Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Jo šodien iesniegtās piezīmes, tad Bitcoin Foundationhighlights nepieciešamību publisku piekļuvi "plašu izpēti un analīzi", kas Ņujorkas departamenta Financial Services s (NYDFS) minēts, ieviešot savu "BitLicense" priekšlikumu. Fonda komentārs cenšas apgūt loģiskais NYDFS izmanto, lai pamatotu savu tehnoloģiju specifisku normatīvo priekšlikumu, kas buki vienprātību valsts un federālie regulatori, kas integrē Bitcoin par jauno finanšu tehnoloģija spēkā esošajos normatīvajos programmās.

Gada 5. Augustā, 2014., tad Bitcoin Fonds iesniedza sākotnēju komentāru pieprasot "kopijas, jebkura riska pārvaldības un izmaksu un ieguvumu analīzi (vai cita sistemātiska novērtējuma), kas ir daļa no" plašu izpēti un analīzi, "minēts paziņojumā par vajadzību un ieguvumi ierosinātās regulas par. "Tajā pašā dienā, NYDFS apsolīja piegādi materiālu, ko tās gadu ilgu izmeklēšanas 20 dienu laikā. Bet gada 9. Septembrī, 2014., tad NYDFS aizkavēta piegādi saviem pētījumiem līdz decembrim, arī agrāk komentārs perioda termiņa beigām 20. Oktobrī, 2014.

Bitcoin ir interneta protokols, kura būtība ir decentralizācija, bet Fonds komentārs pieņem, ka labi veidoti un -implemented regulējums var augt Bitcoin ekosistēmu, radot labumu Ņujorkas patērētājiem, tirgiem, ekonomiku un darbavietām. NYDFS nav izskaidrots, kā tās "BitLicense" priekšlikums, jaunu, konkrētu tehnoloģiju regulējums būtu reāli uzlabos vidi Bitcoin vai Ņujorkas patērētājiem.

Jim Harper, globālās politikas padomnieks par Bitcoin fonda raksta "The dažu decentralizācijas upuri sekmētu citas priekšrocības Bitcoin ekosistēmai jāatbilst nopietni pierādījumi. Nevienam nevajadzētu vēlas regulējumu, kas upurē priekšrocības Bitcoin ir, ja tādējādi rada nezināmas vai tikai spekulatīvas priekšrocības Ņujorkas patērētājiem no Ņujorkas finanšu pakalpojumu tirgū. "

Atšķirībā no NYDFS, dažādu ASV valdības un juridiskas personas, kas ir strādājuši, lai integrētu Bitcoin spēkā esošajos noteikumos. ASV Valsts kases departamenta Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN), ASV Internal Revenue Service, ASV Federālā vēlēšanu komisijas, Texas Department of Banking, un Kansas birojs Valsts bankas komisārs visi ņemti pieticīgāku pieeju, saskaņojot ar citām organizācijām un integrējot Bitcoin spēkā esošajiem likumiem un noteikumiem, jo ​​tie attiecas. Šī pieeja paver ceļu droša un normāls vide ļaut Bitcoin uzņēmumiem attīstīt uzticamus patērētāju pakalpojumus.

Par "BitLicense" Priekšlikumā iekļauti vairāki klupšanas akmeņus. Harper norāda: "No" BitLicense "priekšlikumu attiektos nefinanšu izmantošanas Bitcoin publisko virsgrāmatā, ieskaitot komunikācijas un izteiksmīgiem izmantošanas valodu. Tas nonāks pretrunā ar ASV konstitūcijas aizsardzību pret regulējumu runas. "Termins" BitLicense "Priekšlikums prasa nepamatotu finanšu uzraudzību, kas var pārkāpt ceturto grozījumu.

"Normatīvā režīms, kas ir būtiski no solis ar citiem, ir ļoti iespējams radīt neefektivitāti valsts un globālajos tirgos, kas nomāc konkurenci, traucē piegādi labumu patērētājiem un traucē patērētājiem," secina Harper. "New York ir ļoti īpaša valsts, taču mēs iesakām, ka tā pievienojas valsts un vispasaules kopienai regulatīvajām iestādēm, kas uzņem metodisku, iteratīvs pieeja Bitcoin uzņēmējdarbības regulējumu."

Saistītās ziņas


Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija