošības uzlabojumus, Coinapult lietotāji tagad var noguldīt līdzekļus un "bloķēšanas" un "atslēgt" savu Bitcoin Fiat valūtās vai aktīvu. Viņi iepriekš bija dota pieteikšanās piekļuve gada 21. Martā un izņemšana tika atkārtoti iespējots piecas dienas vēlāk.

Karstā maku uzbrukums, kas notika 17. Martā, rezultātā 150 BTC (aptuveni $ 42.900) zaudējumiem. Coinapult paziņoja, ka tā bija apturēt visas darbības, izmantojot Twitter tajā pašā dienā.

Avots: Coindesk

Lielbritānijas pirmā reglamentēta digitālais valūtas maiņas cauruļvada

Finanšu sargsuņi ir diskusija ar vienu no pasaules lielākajiem digitālās valūtas tirgos par iespēju izveidot Bitcoin apmaiņu Lielbritānijā.

Coinbase tika izveidota 2012. Gadā, nodrošinot platformu lietotājiem veikt darījumus, izmantojot jauno valūtu. Tā uzsāka reglamentētu Bitcoin apmaiņu ASV ar vairāk nekā $ 100 miljonus pamatni no bankām un Ņujorkas biržā.

Avots: RT

Bijušais Nike CIO Anthony Watson pievienoties Bitcoin starta BitReserve

Nike Inc ziņoja, ka tas ir bijušais CIO Anthony Watson pievienojas Bitreserve kā prezidents un COO. Izrādījās, ka Watson bija neapmierināti Portland jomā. Viņš piedzīvoja "kultūršoku", bet dzīvo Portland un strādā Beaverton, kur Nike pamatā.

Kad Watson kreisi Nike, viņš saprata, ka viņš būs tikai laimīgi dzīvo lielajās pilsētās, piemēram, New York, Los Angeles, vai Londonā. Tagad viņš dzīvo Losandželosā, bet ceļot nepārtraukti, galvenokārt starp Sanfrancisko un Londonā. Uzņēmumam ir biroji Sanfrancisko, Londonā, Portugālē, Šanhajā un Charleston, South Carolina.

Avots: CoinSpeaker.com

Bitcoin apmaiņa Buttercoin slēgtas, jo finansējuma trūkuma

The United States bāzētā kriptonauda startēšanas Buttercoin paziņoja, ka tiks pārtraukta piektdien, 10. Aprīlī. Bitcoin apmaiņa atbalstīja Y Combinator un Google Ventures aizvēršanas savu tiešsaistes platforma trūkuma dēļ finansējuma.

Ziņojums par uzņēmuma mājaslapā šobrīd skan "Buttercoin tiks izslēdzot mūsu pakalpojums 10. Aprīlī pie 11pm Pacific. Noteikti, lai pārvietotu savu Bitcoins uz citu pakalpojumu un noņemt dolāru atlikumus. Novēlam Jums visu to labāko! "

Pilna raksts par 99Bitcoins

Coinbase paziņo Bitcoin hackathon ar $ 70,000 balvu fondu

Coinbase ir paziņojis informāciju par savu otro hackathon konkurenci, ieskaitot $ 70,000 ar Bitcoin balvas un all-zvaigžņu spriežot paneļa.

Uzņēmums, kas piedāvā vairākus izstrādātāju rīkus, saka, ka tā meklē progr, kas atradīs jaunus lietošanas gadījumiem par Bitcoin un padarīt to "vairāk pieejams". Balvas svārstās no $ 10,000 (1.vieta), līdz $ 500 (5.vieta), ar Bitcoin brīdī balvas tiek piegādātas.

Avots: Coindesk

Wall Street ieguldījumu sabiedrībām nevar pretoties Bitcoin

Wall Street tirdzniecības uzņēmumiem ir piesardzīgs daudz, bet viņi nevar turēt acis nost no Bitcoin. Lielie tirdzniecības un investīciju māju nevēlaties zaudēt iespējamos peļņas iespējām, Bitcoin turpina augt.

Vairāk par lielo īpašuma tirdzniecības uzņēmumiem tiek iegremdējot viņu kājas Bitcoin, pateicoties peļņas iespēju, tā var piedāvāt, un tās spēju pilnveidotu darījumus, saskaņā ar rakstu The Wall Street Journal. Pieaug interese par Wall Street tirdzniecības un ieguldījumu sabiedrībām, kalpo, lai paaugstinātu Bitcoin profilu investīcīju kopienā un ekonomiku kopumā.

Avots: CryptoCoinsNews.com

Rand Paul ir pirmā prezidenta kandidāts pieņemt Bitcoin ziedojumus

Rand Paul ir padarīt vēsturi. Brīvdomātājs Republikāņu kandidāts, kurš būs darboties 2016. Gadā, ir pieņemot Bitcoin ziedojumus, lai finansētu savu prezidenta kampaņu. Lai gan Pāvils, ASV senators no Kentuki, nav pirmā ASV politiķis pieņemt kriptonauda, ​​viņš ir pirmais prezidenta kandidāts, lai atvērtu durvis Bitcoin.

Lēmumu var šķist revolucionāro, bet tas faktiski attiecas saskaņā ar Rand Pāvila viedokli par to, kā valdība būtu pieeja naudu. Saskaņā ar Kentucky senatora amerikāņu valdība shouldadopt ir "rokas off" pieeju, lai kontrolētu valsts naudu.

Pilna raksts par 99Bitcoins

SendGrid konts pārkāpums tika izmantota, lai uzbruktu Coinbase

Hakeri mērķtiecīgu SendGrid, masu e-pasta pakalpojumus, 180000 uzņēmumiem, tostarp Uber, Pinterest, Spotify un Foursquare, ko izmanto, lai iefiltrētos Coinbase, viens no populārākajiem Bitcoin apmaiņu.

SendGrid apstiprināja, ka viens no tās Bitcoin saistītu klientu tika apdraudēta trešdien. Nebūtu nosaukt klientu, bet Coinbase apstiprināts e-pastu ceturtdien paziņoja, ka hakeri ir apdraudēta tās SendGrid kontu, lai gan tas teica nē Bitcoin tika nozagts.

Avots: NYTimes.com

Bitcoin scam brīdinājums - BTC-MULTIPLIER.COM

Ikviens zina, ka Bitcoin Ponzi shēmas ir nikns internetā. Dažreiz viņi grūtāk pamanīt nekā citi. Reizēm tie ir kā visu valūtu, kuru vienīgais mērķis ir, lai izietu ar lielāko daļu vērtīgo monētām, citas reizes, viņi pat apmaiņa.

Bet lielāko daļu laika viņi vienkārši Ponzi shēmas, viegli saskatāma, jo tās padara nežēlīgos solījumus, ir neskaidri par to, kā viņi patiesībā dara peļņu viņi plāno atgriezties, un kaut kā vienmēr izdodas būt slikti gramatiku.

Avots: CryptoCoinsNews.com

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc gada Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādei

New York balstītas Bitcoin apmaiņas Coinsetter ir paziņojusi par Kanādas Virtual biržas iegādi, kas dibināta 2011. Gadā, un galvenokārt pazīstama kā CAVIRTEX. Coinsetter lēmums iezīmē jauna paplašināšanās projekta pasaules BTC valūtas tirgū.

Saskaņā ar ASV platformas, iegāde "ir viena no lielākajām M & A [apvienošanās un pārņemšanas] piedāvājumus, lai notiek plaukstošajā digitālās valūtas telpā."

Pilna raksts par 99Bitcoins

Izpilddirektors Amerikas lielākās bankas uztrauc Silicon Valley un Bitcoin zagšana savu biznesu

Cilvēks, kurš vada Amerikas lielākais banka nevar pārtraukt neraizējoties par tehnoloģiju uzņēmēji. Savā ikgadējā vēstulē akcionāriem šonedēļ, JP Morgan izpilddirektors Jamie Dimon brīdināja investorus un tiem banku nozarē, ka "Silicon Valley nāk."

"Ir simtiem jaunizveidotiem ar daudz smadzeņu un naudas, kas strādā dažādās alternatīvas tradicionālajiem banku", Dimon rakstīja vēstulē. "Tie, jūs lasīt par lielākā daļa ir kreditēšanas darījumu, saskaņā ar kuru uzņēmumi var aizdot privātpersonām un mazajiem uzņēmumiem ir ļoti ātri, un - šīs vienības ticēt -. Efektīvāk, izmantojot Big datus, lai uzlabotu kredīta parakstīšanos"

Avots: Mashable

Bitcoin tirdzniecību cīnās, lai iesaistītos "nirt"

Bitcoin Trading tur cenu virs dilstošā melot līniju. Atteikties šķiet nenovēršami, bet vienmēr tiek aizkavēta. Atteikšanās no cenu virzās uz 230 $ atkārtoti izvelk par ko liecina svece daktis dangling virs bezdibeņa. Sāniski koriģējošā struktūra sasniedzot kritisko 200 perioda kustīgu vidējo, tieši virs tā. Tas ir tipisks savienojums, kurā klāsts cenas varētu sākt līgumus pirms beidzot slamming noteikti samazinās. Tomēr šie kailām sveču daktis netieši ir kautiņš notiek starp pircējiem un pārdevējiem šeit pie kritumi.

Nedrīkst izmantot apraudādami skaidrības trūkumu. Tā vietā, pieņemsim uzskata, ka, kamēr samazinājums ar prognozētajām noraidīšanas mērķiem šķiet neizbēgama, pastāv arī iespēja lāču lamatas diagrammā.

Avots: CryptoCoinsNews.com

PayPal tagad ļauj tās tirgotājiem pieņemt Bitcoin

PayPal tagad ļauj visiem saviem tirgotājiem pieņemt Bitcoin. Labā ziņa ir "kopīga", izmantojot pieteikuma nesen iesniegts Vērtspapīru un biržu komisija.

Dokumentā teikts, ka komersants, izmantojot PayPal var "integrēt ar Braintree sākt pieņemt maksājumus ar kredītkarti vai debetkarti, PayPal, Venmo, digitālo valūtās, piemēram, Bitcoin, vai citu maksājumu risinājumu ar vienu integrāciju."

Pilna raksts par 99Bitcoins

Kā Bitrated vēlas nodot uzticību atpakaļ Bitcoin

Kā decentralizētu valūtas Bitcoin ir gan kritizēta un svinēja tās trūkumu regulatīvā uzraudzība. Atšķirībā no kredītkartes, - vai citām tradicionālajām maksājumu metodes - Bitcoin ir darījumi ir galīgi dizains, gandrīz bez regresa patērētājiem krāpšanas gadījumos.

Tas papildus semi-anonimitāti digitālās valūtas piešķirtās, ir novedusi daži jautājumu, cik dalībnieki ir Bitcoin darījumā var uzticēties. Viens Bitcoin starta, Bitrated, uzskata, ka tas var būt atbilde.

Avots: Coindesk

Xapo nes Bitcoin lai eSports caur jaunām partnerattiecībām

Kopš Bitcoin ieguva vairāk mainstream uzmanību, ir kļuvis skaidrs, ka noteiktas cilvēku grupas bija dabiski piesaistīti ideju aiz digitālo valūtu. Viena no tām grupām, bija spēlētāji, jo viņi varēja nodot savus jaudīgu GPU strādāt ieguves Bitcoin pirmajās dienās. Un, kā mēs esam redzējuši pagājušajā gadā tā gaitā, video spēļu un Bitcoin joprojām, šķiet, iet roku rokā.

Lielākā daļa cilvēku joprojām izskatās konkurētspējīgu azartspēļu kā nišas tirgus. Tādā veidā, tie ir labi, jo ir daudz vairāk ikdienas Gamers, salīdzinot ar skaitu spēlētāju, ņemot viņu spēles nopietnāk.

Avots: Inside Bitcoins

Saistītās ziņas


Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju