Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Daudzi Bitcoin tirgotājiem un ogļračiem ir jautājums, kā pasaules valstu valdības un citas nozīmīgas organizācijas reaģēs uz Bitcoin. Līdz šim lielākā daļa valdības ir palikusi lielā mērā strīdīgs. Vācijas valdība, tomēr tagad ir apzīmēti Bitcoin kā valūtas vienību un privāto naudu. Tas iezīmē pirmo reizi, ka liela valdība ir devusi oficiālu statusu tiešsaistes valūtu. Atzīšana no viena no pasaules jaudīgākajiem un ievēro valdības, iezīmē vēl vienu lielu soli uz priekšu, lai valūtā.

Bitcoin ir veicis citus headways visā Eiropas Savienībā. Vācu interneta banka Fidor apvienojusies ar Bitcoin Deutschland GmbH sākt tiešsaistes tirdzniecības platformu. Lai gan tas varētu šķist nelielu attīstību, nodarbojas ar Fidor atzīmēta viena no pirmajām reizēm Bitcoin platforma tika uzsākta sadarbībā ar oficiālu un regulēta banku.

2012. Gadā, Francija kļuvusi par pirmo valsti atzīt par Bitcoin banku, Bitcoin Central, un pat pagarināja to par licenci. Tas arī nozīmē, ka noguldījumi bankā tiks aizsargāti saskaņā ar valsts drošības un apdrošināšanas programmu. Šī attīstība radās kā rezultātā centieniem "Paymium", kas ir naudas pār-IP sniedzējs, kas sadarbojušās ar Francijas pārvaldes iestādēm, izglītojot viņus par to Bitcoin ir un kā tā darbojas.

Daži Bitcoin sabiedrības locekļiem ir bijis mazāk nekā pārsteigs ar šiem notikumiem, tomēr, kā oficiāla atzīšana varētu nozīmēt oficiālu regulējumu. Ar vienu no lielākajām priekšrocībām Bitcoin ir trūkums uzraudzību un regulējumu, tas ir godīgi brīnums, ja valdība sadarbība vai iesaistīšanās ir tiešām laba lieta.

Vācijas valdība, piemēram, ir lēmusi, ka daži biznesa darījumi, kuros iesaistīta Bitcoin jāapliek ar nodokļiem. Tas palielina izmaksas, izmantojot Bitcoin un var pārvērst dažus investorus prom no valūtas. Tajā pašā laikā, ja valūta būtu jākļūst par instrumentu nodokļu nemaksāšanas risks liela valsts iejaukšanās ievērojami palielināsies. Minimāla līmeņa pārraudzībai varētu faktiski palielināt dzīvotspēju valūta ilgtermiņā.

Tas jo īpaši ņemot vērā, ka scammers arvien vairāk mēģina izvilkt cilvēkus caur Bitcoin izkrāpšanu. Fake drošības fondi, rigged ieguves baseini, datoru vīrusi, un centieni nozagt no kabatas ir visas noticis pēdējo mēnešu laikā, kā negodīgi hakeri ir mēģinājuši veikt vairāk nekā viņu taisnīgu daļu. Valdība atzīšanu un daži augsta līmeņa iesaistīšanās var piedāvāt cilvēkiem tiesiskās aizsardzības līdzekļi, lai sasniegtu no krāpniekiem, kas reāli varētu palīdzēt stabilizēt Bitcoin tirgu.

Neapšaubāmi, daži Bitcoin kopienas dalībniekiem būs vienaldzīgi ar potenciālajiem ieguvumiem, kas nāk kopā ar oficiālo līmeņu atzīšanu. Galu galā, nevienam nepatīk maksāt nodokļus un nav jāuztraucas par "lielā brāļa" valdība meklē pār savu plecu parasti ir laba lieta. Tomēr uzraudzība varētu pievienot tik ļoti nepieciešamo stabilitāti un drošības pasākumus, lai jauno valūtu. Vairāk Ilgtermiņā tas varētu palielināt pieņemšanu Bitcoin un varētu vēl pacelt cenas augstākas.

Saistītās ziņas


Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu