Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Jau pro-Bitcoin Draper University of Heroes ir tikko kļuvusi vēl kriptotehnoloģijā draudzīgi. Iestāde - Silicon Valley bāzes skola, kas piedāvā īpašas programmas, kuru mērķis ir izglītot potenciālos uzņēmējus - piedāvās bezmaksas tiešsaistes Bitcoin kurss sākas oktobrī 22.

UzĦēmējdarbības institūts, kas atrodas San Mateo, un dibināja pazīstamais riska kapitālistam Tim Draper, paziņoja, ka protams, notiks, pateicoties partnerībai starp skolu un ZapChain. Saskaņā ar paziņojumu presei, pamata kurss tika izstrādāts, lai mācītu tiem, kam nav tehniskās zināšanas par Bitcoin.

Draper cer, ka "šis jaunais aizraujošu tiešsaistes kurss" var apvienot "uzņēmēja uzņēmējiem, riska kapitālistiem un inženieriem no Silīcija ielejā viss darbojas Bitcoin telpā".

Ar šādu plašu dalībnieku, studenti tiks pakļauti pārpilnība idejas attiecībā uz Bitcoin protokolu, tās pašreizējās un potenciālās izmantošanas, un tās spēja mainīt pasauli, kā mēs to pazīstam.

Kurss, kas būs kick-off oktobrī 22 un pieņem studentus, izmantojot šo saiti, padarīs lielāko daļu zināšanu dala ZapChain tīkls Bitcoin speciālistu, kas sastāv no vairākiem lieliem nosaukumiem Bitcoin nozarē. Tīkls skaits ar locekli "katram nozīmīgam Bitcoin kompānija", un cer, lai sniegtu būtisku izpratni par Bitcoin protokolu un valūtas.

"Kad es uzzināju, ka Draper universitāte bija pieņemšanas Bitcoin kursu, es zināju ZapChain vajadzēja iesaistīties. Bitcoin ir pārsteidzošs tehnoloģija, kas var ļaut inovācijas tik daudzās pasaules vietās, un es esmu ļoti lepns par ko mēs esam radījuši. Es nevar gaidīt, lai redzētu jaunos produktus, ko rada cilvēki, kuri kārto Bitcoin Course ", teica Matt Schlicht, līdzdibinātājs ZapChain.

Lēmums piedāvāt bezmaksas Bitcoin kurss nav negaidīts vispār, kad runa ir par Draper University. Skola bija pirmā mācību iestāde pieņemt Bitcoin kā veidu studiju maksājuma. Universitāte atklāj šo kursu vēlas, lai aizpildītu tukšumu mācību materiālu veidošanas Bitcoin vairāk pieejams.

Saskaņā ar Boost CEO Adam Draper, "lielākā problēma Bitcoin adopcijas pasaulē šobrīd ir izglītība, un tas ir labākais Bitcoin izglītības kursu tiešsaistē. Tā atbild uz visiem jautājumiem pa dodot piekļuvi ekspertiem Bitcoin telpā; neviens cits nav darījis to kvalitātes veidā ".

Saistītās ziņas


Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte