Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Bitcoin Fonds "zaudēja" $ 4.6 miljoniem 2014. Gadā, laikā no 10 mēnešiem, ne tikai tāpēc, ka plunging cenu Bitcoin, bet arī dēļ pārmērīgas ikmēneša izdevumus.

Lai gan lielākā daļa no fonda līdzekļiem bija paredzēts jāiegulda vēl vairāk attīstīt Bitcoin kodols tehnoloģija, galvenais šķēle naudas "faktiski devās uz sponsorēšanu ikgadējās konferences par Bitcoin kopienai pie tuvu līdzsvara budžetiem" dibinātājs direktors Bitcoin Foundation teica, citē CryptoCoinsNews.com.

Saskaņā ar nodokļu dokumentos no 2013. Pamats izšķērdēta $ 150,000 katru mēnesi, galvenokārt maksājot par šovu darbinieku atlīdzību, konferenču izmaksas un maksu par juridiskiem pakalpojumiem. Un, lai gan 2014. Gada dokumenti nav pieejami brīdī, visi joprojām gaida, lai uzzinātu, kas noticis ar 5,800 BTC minēts Bitcoin Fonda caurskatāmības dokumentu izlaisti pagājušajā gadā.

Tomēr, kad apšaubīja nesen tiešsaistes Q & A sesiju laikā, Matonis apliecināja "nav smieklīgi bizness" ap šo jautājumu. Viņš garantē, ka Bitcoin cena kritums bija lielākais faktors, kas ietekmē Fonda naudas līdzekļus.

Sesijas laikā Matonis faktiski uzskaitīja iemeslus, kāpēc Bitcoin fonds zaudēti miljoniem mazāk nekā gadu. Viņš sāka atgādinot dalībniekus, ka $ 4,6 miljoni, tika aprēķināta saskaņā ar cenu BTC brīdī (ar 2014. Gada martu), kas bija ap $ 673, un, ņemot vērā, ka pamats saglabāt vairāk nekā 90% no saviem aktīviem Bitcoin.

Viņš arī atzina, ka pamats bija tērē apmēram $ 150,000 mēnesī, un ka šīs organizācijas pastāvēšanas laikā izvirzīja summa bija tikai starp pusmiljons dolāru un $ 650,000, ar pieaugošo cenu, tad palielinot pamats ir finansējumu.

Ar maiņas kursu samazinoties līdz mazāk nekā $ 264 par vienu BTC ar 2015. Gada janvāri, pamatā atradās tikai turot ap $ 600,000, kas šī gada sākumā.

Matonis "valdījuma ar Bitcoin fondu beidzās 2014. Gada 31. Decembrī, kas nozīmē, ka viņam nav nekādas vairāk oficiālu informāciju par to, kas notika pēc šī datuma. Organizācijas pašreizējais izpilddirektors ir Patrick Murck.

Tomēr, dibinātājas direktors nodibinājuma arī atgādināja Q & A dalībniekus, ka organizācija ir mainījusi savu uzmanību no brīža, kad tā finansēšanas jautājumus kļuva acīmredzama. Saskaņā ar Matonis, kurš tagad strādā ar uzņēmējiem, kas Bitcoin telpā palīdzēt ar finansējumu un investīciju projektiem, kas saistīti, tad Bitcoin Fonds šobrīd koncentrējas uz galveno attīstību, primārais mērķis aiz tā izveidošanas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu