Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Bitcoin Foundationjust paziņoja par jaunu filiāli, šoreiz Dienvidāzijā. Iestādes jaunais partneris ir no Bangladeshand pievienojas pamatus savā misijā veicinātu kriptonauda visā pasaulē. 

"Pievienojieties mums ieviest Bitcoin pasaulē un veicinot tās ilgtspējīgai attīstībai", skan Fonda mājas lapā. Izskatās, vismaz vienu Bitcoin saistītu organizāciju Dienvidāzijā dzirdējis zvana, kad septiņas citas filiāles pievienojās Fonda misija pēdējo astoņu mēnešu laikā. Pārējās filiāles atrodas Austrālijā, Kanādā, Meksikā, Vācijā vai Nīderlandē.

Saskaņā ar Pasaules Bankas, citē vietnē NewsBTC, skaitļi atbrīvo aprīlī liecina, ka Bangladeša saņēma $ 14 miljardi remittences 2013from aptuveni 8.600.000 migrantstradnieku laikā. Viss, kas nepieciešams, ir daži no šiem darbiniekiem atklāt priekšrocības, kas Bitcoin var dot, lai naudas pārvedumu tirgu, lai palielinātu kriptonauda popularitāti valstī.

Un tas ir tieši tā, kā no Bitcoin Fonda jaunā vietējā filiāli jāsāk veicināt Bangladešā.

"Lai būtu efektīvs pozitīvi uzlabo dzīvi, tas ir svarīgi, mums pievienoties kopā, saskaņot savus mērķus, kļūt izglītoti un koordinēt savus centienus, lai veicinātu Bitcoin pieņemto" teica SM Monir Uz Zaman (Sazeeb) prezidents Bangladešas filiāli iestādes grupā, preses paziņojums.

Bangladešas komanda ir neticami kaismi Bitcoin un palīdzēt viņu kopienām. Tas ir ieguvums gan reģionam un win Bitcoin.

Mark Woods, Bitcoin fonds Affiliate direktore

Tāpat kā citām filiālēm, Bangladešas komanda būs atbildīga par aizsardzību un veicināšanu Bitcoin Āzijas nācijas. Tomēr, kā kriptonauda slava aug visā pasaulē, vairāk filiāles, iespējams, pievienosies pamatus, kas tuvākajā nākotnē.

Featured attēls: Mizankecb11 / WikimediaBitcoin fonds priecājas redzēt vairāk pētījumu par kriptvulāciju (pat tiem, kas apgalvo, ka tā sabruks)Bitcoin Fonds pagriezt otru vaigu, un uzņem katru akadēmisko grāmatu par Bitcoin un citu cryptocurrencies, pat viens pētnieki nesen publicēto Kornela universitātē. Dokumentā ar nosaukumu "Bitcoin Is Broken", prognozē, ka pasaulē visvairāk famousvirtual valūta visticamāk sabruks, ja "egoistiski" kalnračiem un īpašnieki sāk conspiringwith otru.

Pētnieki - Emin Gün Sirer, asociētais profesors Cornell 'Datorzinātņu katedra, un Ittay Eyal A Kornela datorzinātņu pētnieks - būtībā nozīmē, ka, ja "minoritāte grupa kalnrači var saņemt ienākumus, kas pārsniedz viņu taisnīgu daļu, un augt skaits līdz tie sasniedz vairākumu ", būs monopoltiesības uz visu sistēmu.

Bitcoin ir bojāts. Un ne tikai virspusēji tā, bet būtiski, tajā kodols protokola līmenī. Mēs nerunājam par vienkāršu bufera pārpildes šeit, vai pat ļoti sliktu izstrādāts API, kas var viegli patched; vietā, problēma ir raksturīga visai ceļu Bitcoin darbojas.

Kaut gan daudz balsīm par Bitcoin sabiedrībā nepiekrīt pētījumā pamats nav konkrēti noliegt brīdinājumu. Tā vietā, galvenais zinātnieks, Gaving Andresen, apsveica cilvēkus veltīt savu pētniecību uz kriptonauda.

"Ļaujiet man sākt ar to, cik fantastiski ir tas, ka mēs redzam lielāku akadēmisko interesi un pētniecību Bitcoin-the-sistēmu. Tuvākajos mēnešos, es ceru, ka mēs redzēt daudz vairāk pētījumu apgalvo, ka ir atraduši veidus, kā padarīt dažādu gabali Bitcoin labāk. Daļa no tā būs pat izrādīties gan praktiski un pareizi ", Andresens rakstīja blog post.

Lai gan viņš nenoliedz papīru galveno prasību, Gevins Andresen atklāj savas šaubas par pētījumā. "Es neesmu gatavojas rakstīt par konkrētām prasībām šajā dokumentā (...). Tomēr tas ir labi atzīmēt, ka manā sākotnējā pārskatīšanā, es uzskatu, ka papīru ir apgalvojums būtisks trūkums ir balstīta uz dažiem pārlieku vienkāršoti assumptionsabout kā Bitcoin ieguves tirgū strādā ", galvenais zinātnieks no Bitcoin Foundation teica.

Ziņojums beidzas ar uzmundrinošu vēstījumu, lūdzot nepārtraukti palīdzību pētnieku, ka "būs pievienot milzīgu vērtību protokolu un sabiedrībā".


Bitcoin fonds atbild uz Manchin vēstuli: Ja Bitcoin nezaudē ASV, tas plauksies citurBitcoin Foundation nolēma rakstīt vēstuli adresētu ASV senators Džo Manchin

Kas nesen teica Bitcoin būtu jāaizliedz valstī. Strīdīgs apgalvojums bija daļa no citas vēstules, šis nosūta senators kases, Federālo rezervju sistēma un vairākas finanšu regulatīvajām aģentūrām un raudzēto daudzas reakcijas no dažādām Bitcoin atbalstītājiem, piemēram, bijušais kongresmenis Rons Pols.

"Es aicinu regulatoriem sadarboties, jārīkojas ātri, un aizliegt šo bīstamo valūtu nekaitējot smagi strādājoši amerikāņiem", Manchin rakstīja. Saskaroties ar senatora pieprasījuma Bitcoin Fonds nolēmu tas bija laiks, lai pienācīgas atbildes.

Vēstulē - Patriks Murck, loceklis Fonda galveno juristu parakstījis - tika publicēta organizācijas blogu un ievada īss atvēršanu. "Mēs piekrītam Kongresa locekļi un ASV federālajām aģentūrām, kas liecināja, ka ASV vajadzētu sekmēt priekšrocības Bitcoin, mazinot risku", Fonds prasības.

"Mēs neuzskatām, ka šis ir īstais laiks, ASV ekonomikas vēsture novērsties no inovācijām, kas piedāvā uzlabojumus darbavietu attēlu un ekonomiku. Ja Bitcoin nav uzplaukt ASV, tas būs uzplaukt citur, un Amerikas Savienotās Valstis būs atbrīvojis vadību uz valstīm ar vairāk tālredzīga pieeja inovācijas un ekonomisko attīstību ", Murck rakstīja.

Ģenerālā Counsel pārstāvis dodas uz teikt, ka "ir daudz, lai uzzinātu par Bitcoin, kā tā darbojas, un kāda būs tās ietekme uz ASV sabiedrību. Nav jābaidās Bitcoin vai lieks uz challengesthat pavadīt savas milzīgas potenciālos ieguvumus "pirms aicinot Manchin - kurš ir arī loceklis Senāta komitejas banku, Mājokļu un pilsētu lietu - par izglītības sanāksmē.

Senators vēstule saniknots daži no kriptonauda kopienas locekļiem. Grupa Bitcoiners tagad pieprasa Manchin atkāpšanos, izmantojot tiešsaistes petīciju. Dokuments pieprasa no politiķa "tūlītēju atkāpšanos no Senāta banku komitejas, ka tā ir rīkojusies ļoti nestabilā un graujošu veidā, kas ir bīstama mūsu ekonomikai."

Saistītās ziņas


Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Ķīnas banka tuvākajā nākotnē nevar atzīt Bitcoin kā likumīgu finanšu instrumentu

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs