Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Gyftjust nevar apstāties pārsteigums mums. Uzņēmums pārvērtās Bitcoin mīļoto maijā un ir paziņojot jaunus pakalpojumus, kas saistīti ar pasaules kriptonauda kopš. Bet tur ir vairāk labas ziņas: ciparu platforma, kas ļauj lietotājiem iegādāties un nosūtīt dāvanu kartes, izmantojot mobilās ierīces vienkārši nodrošināti ieguldījumu $ 5 miljonus.

Ieguldītāji ietver A klases ieguldījumi - kopīgi dibināja aktieris Ashton Kutcher, milzīgs Bitcoin atbalstītājs -, sociālo + Capital partnerību, Karlin Ventures, David O. Maisi un Haas Portman.

Mēs ieguldīt tehnoloģiju start-ups, piemēram Gyft kas parāda inovācijas un sola. Ir mobilais maiņu un Gyft ir par misiju, lai digitalizētu $ 100B dāvanu karšu tirgū.

Ashton Kutcher

 Un kādi ir Gyft plāni attiecībā uz šo naudu? Saskaņā ar paziņojumu presei, uzņēmums plāno attīstīt biznesu, lai nākotnē apmierinātu pieprasījumu pēc izaugsmes. "Gyft šobrīd strādā ar vairāk nekā 300 mazumtirgotājiem, un turpinās pievienojot tirgotājus un partneri, pat paplašinot uz tirgiem ārpus ASV nākamgad," dokuments piebilst.

Šeit ir vieta, kur Bitcoin nāk. Vinny Lingham, Gyft izpilddirektors, atklāj, ka "daļa no starptautiskās paplašināšanās ir valstīs, kurās ir liels risks, kas saistīts ar pieņem kredītkartes, un kur Bitcoins lietojat off". Lingham skaidro, ka "šie klienti varētu izmantot savas Bitcoins, iegādāties dāvanu kartes, un tad veikt pirkumus uz posteņiem, par kuriem nav pieejami uz tiem".

Gyft ir audzis nepārtraukti, un tas miljonārs ieguldījums būs tikai virzīt lietas uz augšu, lai pārliecinātos. Tikai pagājušajā gadā, vairāk nekā $ 10 miljonus un 200000 plastmasas dāvanu kartes tika augšupielādēti platformas. Šobrīd digitālā platforma reģistrējot jaunu dāvanu karte ir pievienota ik pēc divām minūtēm.

"Pagājušajā gadā mēs esam redzējuši turpinājās izaugsme, un ir uz pareizā ceļa, lai sasniegtu $ 5 miljonus digitālo dāvanu karšu pārdošanas šogad," saka Vinny Lingham, piebilstot, ka "parasti ir vairāk nekā 50 procenti no gada dāvanu karšu pārdošanas notiek ceturtais ceturksnī tāpēc mēs esam satraukti par nākotni ".

Bitcoin eksaminētājs nesen publicēja interviju ar Gyft CEO, Vinny Lingham, ka jūs varat pārbaudīt šeit.

Saistītās ziņas


Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība