Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Ir labas ziņas no Austrālijas ļoti īpašajā dienā Bitcoin. Kamēr kriptonauda ir pārsniedzis $ 1000 zīmi uz Mt. Gox atkal, thepoint no pārdošanas sistēmas BitPOSwas beidzot un oficiāli launchedin valsti.

"Mēs esam pārveidojuši mūsu mājas lapā, un ir pievienoti filiāļu programmu, lai cilvēki varētu dalīties mūsu panākumiem", Jason Williams, veidotājs programmatūru, pastāstīja 99Bitcoins. Sidnejas balstīta platforma cer veicināt aizvien tirgotāja apziņas, laukā, kas ir ievērojami uzlabojusies kopš 2013. Gada.

Viena no labākajām iezīmēm jaunās sistēmas ir tās spēja mērogā. "Mēs varam reallyramp līdz mūsu tirgotājiem ar maz, lai bez rezultātiem losson jebkuru funkcionalitāti. Tas joprojām ir ļoti agri dienas mums un mēs saņēmām mūsu acis uz pāris dažādiem produktiem, mēs pamatojot tagad, piemēram, tīmekļa tirgotāja funkciju (līdzīgi līdz BitPay) ".

Bez tam, dibinātājs BitPOS izceļ partnerattiecības ar BitScan, atrašanās vietas app, kas stāsta lietotājiem, kur atrast Bitcoin draudzīgas tirgotājiem. "Mēs sadarbojamies ar viņiem, lai ikviens, kas slēdz ar mums saņem bezmaksas sarakstu ar Bitscan".

Mūsu mērķis ir jauka noapaļota veic produktu portfeli, kas ļaus ķieģeļu un javas, kā arī e-komersantiem, pieņemt Bitcoin bez uztraukumiem.

Jason Williams

Komanda pie BitPOS, kurā ietilpst arī vadošo izstrādātāju Alex Taylor un biznesa administratoru Matt Allen, redz Bitcoin kā nākotnes naudas. Un, saskaņā ar Williams, Sidneja tagad vajadzētu būt aptuveni 20 Bitcoin draudzīgas tirgotājiem, kuri piekrīt šo perspektīvu. Kopumā Austrālijā, viņa aptuvens aprēķins stāv apmēram 100 tirgotājiem.

"Es personīgi canvassed dažas no vairāk pazīstamu daļām Sidnejā un atsaucība ir bijusi lielākoties pozitīva. Uz atklāšanas dienā, mums bija diezgan maz cilvēku piereģistrēties, lai kļūtu filiāles Sidnejā un arī Melburnā, kas ir lieliski. Es esmu bijuši spēcīgi cilvēki, šogad ir gads Bitcoin mazumtirdzniecībā. Ne tikai mēs pierakstīšanos tirgotājus, mums ir konkurents Melburnā, kurš ir noteikts uzsākt janvārī, kā arī. Tas būs liels gads mums ", viņš piebilda.

Tagad, BitPOS komanda padara lielāko daļu platformas panākumiem atverot finansēšanas kārtā.

Tomēr komanda, kas izveidots jauns tirdzniecības vietās sistēma strādā arī uz "slepeno projektu," Williams atklāja.

"Pašreizējā situācija Austrālijā ir, ka tas ir diezgan grūti Bitcoins. Diemžēl, jūs nevarat saņemt viņiem tik vienkārši, kā jūs varat saņemt tradicionālās valūtu. Es nevaru dalīties pārāk daudz detaļas šajā posmā, bet ideja ir ka mēs vēlamies, lai būtu tik vienkārši, kā tradicionālo valūtu ", kas kriptonauda ekspertu atklāj, piebilstot, ka" mēs esam ieguvuši diezgan laba ideja, kā to darīt, un ir liels uzņēmējdarbības modelis aiz tā. Es varēsiet atklāt vairāk detaļas aiz mūsu projektiem, jo ​​tuvāk mēs nokļūt līdz tiesas ".

Darbs pie asociācija

Jason Williams, kurš ir arī prezidents Bitcoin asociācijas Austrālijas, kā arī runāja par darbu, kas tiek izstrādāts ar subjekta starplaikā.

"Mēs esam sākuši saņemt diezgan maz e-pastiem, oficiālas nostājas par kādu issueslike nodokļu politiku (kas ir noteikts ar Austrālijas Nodokļu birojs), un to, vai pastāv Austrālijas ekvivalents naudas sūtītāja licenci," viņš teica, atklājot ka ir arī daži "ļoti embrionālās plāni konferencēs", bet nekas betonu tik tālu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju